"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Szczur 02 cze 2007, 21:48
smutna48 napisał(a):W koncu musiałam to zrobić nie moge patrzec na te opisy zadko to robił ale doszlo do tego ze bałam się włanczac gg no to wybor jasny albo wykasowac go i zachowywac się normlanie albo przestac korzystac z niego

Ja po prostu przestałem korzystać. Włączam rzadko, ewentualnie na czyjąś prośbę, bo ma sprawę. W sumie to dobrze robi, można ten czas spędzony na bezsensownych rozmowach przez GG przeznaczyć na coś bardziej kreatywnego ;)
Szczur (Rattus) - rodzaj gryzonia z rodziny myszowatych.

"Piekło to inni" Jean-Paul Sartre

przez smutna48 02 cze 2007, 21:56
mi troche zapłełniało to czas kiedy nie wiedziałam co ze soba zrobić moj dzien jak niepracowałam z resza teraz tez ni epracuje od jakiegoś czasu
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:40 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Szczur 02 cze 2007, 22:06
Tak, kiedyś mi to służyło do zabijania czasu. W ogóle internet jest do tego świetnym narzędziem (tak jak praca, którą na co dzień wykonuję zawodowo). Pozwala się na czymś skupić, zapomnieć, a jednocześnie nie myśleć. Dla porównania kiedyś lubiłem bawić się w modelarstwo, też świetna metoda na zabijanie czasu. Ale teraz w ogóle nie mogę się za to zabrać. Ile razy zaczynam pracować, to w skupieniu pojawiają się parszywe, uciążliwe myśli i muszę przerywać np. na papierosa. Ten stan się pogłębia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 02 cze 2007, 22:13
Ciezko jest się zebrac do czego kowliek wiem coś o tym tylko ze ja Cv probuje wysyłac probuje się skupiac na czytanych ofertach pracy i co wogle mi to nie idzie jakoś nie wiem dlaczego. Albo problemy ze skupieniem sie albo porostu nie wiem co, zabrac się za to nie moge nawet opisac tego nie umiem ale jakaś taka blokada wchodze na strony z ofertami pracy i co i nic guzik :roll:
Susan Taylor

przez Szczur 02 cze 2007, 22:21
smutna48 napisał(a):Cv probuje wysyłac

Ufff, przynajmniej na razie mnie to nie dotyczy. Ale nigdy nie wiadomo. Taka prawda, że właściwie nie miałbym nawet co wpisać w to CV, bo jedyne, co mi się na prawdę w życiu udało to matura, a uprawnienia, które mam kwalifikują mnie tylko do pracy, którą wykonuję. A fakt utraty takiej pracy wynika najczęściej z popełnienia jakiegoś brzemiennego w skutkach błędu. Jednocześnie wilczy bilet nawet na cały kraj. Ale mimo wszystko staram się o tym nie myśleć.

przez smutna48 02 cze 2007, 22:28
To jest i tak sukses i to osiagniety cięzka praca :) Mam nadzieje ze nie bedziesz musial z tego powodu że cięzko o pożądną prace.w kazdym razie powodzenia zycze i wiecej wiary w Siebie . nic mi jakoś tego nie ulatwia jedna rozowa klapa 2 klapa i do tez dołuje bo człowiek chce zalezy ale co tam jak mają po kilka osob na jedno miejsce a ja z wawy nie jestem. Sa tacy , ktorym przeszkadza odległosc wydaje im się chyba ze na księzycu mieszkam czy jak :roll:
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:50 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
Susan Taylor

przez Sebo 03 cze 2007, 02:48
Wróciłem z wesela. Kolejna porażka. Byłem rozmowny jak betonowy słup, tylko się głupio uśmiechałem i kiwałem głową, strasznie się męczyłem. Jestem psychicznie "wydojony", czułem się tam jakbym był normalnie z innej planety. Zresztą zawsze się tak czuję kiedy wokół mnie jest dużo ludzi. Za cholerę nie wiem co mam mówić, bo mój umysł skupia się tylko na jednym, na tym okropnym uczuciu kompletnego wyobcowania. Te wszystkie negatywne myśli jakby skupiały się gdzieś w okolicach żółądka, bo czuję jakbym połknął kamień, czuję ciężar. Jestem wycieńczony...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:50 am ]
Mam nadzieję, że Wam lepiej minął dzień... Pozdrawiam

