"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Dariusz_wawa 05 mar 2011, 23:15
kluseczka napisał(a):to co ja mam robić? nie chce się codziennie zatracać, jestem młoda

Pozytywnie myśleć o Sobie i wstawć z myślą ze dzisiejszy dzień będzie lepszy od wczorajszego który minął i się niewróci A jak Sama napisałaś jesteś młoda więc przyszłość i świat przed tobą :-))))))))))))
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez Natusia 05 mar 2011, 23:16
Dariusz_wawa dokładnie , dobrze pisze ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez kluseczka 05 mar 2011, 23:18
ja chce to zmienić tylko, że mi to nie wychodzi ciągle mam uczucie smutku, ciągle mi coś nie wychodzi ;/ nie uśmiecham się w ogóle ;/ ciągle widzę w sobie wszystko co złe ;/ żadnych zalet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 05 mar 2011, 23:20
kluseczka też tak miałam na to trzeba troszkę czasu i siły w sobie ;) uda Ci się ;) główka do góry ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez Dariusz_wawa 05 mar 2011, 23:23
kluseczka napisał(a):ja chce to zmienić tylko, że mi to nie wychodzi ciągle mam uczucie smutku, ciągle mi coś nie wychodzi ;/ nie uśmiecham się w ogóle ;/ ciągle widzę w sobie wszystko co złe ;/ żadnych zalet

Napewno masz wiele zalet tylko Ty musisz je odkryć, chociażby twój nik forumowy KLUSECZKA z którego bije ciepło na odległośc :-) Zobacz w Sobie dobro a nie zło a uśmiech sam wróci na Twoją twarz i to szybciej niż się spodziewasz

przez kluseczka 05 mar 2011, 23:30
może ja przybliżę od czego to się zaczęło.. byłam wyzywana w szkole 'pasztet' 'pączek' 'berta' itd ważyłam 78kg potem zaczęłam się odchudzać obecnie warzę 53kg, teraz mi to wszystko zostało jestem niedowartościowana boję się, że to wszystko wróci, że będą znowu mnie wyzywać, ostatnio nawet mi się śniła ta przeszłość

przez Dariusz_wawa 05 mar 2011, 23:39
kluseczka napisał(a):może ja przybliżę od czego to się zaczęło.. byłam wyzywana w szkole 'pasztet' 'pączek' 'berta' itd ważyłam 78kg potem zaczęłam się odchudzać obecnie warzę 53kg, teraz mi to wszystko zostało jestem niedowartościowana boję się, że to wszystko wróci, że będą znowu mnie wyzywać, ostatnio nawet mi się śniła ta przeszłość

To zrób wszystkim na złość ubierz się ekstra ,przespaceruj po szkole i olej ich gadanie .Zobaczysz ze zadziała. 53 to już TOP MODELKA Nie zwracaj uwagi na ich gadki to Ty jesteś najważniejsza i zostaniesz napewno dowartosciowana a koleżanki to bedą Ci zazdrościć figury i rozmaonych oczów kolegów.Głowka do góry i pamietaj że Ty jesteś dla Siebie najważniejsza Dla podniesienia pewności przypomnę Ci bajkę o brzydkim kaczątku jak przeistoczył się w pieknego łabędzia.

przez kluseczka 05 mar 2011, 23:42
ja wiem tylko, że jak spotykam starych znajomych to się boję zjeżdżają mnie wzrokiem od góry do dołu ;/ przez wakacje tak schudłam i początek roku, szkoła nowa więc nie wiedzą jak wyglądałam przed metamorfozą ale ja się boję ;/

przez Toksyna 05 mar 2011, 23:43
cześć, nazywam się Marta mam 26 lat wychowuje sama 1,5 rocznego synka. czy mogę dołączyć do Was?

przez Dariusz_wawa 05 mar 2011, 23:45
kluseczka napisał(a):ja wiem tylko, że jak spotykam starych znajomych to się boję zjeżdżają mnie wzrokiem od góry do dołu ;/ przez wakacje tak schudłam i początek roku, szkoła nowa więc nie wiedzą jak wyglądałam przed metamorfozą ale ja się boję ;/

Starzy znajomi to cię nie zjeżdzaja tylko Ci zazdroszą figury i tak masz myśleć :-) bo tak jest

-- 05 mar 2011, 22:46 --

Toksyna napisał(a):cześć, nazywam się Marta mam 26 lat wychowuje sama 1,5 rocznego synka. czy mogę dołączyć do Was?

