"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kluseczka 06 mar 2011, 00:02
no właśnie ja się przejmuję czymś takim mieszkamy tyle lat na tym samym osiedlu i tyle przykrości mi wyrządziły mam ich dosyć, nie dojść że te same praktycznie miejsce zamieszkania bo tylko płot nas dzieli to jeszcze ta szama szkoła codzienny widok. Czyli to zmienienie szkoły to zły pomysl?

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 00:05
Toksyna napisał(a):wiem... kocham go strasznie.. tylko od pewnego czasu czuje, że już nie daje rady.. nie mam siły się z nim bawić.. drażni mnie jego płacz.. wracam zmęczona z pracy... zabija mnie każdy dzień.. ciągle się trzeba martwić zastanawiać.. jestem odpowiedzialna za małego człowieka... muszę na niego zarobić... opiekować się z nim... wychować ... chyba mnie życie przerosło :( mam wrażenie, że zawiodłam wszystkich... rodziców... oni mają straszny żal, że jestem samotną matką

Rodzicą przejdzie i jeszcze bedą się bili z Toba o wnuka :-) On jest coraz wiekszy więc bedzie mozliwoć przedszkola i bedzie mniej absorbujacy.Jak zarabiasz na Siebie to i dla niego też starczy.Niejesteś jedyną samotna matką i w przyszłości napewno syn to Ci w przyszłosci wyngrodzi

-- 05 mar 2011, 23:08 --

kluseczka napisał(a):no właśnie ja się przejmuję czymś takim mieszkamy tyle lat na tym samym osiedlu i tyle przykrości mi wyrządziły mam ich dosyć, nie dojść że te same praktycznie miejsce zamieszkania bo tylko płot nas dzieli to jeszcze ta szama szkoła codzienny widok. Czyli to zmienienie szkoły to zły pomysl?

Pomyśl one są dwie a nowej szkole ile jest osób i może tam jest miłość Twojego życia :-)
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez kluseczka 06 mar 2011, 00:10
tylko, że mnie nawet płeć przeciwna nie interesuję nic, zupełnie nic, mało co się angażuje w życie codziennie bo albo mi nic nie wychodzi albo mi coś przeszkadza i jest uciążliwe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 00:13
kluseczka napisał(a):tylko, że mnie nawet płeć przeciwna nie interesuję nic, zupełnie nic, mało co się angażuje w życie codziennie bo albo mi nic nie wychodzi albo mi coś przeszkadza i jest uciążliwe

Bo niemyślisz pozytywnie ale to trzeba chcieć i się nauczyć ale jest to do zrobienia. Czas wyjść do ludzi

przez Toksyna 06 mar 2011, 00:15
rodzice bardzo kochają wnuka ;) ja ogólnie byłam wesołą zadowoloną z życia kobietą ;P
ostatni związek zakończony 3 tygodnie temu wykończył mnie psychicznie... i pozbawił chęci do życia... :(
ciężko to wszystko opisać.. ale nie mam siły na moje życie .... całe życie - staralam się być silna a teraz tak łatwo udało mu sie mnie zniszyczyć

przez kluseczka 06 mar 2011, 00:15
ja rozumiem, tylko jak mam wyjść do ludzi skoro nie mam nawet koleżanek? nie bede szukać na siłę przyjaźni

przez Toksyna 06 mar 2011, 00:16
Kluseczka - a koleżanki z klasy jakieś normalne? nie wiem może jakieś kółko zainteresowań? może zapisz się na jakieś zajęcia?

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 00:20
Dziewczyny idę spać bo już mnie oczy bolą proponuję przed snem przeczytać to i zrozumieć to życie bedzie piekne
http://www.huna.net.pl/index.php?name=N ... le&sid=688
Szczególnie niech to dokładnie przeczyta Kluseczka nawet dwa razy zdanie po zadaniu ze zrozumieniem
DOBRANOC

przez kluseczka 06 mar 2011, 00:21
w klasie mam same plastiki, pustaki na zagrożeniach jadą albo na ściągach jada, nie to że uważam się za jakąś lepsza albo najlepszą w klasie ale jak mnie nie ma w szkole to nawet nie ma kogo o lekcje zapytać bo nikt nic nie wie, nawet nie mam za kim gonić z ocenami miedzy innymi też dlatego chce się przenieść znaczy chciałam bo teraz to pewnie się nie uda bo ja nigdzie się nie potrafię 'zadomowić' jak to tata powiedział

przez Toksyna 06 mar 2011, 00:22
może życie jest ciężkie odkąd pamiętam.. zawsze pod górę :( ale zawsze sobie jakoś radziłam.. w końcu nikt nie mówił, że będzie lekko. Tylko teraz to już mnie wszystko przerosło... nie potrafię sobie poradzić z żalem do byłego partenera który obiecywał, że mnie nie skrzywdzi... a zrobił to.. choć wiedział co przeszłam z ojcem synka.... nie mam sił.. przestłąm wierzyć, że się może jeszcze ułożyć? nie wiem czy to moja wina... ostatni partner mówił, że wszystko moja wina.. choć każdy mi mówi żebym go nie słuchała bo jest tyranem.. ale ja uwierzyłam, że wszystko co złe to moja wina

przez kluseczka 06 mar 2011, 00:23
ja tak samo, co bym nie zrobiła zawsze zrobię źle, nie ważne jakbym chciała najlepiej to i tak się nie uda

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 00:27
Toksyna i Kluseczka przeczytać to co w linku i niezadręczać się kto winny .Niema tak ze tylko jedna strona jest winna
Chodziło mi o to abyście zrozumiały co jest napisane pod spodem

Jedno musimy sobie jasno powiedzieć: W życiu niektórzy ludzie będą Was lubić, niezależnie co zrobicie, niektórzy będą Was lubić w zależności od tego, co zrobicie, niektórzy nie będą Was lubić w zależności od tego co robicie, a jeszcze inni nie będą Was lubić, niezależnie co zrobicie. Niestety czasami mogą to być nawet rodzice.

przez NewYork 06 mar 2011, 02:04
Jest jeszcze Ktoś, Kto nigdy Was nie przestanie kochać. Niezależnie co będziecie robić. Czy popełnicie błąd On zawsze na was czeka i chce, abyście tez Go pokochali. Jest dla nas Ojcem. To dzięki Jego Miłości przyszliśmy na świat. Stworzył Nas, ponieważ nas bardzo kocha. Gdyby nas nie kochał nie pozwoliłby się nam począć. On nigdy Was nie opuści. Jest z Wami w trudnych chwilach i towarzyszy Wam w walce z chorobą. Jesteście na "pustyni", ale On Was z tamtąd wyprowadzi, bo zawsze jest tak, że po ciężkich chwilach nastają te dobre nawet jeśli one trwają bardzo długo.
NewYork

przez Ahmed 06 mar 2011, 02:12
Allah Akbar !!
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Sortuj wg