przez Zośka 03 cze 2007, 11:19
Sebo znam to z wlasnych doswiadczen, gdy szlam na imprezy tylko dlatego aby nie robic innym przykrosci gdy byly to ich urodziny lub gdy znajomi mnie o to prosili. starali sie mi pomoc, a ja i tak nie mialam nastroju na tego typu spedzanie czasu i siedzialam bedac własnie "rozmowna jak betonowy słup".
smutna48 wreszcie sie zebralam i wykasowalam jego nr gg i kom;) tylko niepotrzebnie bym sie dolowala ogladajac jego opisy i to ze gdy jest dostepny nie odzywa sie do mnie. Dobrze zrobilas robiac to samo! ;) trzymam ksiuki, oby tak dalej!
a z siebie to jestem dumna, ta noc u przyjaciolki kompletnie zmnienila moj stan, mam nadzieje ze juz na zawsze;) przeplakalysmy cala noc, i wreszcie zrozumialam, ze nie mam po co winic sie za to co sie stalo, bo to on nie byl w porzadku wobec mnie, i to on mnie wykorzystal. i nareszcie usmiech gosci na mej twarzy;) Wszystkim z calego serducha zycze tego samego! buziaki!
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez smutna48 03 cze 2007, 12:10
;)
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 21:51 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
Susan Taylor

przez Zośka 03 cze 2007, 14:40
dziekuje smutna48 ;) to dzieki przyjaciolce, kochana jest, potrzebowalam tego, cala noc przegadalysmy i wyplakalysmy sie jak nigdy, przy wodce. ale potrzebowalam z kims pogadac tak od serca i wyzucic z siebie wszystkie smutki. wreszcie uswiadomilam sobie ze szkoda mnie i mojego czasu na przejmowanie sie tym co bylo i myslenie o tym draniu. i to wlasnie dlatego ze jest draniem, i nie zamierzam miec z nim juz nic wspolnego. zostawiam to za soba, trzeba zyc dalej , przed nami cale zycie i wiele cudownych chwil! Kochana nie ma za co, pamietaj ze zawsze mozesz na mnie liczyc, zawsze pomoge, napisz jesli bedziesz tego potrzebowac. ;)
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

Żle mi;(

przez Kinga88 03 cze 2007, 14:45
Jest mi tak bardzo zle...7miesięcy temu wyszłam z depresji...ale ona nadal powraca;(czuje się taka niepotrzebna... ;( Jest na prawde żle... nie potrafię poradzic sobie z niczym... Mam okropne mysli... powoli trace chęć zycia... ;(

przez Foka 03 cze 2007, 15:03
Kinga skoro już raz wyszłaś to napewno znowu dasz rede! Powoli małymi kroczkami tylko myśl bardziej optymistycznie! Ja dopiero zaczęłam walke i mam w sobie dużo energii na nią! Myśle , że i tobie by sie przydała! gdybym mogła oddałabym jej teraz tobie! Niestety moge jedynie myślec o Tobie cieplutko i pozytywnie. Wierze , że dasz rade. Ja w takich chwilach modle sie do mojego anioła struża i pomaga mi to. Prosze by dał mi sił kiedy dopada mnie złość i niechęc. Zaciskam mocno zębi i ide do przodu, tocze swój " kamień " powolutuk ale ciągle do przodu. Wiem , że droga długa ale jaki wspaniały cel.
Wracam !!!

przez shadow_no 03 cze 2007, 17:12
Kinga88, jeżeli wyszłaś już kiedyś z depresji, to jest już Twoje. Nie straciłaś tego. Przypomnij sobie ten stan, kiedy było względnie dobrze.

Pozdrawiam!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Pstryk 03 cze 2007, 20:19
Coś dziwnego dzieje się ze mną. Jakieś drzwi się zamykają a ja nie potrafię tego mechanizmu powstrzymać. Z dnia na dzień robi się coraz bardziej zimno i ciemno. Otacza mnie jakaś próżnia. Co się ze mną dzieje?
Pstryk

Sortuj wg