"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez agi114 23 sty 2011, 20:10
A bo dziś ważniejsze były brudne gary i sprzątanie niż strach mojego syna. Muszę go przeprosić, koniecznie.

[Dodane po edycji:]

a Ty czego się boisz?

przez dogomaniaczka 23 sty 2011, 20:31
kłotnia, wyje jeszcze bardziej..........
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 23 sty 2011, 20:33
ja wyje z powodu jeba88go modemu który co chwila odwala mi jakieś szopki
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 23 sty 2011, 20:45
LitrMaślanki napisał(a):ja wyje z powodu jeba88go modemu który co chwila odwala mi jakieś szopki

z skąd ja to znam :smile:
Anna Maria

przez dogomaniaczka 23 sty 2011, 20:51
moje zycie naprwde juz nie ma sensu nie moge tego wszystkiego zniesc jeszcze teraz on chodzi calymi dniami cokolwiek powiem jakas ironiczna uwaga , sarkazm, teraz sie nagle okazalo ze to dlatego ze malo robie w domu tak strasznie mi zle myslalam ze to rozumie ze robie mniej a i tak bardzo sie staram codziennie ogarniac, to ja glownie zajmuje sie psem ale on na to" myslisz ze to ze 4 razy wychodzisz z psem wystarczy? ja mowie ze nie przeciez sie staram sprzatalam wczoraj zwierzakom i z nim, odkladam rzeczy na miejsce " ta rzeczywiscie pare butelek odlozysz" ;((((((((((( potem powiedzialam mu ze co taka fajna ta ironia a on ze "tak fajna" .......nie jak sie kogos kocha........nawet nic nie odpowiedzial tylko wszedl z pokoju nie mam sily do wszystkiego czemu on ma do mnie pretensje jak ja ledwo zyje tak bardzo sie staram i na gowno to wszystko /cenzura/ nie mam sily zabierzcie mine z tego swiata nie mam sily, caloksztal jest najbardziej przytlaczajacy w momencie klotni gdy osoba adla ktorej robisz wszystko cie dobija i okazuje sie nagle ze ma milion pretensji
dogomaniaczka

przez LitrMaślanki 23 sty 2011, 21:06
dominika92, kurcze wiem ze to banał ale spróbuj się zdystansować ...i spróbuj tez kiedyś przeprowadzić poważną rozmowę i określić swoje obowiązki domowe .To w przyszłości unikniesz zarzutów ze nic nie robisz .
LitrMaślanki

przez lakuda 23 sty 2011, 21:07
dominika92, kurcze... moze mial po prostu zły dzień?
i dlatego tak zareagował... no ostatecznie każdy ma prawo poczuć się gorzej...
:-|
lakuda

przez dogomaniaczka 23 sty 2011, 21:14
lakuda, nie wiem..ostatnio ciągle rzuca te ironiczne uwagi mimo że prosiłam żeby tego nie robił :( za 30 min mamy gości..super....:( a ja mam taki nastrój że hoho....
dogomaniaczka

przez Paranoja 23 sty 2011, 21:23
nie chcę pocieszenia, po prostu chcę sie wygadać a nie mam gdzie.

Jestem wkurzona, zła i nie wiem co jeszcze. Czuję się oszukana. obiecywał, że przyjedzie, że kocha, że to, że tamto. i co? no oczywiście nie przyjechał. Mam dość tych kłamstw. Jeśli mówi prawdę, to trudno, ma pecha. Ja mu nie zaufam więcej.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez lakuda 23 sty 2011, 21:26
dominika92, mówiłaś,że szuka pracy, tak?
może też jest poirytowany.. nie wiem.. nie znam Go.. nie chcę go bronić.. Ty też napewno jesteś nadwrażliwa..
może faktycznie niebawem czas na poważną rozmowę, o ustaleniu obowiązków i odnoszeniu się do siebie..

Paranoja, :-|
lakuda

przez wiejskifilozof 23 sty 2011, 21:52
Nie mogę tego znieść , nawet gimnazjaliści są mądrzejsi .

przez magdus87 23 sty 2011, 22:03
moje serce pękło juz nikt go nie poskleja

przez sunset 23 sty 2011, 22:07
Domi, tak mi przykro :( łączę się z Tobą w bólu...
sunset

przez dogomaniaczka 23 sty 2011, 22:09
magdus87, :(:(:(

dzięki dziewczyny...już lepiej..przeprosił..ale i tak mi smutno jest..muszę przeżyć tych gości, i za pewne opowieści jak to super mają w życiu i co u mnie...;/ nie wiem co mogłabym im powiedzieć...;/
dogomaniaczka

Sortuj wg