"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez _asia_ 20 kwi 2011, 11:25
shinobi napisał(a):_asia_, stuknął bym się z Tobą jakimś browarem z tej okazji, ale nie widzę tu takiej emotki. :)

no ja browara niestety nie mogę pić (żadnego zresztą alko...), ale mogę wirtualnie szklanką czystej... mineralki. ;)

Thazek jak dziś się czujesz, ustąpiły wczorajsze dolegliwości? (mam nadzieję, że tak...)
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Pasman 20 kwi 2011, 14:17
Dzisiaj kolejny trudny dzień :( W pracy znowu spięcia,
trochę więcej samotności i od razu bóle głowy....
Auuu jak boli ....
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Thazek 20 kwi 2011, 14:37
_asia_, Dziękuję dziś czuję się dobrze i bóle ustąpiły ;)
dziękuję ,że się martwisz :* a jak u Ciebie?
ja dziś jestem rozkojarzony strasznie... co wezmę do ręki to zepsuję... :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez _asia_ 20 kwi 2011, 15:01
Thazek, to świetnie, że dziś dobrze się czujesz. oby tak dalej!
dziś mam jakieś jazdy z kręgosłupem i stawami. :shock: powinnam była się tego spodziewać... ostatnimi laty co roku przy ociepleniu tak mam. :?
też jestem dziś jakaś strasznie rozkojarzona, jakby mnie ktoś walnął młotkiem w głowę.
co tam zepsułeś? :P
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez Thazek 20 kwi 2011, 17:54
_asia_, Kurde no w pracy... co wziąłem jakąś robotę do wykonania to zepsułem
i musiałem wpisywać ilość braków a było ich troszkę... :roll:
no i też jakoś tak dziwnie... męczy mnie już powoli ta praca... w sumie bardziej nudzi... eh no tak to jest...
no kręgosłup kiepska sprawa też mam z nim problemy co jakiś czas... jak mnie walnie to czuję po całej nodze niekiedy!
znam ten ból w pracy cały czas mam jakiś Ketonal chociażby bo w sumie moja praca jest umysłowo-fizyczna ;)
nie martw się kręgosłupem przejdzie nie długo...
8)
mi przechodzi zawsze po jednym no ale teraz tego nie mam ;) :oops: ;) ;) ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez kite 20 kwi 2011, 18:54
no nie wytrzymam! muszę się wyjęczeć!
umiera moja sąsiadka. lat 88. prawdopodobnie miała wczoraj udar. nie rusza się. prawie nie mówi, ale rozumie bo kiwa głową. mieszka z mężem. córka wczoraj przyjechała i stwierdziła że "matce nic nie będzie", wzięła kasę przyszykowaną dla niej i pojechała. kobieta umiera w brudzie i smrodzie. pewnie ma odleżyny, nie ma jej kto zmienić pampersa, nawet nie wiem czy je nosi czy za przeproszeniem" robi pod siebie". a ja żyję obok ze świadomością że oni nie chcą pomocy, karetki, zawołali tylko księdza.
druga sąsiadka. pojechała dziś po okulary do miasta. gdzieś po drodze się spiła. jej matka czekała u nas na nią i odgrażała się że " w domu będzie wojna". starsza, 13 letnia córka, tylko się z tego śmiała. młodsza, 7 lat, strasznie przeżywała. płakała aż się trzęsła. poprosiłam sąsiadkę żeby na czas tej "wojny", dzieci były u mnie. nosiłam małą na rękach i tuliłam aż się uspokoiła, potem puściłam bajkę. teraz gdzieś ją matka zabrała. przypomniało mi się moje dzieciństwo. tylko że ja nie miałam kochającej cioci która by mnie zabrała z tego piekła...
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Asia2002 20 kwi 2011, 20:26
Chcę mi się wyć.... czuję się nie potrzebna nikomu,niezrozumiana.. całkowicie olana jakby wszystkim było obojętne czy tu jestem czy też mnie nie ma..
Asia2002

przez *Monika* 20 kwi 2011, 20:28
Asia2002, Co się stało Asiu?
Obrazek
Główny Moderator

przez Asia2002 20 kwi 2011, 20:32
Monika1974, ehhhhhhh.... za oknem zapadł mrok i mnie ogarnął podły nastrój.. chcę pogadać z mężem on mnie unika.. pojechał gdzieś.. nie wiem gdzie.. siedzę z głową pełną myśli... boję się sama zostać w pustym domu.. pustka w mnie przenika..
Asia2002

przez *Monika* 20 kwi 2011, 20:33
Asia2002, Ne możesz porozmawić z Nim jak wróci?
Czego się boisz najbardziej?
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 20 kwi 2011, 20:35
to co teraz napiszę, to tylko do jęczarni się nadaje.
jestem ledwo żywa. potwornie osłabiona, mam wrażenie co chwilę, że zemdleję, boli mnie ciągle głowa, stawy i biodro mnie bolą 24 godziny na dobę. lęki mam tak silne, że trzęsą mi się ręce i mam ochotę zatłuc porządnie głowę o ścianę.
cały dzień spałam, ledwo mogłam oczy otworzyć, to wstrętne słońce raziło budziło obrzydzenie. jak ślepiec i żul wybrałam się do lekarza (a raczej lekarzy). stare spodnie, byle jaka koszulka, baleriny na gołe stopy, fruzyra ala Chopin po koncercie, okulary słoneczne - i tak słaniałam się po schodach aż do garażu. w samochodzie nie miałam czym oddychać i włączyła mi się silna derealka.
a potem... znowu zlecenia nowych badań, reumatolog, który mnie wysyła do neurologa, w planach chirurg, jak dostanę badania histopatologiczne z kolono i gastroskopii. w między czasie czekanie na inne wyniki. po badaniach bolą mnie wszystkie narządy w brzuchu. ledwo się ruszam, bo je wszystkie czuję. w połączeniu z bólem biodra i stawów, przydała by mi się laska, i to niestety nie ładna dziewczyna ;)
schodzenie z benzo i wizyta w 7F w piątek. co jest i tak coraz bardziej bez sensu. jak ja nie mam siły wyjść z domu to niestety nie widzę siebie na intensywnej terapii, o funkcjonowaniu w grupie już nie wspomnę.

mam dość, po prostu mam dość. lepiej umrzeć za jednym razem niż w męczarniach.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Asia2002 20 kwi 2011, 20:38
Monika1974, Nawet nie wiem kiedy wróci.. Nie odbiera telefonu,chyba ma mnie dosyć.. Kilku rzeczy się boję.. Między innymi zostać sama w domu czy w pokoju.. Boję się siadać na łóżku.. kojarzy mi się tylko z problemami ze snem .. ostatnio miewam okropne sny.. gdzie widzę mojego z jakąś inną babką że zdradza mnie na moich własnych oczach.. Tego też się boję..
Asia2002

przez *Monika* 20 kwi 2011, 20:39
Korba, Badania wczorajsze Cię tak osłabiły.
Kufa.....co by Cię moglo na nogi postawić?
Jadłaś coś? Wiem,ż po narkozie mozesz mieć lekkostrawną dietę.
Piłaś?
Obrazek
Główny Moderator

przez bretta 20 kwi 2011, 20:45
jeju... głowa mi pęka i nie mogę znaleźć chętnego, który by mi ją urwał:(.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Sortuj wg