"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agi114 26 mar 2011, 21:43
Choroba mojego syna doprowadziła do tego, że za 2 tygodnie sama idę na terapię. Myślałam,że silna ze mnie baba. Pomyliłam się. Mam klasyczne początki depresji :-|

przez Korba 26 mar 2011, 21:46
LukLuk napisał(a):i mała rada: nie bój się sikac pod wiatr ;) pardon za Mój slang, ale cennych rad nigdy za mało.

hmmmm pomyślę do czego to zastosować.

Wiola ja Cię mogę utulić i powiedzieć, jaka jesteś kochana :*
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LukLuk 26 mar 2011, 21:46
wiola173,
ooo powinnaś się cieszyć, że jutro niedziela. Dzień odpoczynku i relaksu. Zawsze możesz wybrać się do SPA, masaż, maseczki z ogórka .. szmery_bajery. a dzisiejszym dniem się nie przejmuj, już się skończyl. a jak chcesz, zeby sobota minęła to siusiu, paciorek i spać .. ;) sen jest dobry na załamanie nerwowe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 26 mar 2011, 21:54
Korba, Dziękuję Kasiu:* i nawzajem

LukLuk, Niestety to nie takie proste. Wszystkie niedziele mam zaplanowane i narzucone z góry:( Muszę odwiedzać osobę, która działa mi na nerwy jak nikt inny na świecie, gryźć się w język i udawać ,że wszystko jest ok:(
Moderator

przez rutka 26 mar 2011, 22:47
Jutro mam 10 godz wykładów :zonk: jestem przemęczona i chyba mam doła wszystko mnie denerwuje a niby taka silna jestem..... :(

przez bretta 26 mar 2011, 22:51
głowa mnie boli... wiem że jak coś zjem to mi przejdzie, ale wiem też że wtedy tak mi to na psychikę siądzie że już chyba wole żeby głowa bolała:(....
aj, głupia jestem, ech...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez *Monika* 26 mar 2011, 22:54
LukLuk napisał(a):Korba,
postaraj się. Zobacz o ile cenniejsze jest postaranie się jeżeli prosi Cię zwykły szaraczek z forum /Ja/ innymi słowy. jaka motywacja, .. ulalala.
Nie znasz mnie, nie widziałaś .. a Ja tu wale prosto z mostu: dasz rade. ;)
Korba,
bo Ty Jesteś dziewczyna inteligentna, obeznana, swiatowa, ze tak powiem 8) i wydaje mi się, że okazujesz innym Swoje serce .. to duzy plus. Umiesz doradzic, umiesz opieprzyc, umiesz docenic.
Oczywiście wnioskuje to po postach na forum ;)

Podpisuję się pod słowami LukLuk'a Kasiu!

Wiolu, bidulko. Jestem z Tobą.
Obrazek
Główny Moderator

przez Dysphoria 26 mar 2011, 23:05
Od tygodnia moja mama lezy w szpitalu po tym jak zdiagnozowano u niej udar mozgu...To byl doslownie grom z jasnego nieba...w takich chwilach czlowiek czuje w pelni bezsens zycia-tych paru chwil szczescia i 99 procent bolu, na dodatek jesli ktos jest wiecznym pesymista jak ja. Nie potrafie nigdy dostrzec pozytywnych stron danej sytuacji, a nawet jesli to sa to jedynie krotkotrwale przeblyski euforii i nadziei ze jednak bedzie lepiej, po czym zdarza sie cos co tylko przekonuje mnie ze jednak i tak bedzie zle...I tak w kolko i caly czas w dol i w dol i w dol az do momentu gdy lapie totalna kurwice na wszystko i ma ochote na totalny mega rozpierdol wszystkiego i tylko czekam na jakas zaczepke ze strony kogokolwiek, na przyklad dzisiaj-parkuje sobie samochod ladnie, grzecznie, wysiadam, patrze jakis gosciu sie na mnie gapi, mysle sobie co jest? Gosciu podchodzi i mowi" Nie mial by Pan zlotowki bo mi brakuje na bilet MZK" No to mu mowie: A co do roboty to sie nie chce chodzic, co? A on mi na to: Nie, nie ja pracuje. A ja: no to ciekawe ze gosciu nie masz zlotowki na bilet...Dalem mu ta gowniana zlotowke, ale gosciu mi tak podniosl cisnienie ze myslalem ze go tam wgniote w ten asfalt. I tak mam ze wszystkim ostatnimi czasy i nie tylko. Hustawka nastrojow, to w jedna to w druga strone i de facto nigdy nie jest dobrze........ :why:
Dysphoria

przez bretta 26 mar 2011, 23:10
mam dość... najchętniej przespałabym z tydzień albo i dwa...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Thazek 27 mar 2011, 00:01
Dysphoria, Rozumiem to ziom!
Nie raz gadamy o tym w pracy i wiesz jak jest... :roll: wiesz ,że na mnie możesz zawsze liczyć i Ci pomogę!
Mam całkiem podobnie z tym ,że ktoś mnie wkurza i od razu reaguję złością! Ale wiesz... nie możemy się poddać i pomyśl o rodzicach!
o tym co by czuli... wiem to pitu pitu :blabla: ale pamiętaj o tym o czym gadaliśmy!
Jesteś mądrym człowiekiem i dasz radę dlatego razem musimy przez to wszystko przejść!
bretta, też bym chciał tak przespać :P
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Dysphoria 27 mar 2011, 00:13
Dysforia, Wlasnie wiem, ze dam rade, wlasnie wiem...ale tez wiem ile bolu mnie to wszystko bedzie kosztowalo....Wiem, ze na koniec wyjde ze wszystkiego z podniesionym dumnie czolem...ale tez wiem, ze juz nie bede tym samym czlowiekiem, wiem, ze duzo tego dobrego ktore w sobie mialem zmieni sie w zimny glaz...
Dysphoria

przez Thazek 27 mar 2011, 00:15
Dysphoria, Taki jesteś, masz duże problemy ze sobą tak samo jak ja!
JEsteśmy podobni do siebie! mamy tylko jedną różnicę o ,której Ci zawsze mówię jak się widzimy... ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez Dysphoria 27 mar 2011, 00:18
Dysforia, Tak wiem....I wiesz co? Ostatnio wlasnie zdalem sobie sprawe, ze ta roznica wziela sie z tego, ze poprostu zbyt czesto wychodzilem z problemow z podniesionym czolem...Chcialbym zeby bylo inaczej, chcialbym moc cofnac czas, chcialbym, chcialbym.........
Dysphoria

przez Thazek 27 mar 2011, 00:22
Dysphoria, Po prostu przyzwyczaiłeś się do tego,że tego nie chcesz i nie potrzebujesz...

Sortuj wg