Nie ma problemu :-) Tylko najpierw się wyjęcz to może coś poradzimy a może jak wyżucisz z Siebie to i rada będzie niepotrzebna :-) Z tym jeczeniem to zart

przez Toksyna 05 mar 2011, 23:48
niem czy mam depresję.. w poniedziałek mam pierwszą wizytę u psychiatry... mam nerwicę ale to już parę lat....
Nie widzę sensu życia.. nic mi się nie udaje .. marzę żeby się jutro już nie obudzić

przez kluseczka 05 mar 2011, 23:50
mam dwie sąsiadki w swojej nowej szkole co mnie wykańczają psychicznie one w starej szkole mnie też wyzywały i obgadywały i teraz znowu są w mojej nowej szkole ;/ znowu one nie chce na patrzeć ;/ myślałam o zmianie środowiska czyli zmienieniu szkoły bo nie chce ich codziennie spotykać ale rodzice mówią że mi wszedzie źle ;/ jak ja je spotykam to mi się wszystkie bóle przypominają ;/

-- 05 mar 2011, 22:52 --

Toksyna nie Ty jedna o tym marzysz, szkoda, że nie można po prostu rozpłynąć się w powietrzu od tak po prostu..

przez Dariusz_wawa 05 mar 2011, 23:55
Toksyna napisał(a):niem czy mam depresję.. w poniedziałek mam pierwszą wizytę u psychiatry... mam nerwicę ale to już parę lat....
Nie widzę sensu życia.. nic mi się nie udaje .. marzę żeby się jutro już nie obudzić

Twój sens życia na tą chwilę to Twój 1.5 roczny synek Pomyśl o nim co z nim bedzie ?Jak Ci się nie udaje na tą chwilę to jeszcze życie przed Tobą spójrz na Swoją pociechę :-)

-- 05 mar 2011, 22:59 --

kluseczka napisał(a):mam dwie sąsiadki w swojej nowej szkole co mnie wykańczają psychicznie one w starej szkole mnie też wyzywały i obgadywały i teraz znowu są w mojej nowej szkole ;/ znowu one nie chce na patrzeć ;/ myślałam o zmianie środowiska czyli zmienieniu szkoły bo nie chce ich codziennie spotykać ale rodzice mówią że mi wszedzie źle ;/ jak ja je spotykam to mi się wszystkie bóle przypominają ;/

Kluseczko nie zaczynaj masz myśleć pozytywnie Sasiadki obgadują Cię z zazdrości i jak sam piszesz nowa skoła nowe środowisko więc co takie dwie osoby mogą Ci zaszkodzić inni widzą jak jestes a nie jaka byłaś .Pamietaj nieogladaj sie do tyłu to juz było

przez Toksyna 06 mar 2011, 00:00
wiem... kocham go strasznie.. tylko od pewnego czasu czuje, że już nie daje rady.. nie mam siły się z nim bawić.. drażni mnie jego płacz.. wracam zmęczona z pracy... zabija mnie każdy dzień.. ciągle się trzeba martwić zastanawiać.. jestem odpowiedzialna za małego człowieka... muszę na niego zarobić... opiekować się z nim... wychować ... chyba mnie życie przerosło :( mam wrażenie, że zawiodłam wszystkich... rodziców... oni mają straszny żal, że jestem samotną matką

Sortuj wg