"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Helvetti 18 kwi 2011, 13:50
Mam blizny na rękach, i brzydką cerę, no i noszę czarne ubrania.
got a date with suicide.

przez lekomanka93 18 kwi 2011, 13:53
[quote="Helvetti"]Ale możesz powtórzyć, co dokładnie rodzice mówią? I gdzie mieszkasz?

Rodzice mówią, że szukam sobie problemów, że stwarzam je sobie sama. Może tak jest, ale ja sobie z nimi nie daje rady i, mimo że dużo rozumiem to cała reszta mnie przytłacza i po prostu nie mogę się wziąć w garść. A gadki typu " głowa do góry" itp. to gwóźdź do trumny która jest w montażu czuję, że coraz bliżej ukończenia prac ... :|

Jeśli chodzi o to gdzie mieszkam to jest to mała wioska gdzie wszyscy się doskonale znają. To jest województwo małopolskie. Wolę więcej nie mówić i zachować anonimowość ...

przez Dariusz_wawa 18 kwi 2011, 13:54
Helvetti napisał(a):Mam blizny na rękach, i brzydką cerę, no i noszę czarne ubrania.

Za zdjęć wyglądasz na niezłą laskę- to dotyczy miedzy innymi cery a na blizny niestety już nic nie poradzisz ( oby nie bylo więcej). Ciuszki można zawsze zmienić na kolorowe i bedzie git.
Ostatnio edytowano 18 kwi 2011, 13:57 przez Dariusz_wawa, łącznie edytowano 1 raz
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Helvetti 18 kwi 2011, 13:54
Moja mama me czesto takie nastawienie.. Ale u mnie trwa już to tyle czasu, że rodzice zdążyli się przyzwyczaić

-- 18 kwi 2011, 13:57 --

Za zdjęć wyglądasz na niezłą laskę- to dotyczy miedzy innymi cery a na blizny niestety już nic nie poradzisz. Ciuszki można zawsze zmienić na kolorowe i bedzie git.

Dziękuję, ale ja z pokoju na oddziale bez makijażu nie wyjdę. Oprócz wychodzenia o późnej godzinie do łazienki. A na słońcu cały makijaż spływa :/. No i zdjęcia trochę retuszuję niektóre.
Jakoś tak od jakiegoś czasu znów mnie wzieło na czarne ciuchy :P
got a date with suicide.

przez buu 18 kwi 2011, 15:28
lekomanka93 napisał(a):Rodzice mówią, że szukam sobie problemów, że stwarzam je sobie sama. Może tak jest, ale ja sobie z nimi nie daje rady i, mimo że dużo rozumiem to cała reszta mnie przytłacza i po prostu nie mogę się wziąć w garść. A gadki typu " głowa do góry" itp. to gwóźdź do trumny która jest w montażu czuję, że coraz bliżej ukończenia prac ... :|

Rodzice często tak postępują, są bezsilni, nie wiedzą co robić, wolą nie dopuszczać myśli, że coś jest nie tak zwłaszcza jeśli chodzi o psychikę. Przerabiam to praktycznie przez większość czasu.

Helvetti napisał(a):Moja mama me czesto takie nastawienie.. Ale u mnie trwa już to tyle czasu, że rodzice zdążyli się przyzwyczaić

Moi też już się powinni przyzwyczaić.. Ale aktualnie mi się pogorszyło i jest tak jak u lekomanki93 mimo, że u mnie to nie jest początek :?

Ja się czuję paskudnie. Nie chcę wracać do starej szkoły.. z oddziału mnie wypisali choć nie czuję się na siłach, a tam zaczęłam żyć, poznałam wiele świetnych osób, a teraz znowu.. :(
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Sean1 18 kwi 2011, 18:56
źle mi, wszystko mnie wkurwia naokoło, jest mi smutno i mam doła...

przez _asia_ 18 kwi 2011, 19:00
Sean1 napisał(a):źle mi, wszystko mnie wkurwia naokoło, jest mi smutno i mam doła...

rozumiem Cię... czuję się dziś tak samo... :(
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez lekomanka93 18 kwi 2011, 19:05
Miałam ekscytującą rozmowę z rodziną z której się dowiedziałam że jestem beznadziejna, że wszystko jest moją winą. Mam ochotę wziąć garść tabletek i już nigdy się nie obudzić :/

przez Sorrow 18 kwi 2011, 19:10
Teraz już wiem że wszyscy są przeciwko mnie.

przez zagubiona28 18 kwi 2011, 19:24
Nie mam depresji. Ale niewiele mi brakuje do załamania nerwowego. Czuję się niekochana, niepotrzebna swojemu mężowi. Nie mam już sily prosić się o miłość o jakiekolwiek uczucie. Zamiast mnie wesprzeć, twierdzi że wiele rzeczy sobie wmawiam, że wszystko jest moją winą. A ja tylko chcę kochać i być kochaną. Czy tak dużo wymagam? Jest mi bardzo źle.
"Zawsze kiedy robię plany na przyszłość, zaskakuje mnie teraźniejszość." Paulo Coelho

przez Helvetti 18 kwi 2011, 20:10
Nienawidzę siebie :why:.
got a date with suicide.

przez Dariusz_wawa 18 kwi 2011, 20:16
Helvetti napisał(a):Nienawidzę siebie :why:.

Spróbuj choć troszkę Siebie polubić a będzie dużo lżej

przez Helvetti 18 kwi 2011, 20:20
Chyba wszyscy wiecie, że to nie takie proste.
Po prostu nie mogę sobie niektórych rzeczy wybaczyć, i nienawidzę siebie za to, że niektórych rzeczy nie potrafię zrobić.
got a date with suicide.

przez Dariusz_wawa 18 kwi 2011, 20:28
Helvetti napisał(a):Chyba wszyscy wiecie, że to nie takie proste.
Po prostu nie mogę sobie niektórych rzeczy wybaczyć, i nienawidzę siebie za to, że niektórych rzeczy nie potrafię zrobić.

Czego nie potrafisz zrobić ,niema rzeczy do niewykonania ( mam na myśli madre rzeczy) Jeden robi wolniej inny szybciej.

Sortuj wg