"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Shadowmere 17 kwi 2011, 20:25
Przeprowadzam się do Natalii.TERAZ.
Shadowmere

przez lekomanka93 17 kwi 2011, 20:25
Nie dam rady... Boję się. Nie mam kasy na leczenie , nie mam nic... jestem nikim. Nie dam sobie rady ...

przez Helvetti 17 kwi 2011, 20:32
Chcę wrócić. CHCĘ /cenzura/ JUŻ WRÓCIĆ.
got a date with suicide.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wielkamała 17 kwi 2011, 20:33
Ja też nie mam kasy, chodzę na NFZ, jeśli chcesz, to dasz radę, jeśli nie- to zawsze znajdziesz powód do dołowania się.
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

przez lekomanka93 17 kwi 2011, 20:39
A kolejki ? A recepty? Jak je rodzice zobaczą to wywalą w kosz... ;( Gdybym miała się do kogo zwrócić .... ech wszystko się zawaliło w jednej chwili :|

przez Helvetti 17 kwi 2011, 20:50
Ale możesz powtórzyć, co dokładnie rodzice mówią? I gdzie mieszkasz?

-- 17 kwi 2011, 21:08 --

Ze skrajności wpadam w skrajność. Nie rozumiem siebie.
Od kilku dni nie biorę hydroxyzyny, i już wariuję. Bo niby mi odstawili, a i tak hydro brałam codziennie, a miałam wpisane doraźnie.
got a date with suicide.

przez Asia2002 17 kwi 2011, 21:29
Dlaczego mój facet ciągle obwinia mnie o moją chorobę.. Nie wspiera.. Mam dość... Tylko krzyczy i zawsze krytykuje..
Asia2002

przez Sabaidee 17 kwi 2011, 21:42
lekomanka93, musisz się dostać do lekarza (psychiatry lub neurologa) i wszystko mu powiedz: o swojej sytuacji w domu, o braku kasy na lekarstwa, o braku zrozumienia. Dla niego to jest chleb powszedni i na pewno coś wymyśli. Na lekach się nie znam, ale z tego co przed chwilą wyczytałem to Chlorprothixen to lek uspokajający dla dzieci o łagodnym działaniu.
Sabaidee

przez ( Dean )^2 17 kwi 2011, 22:31
To zabawne zawsze myślałem że jestem samotnikiem który nie potrzebuje ludzi a teraz czuję że oszalałem z samotności.
Najgorszy jest wiatr.

przez halenore 18 kwi 2011, 10:42
Właśne mija 8 lat,odkąd rozpoczęłam leczenie.Syf,kiła,mogiła.Już nie wierzę,że kiedyś wyzdrowieję.To się przecież nigdy nie stanie.Nie ma co oszukiwac samej siebie.Nażarłam się benzo,bo lęki męczyły mnie w nocy tak bardzo,że już żegnałam się z tym światem.Mam ataki agresji i w wyniku tego od kilku miesięcy tnę się.Nigdy nie sądziłam,że będę mogła robić sobie coś takiego.Od 5 dni nie mogę spać ani jeść.Do tego biegunka i mdłości.I znowu przechodzić przez kolejny zjazd.Już i się nawet nie chcę brać tych tabsów,bo widzę,że gówo z tego będzie.Równia pochyła...Jezu jak to boli....
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez ( Dean )^2 18 kwi 2011, 11:18
Mam obsesję.
Najgorszy jest wiatr.

przez Helvetti 18 kwi 2011, 13:27
Jak ja nienawidzę lata!
got a date with suicide.

przez Dariusz_wawa 18 kwi 2011, 13:49
Helvetti napisał(a):Jak ja nienawidzę lata!

Dlaczego ? :shock:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez lekomanka93 18 kwi 2011, 13:49
Dzisiaj było gorzej niż się spodziewałam... Obudził mnie płacz... mój własny... Nie poszłam do szkoły i nie mogłam się opanować. Po jakimś czasie trochę się uspokoiłam po jakiejś ziołowej tabletce... W domu pytają mnie o co chodzi, a ja nie wiem co mam powiedzieć. Nie czuje się potrzebna ani rozumiana. Oni tego za nic nie zrozumieją ... Jutro chyba pojadę na wagary i znajdę jakiegoś lekarza... Chociaż dziś mama coś wspomniała już o psychiatrze a siostra o psychologu, ale jak znam życie to sobie odpuszczą bo czuję się trochę lepiej... Tak naprawdę to mam ochotę się śmiać, a jak to robię to wybucham ryczem... Te ziółka nie robią na mnie wrażenia, a wczoraj w nocy poczułam, że ból fizyczny przynosi mi ulgę w cierpieniu psychicznym. Mój były chłopak powiedział żebym przestała bo mnie w kaftan zapakują... Dlaczego to wszystko jest takie trudne? Nie wiem co teraz będzie.. Pewnie nieskończona ilość pytań o co chodzi etc.. Nie chce iść do szkoły, nie chcę iść na spowiedź do czego mnie zmuszą, nie chce nigdzie wychodzić.... Nic mi się nie chce...

Sortuj wg