"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Wiola* 27 mar 2011, 23:44
Kasiu Kocha się zawsze tak samo , czy to mając lat 16 czy 60:)
Moderator

przez Korba 27 mar 2011, 23:48
wiem, ale ja jestem taka niedojrzała. ryczę, bo ktoś mi nie odpisuje.
mądra kobieta zajęłaby się swoim życiem.
a ja tak pewnie będę Wam z pół roku jęczeć jak to czekam na odpowiedzi, a na koniec gówno z tego wyjdzie. :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez depresyjny86 28 mar 2011, 00:52
Mam ochote się skopać,rąbnąć łbem o ścianę ale tak żeby nie czuć bólu,albo skopać kogoś....wyżyć się......mam nasrane w głowie i mnie to wkurwia.Wszyscy są lepsi.Nienawidze ludzi z reala,nienawidze ich /cenzura/!............Są tacy zdolni,rozumieją wiele więcej niż ja,są tacy mądrzy,wiedzą co i jak,i jeszcze mi ciągle okazują litość.........
I nie mówcie mi że mam do dupy nastawienie bo wiem o tym,ale jak mam mieć dobre skoro co chwile mam przez samego siebie jakieś problemy?Jutro do psychologa...ale nie wiem czy dobrze sie umówiłem czy żle...bo oczywiście rozmowę z recepcjonistką też musiałem spieprzyć...jestem pojebany.
Mam do dupy humor.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magic 28 mar 2011, 07:33
bardzo mi szkoda matki że urodziła debila :(przepraszam
magic

przez agi114 28 mar 2011, 10:51
Nie wiem co robić. Wywalić z domu bo nie chce się uczyć, pracować ani leczyć? I potwornie bać się, że skończy się to tragicznie? Czy wspierać za wszelką cenę i liczyć na to że się opamięta. A jak sie opamięta kiedy bedę już stara i zniedołężniała? Chce wypuscić dziecko w świat bo taka jest kolej losu. Nie chce go utrzymywać bo on nie myśli o przyszłości, bo i tak sie nie uda. Nie mam pieniędzy na leczenie-ostatnie wizyty u psychologa-a i tak chodzi na nie bo ja chcę, nie on. Nie wiem jak go mądrze wspierać nie robiąc sobie jednocześnie krzywdy, nie wiem juz nic. Do dupy to wszystko. Mam depresję.

przez Kosamela 28 mar 2011, 14:20
Za dwa dni powrót do psychiatry. Pewnie znowu zolafren, coś na halucynacje lub tym razem nei da mi wyboru czy biorę czy szpital. Mm...Ostatni tydzień jest okropny.
Zgubiłem gdzieś prawdziwą radość życia
Smutno mi...
Już tylko ciebie mam

http://www.lastfm.pl/user/Kosamela

przez bretta 28 mar 2011, 14:57
pogrążam się...
potrzebuje pomocy ale boje się o nią poprosić...
nie mam jeszcze siły żeby się wziąć za siebie, a boje się, że już o dosłownie kilka dni za późno...
nie umiem się ogarnąć.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Ahmed 28 mar 2011, 15:14
bretta, co kolwiek masz zrobić to na pewno nie jest na to za późno.
Zacznij po prostu a reszta sama pomalutku pójdzie z małą odrobinka Twojej pomocy.
Tule na maxa mocno :D
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez bretta 28 mar 2011, 15:16
Allah, a może raczej czego mam NIE robić...
to nie takie proste:(...
ale dziękuję za wsparcie:)...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez magic 28 mar 2011, 15:18
też jestem w punkcie że bez pomocy sie nie da boje sie strasznie dziś...boje sie pomocy też i boje sie siebie kurna mac...
magic

przez Estel86 28 mar 2011, 15:26
Nie jest dobrze, tzn. tak myślę. Było już wszystko - lęki, niska samoocena, myśli samobójcze, stan, kiedy nie da już się płakać... Ból, bezsenność itd. Ale teraz jestem obojętna, nie wiem, co czuję, w sumie to nie czuję nic szczególnego. Nie umiem się już smucić, nie umiem się jeszcze cieszyć. Funkcjonuję bez satysfakcji. Co zrobić? Terapeutka mówi, że zablokowałam emocje, ale ja nie mam pojęcia jak do nich dotrzeć... Czy Wam udało się wyrwać z tego... i coś poczuć?
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez Ahmed 28 mar 2011, 15:29
bretta, ja wiem .... wiekszość sytuacji pomimo że wyglada niewinnie często nas przerasta i łatwo komus gadać..jak stoi z boku ... ale tu inaczej sie nie da :) No chyba że mam przyjechac i faktycznie przytulić :D
magic, Dziewczyny .....co Wam tak trudno o ta pomoc poprosić ??? Jak macie kogoś w swoim otoczeniu kto moze Wam przynieść otuchę i macie do niego zaufanie to śmiało !!

A jak nie to piszcie tu albo n PW ...zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji ...takie albo inne
K.
Kwadratullah

przez bretta 28 mar 2011, 15:35
Allah, gorzej jak się nie ma nikogo zaufanego w okolicy;)... albo jak się ma, ale sie tych osób nie chce krzywdzić i woli się udawać, że wszystko jest w najlepszym porządku, tak jak ja....

przez Ahmed 28 mar 2011, 15:39
bretta, ale dlaczego uważasz że prosząć o pomoc skrzywdzisż taka osobę. Większość ludzi (dobrych ludzi) lubi pomagac bezinteresownie innym. Więc może warto zaryzykować ..... no chyba że chodzi o pożyczkę kasy :D wtedy to może być różnie ...w zalezności od typu człowieka .
K.
Kwadratullah

Sortuj wg