"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez lakuda 17 sty 2011, 01:40
jestem głupią, tępą krową..
tatuś miał rację :cry:
lakuda

przez love_caffeine 17 sty 2011, 01:54
paradoksy byłam na konsultacji w caritasie, tam prowadzą terapię grupową, zwalniało się miejsce i miałam byc pierwsza na liście. Dzisiaj przysłali maila, że nie pasuję do profilu grupy. Sama nie wiem, co to oznacza, czyżbym była zbyt ciężkim przypadkiem? Teraz nie wiem co robic, a będzie dużo stresu i nie dam sobie sama rady. :(

Też próbuję wcześniej zasnąc, ale wzięłam podwójną dawkę Imovane i nie działa, nawet z piwem i xanaxem...
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez paradoksy 17 sty 2011, 01:54
lakuda, Aniu, ale pier*olisz, za przeproszeniem..

[Dodane po edycji:]

love_caffeine, może borderline nie za bardzo pasuje na grupową... skupia na sobie za dużo uwagi ;) przez co może jeszcze bardziej spaść samoocena innym... ale to tylko moje fantazje
aczkolwiek możesz im odpisać na mejla i zapytać co to oznacza.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez love_caffeine 17 sty 2011, 01:58
paradoksy a może się mnie po prostu boją, że nagle zaatakuję ich żyletka, czy coś. ;) zresztą może wystraszył ich wypis ze szpitala, według którego byłam w ciągłym konflikcie z terapeutami.
Nie wiem czy indywidulna to dobry pomysł, jakoś wolę z innymi, odczuwam ciągły głód ludzi.
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez love_caffeine 17 sty 2011, 11:19
Panna_Modliszka Warszawa jest brzydka, brudna i śmierdząca, ale ja mam do niej sentyment, pasuje do mojego mrocznego usposobienia. ;)
Dopiero wstałam, prawie nie spałam, ledwo żyję, na studiach chyba pomyslą, że piłam i imprezowałam całą noc, a mam do załatwienia ważną sprawę... :(

przez Anna Maria 17 sty 2011, 11:27
a do mojego mrocznego usposobienia to las,mglistą jesienią najlepiej po zachodzie słońca a gdy pada deszcz to czuje jakby cały las się ze mną smucił,albo cmentarz w listopadzie,uwielbiam cmetarze,w każdy mieście muszę odwiedzić :?
Anna Maria

przez love_caffeine 17 sty 2011, 11:43
Też uwielbiam cmentarze, szczególnie Stare Powązki po zmroku. :smile: Jakoś mnie uspokajają...

przez Anna Maria 17 sty 2011, 11:47
uspokajają,no, minie też
a dla większości to jak w horrorze :mrgreen:
Anna Maria

przez Tornado 17 sty 2011, 12:21
Dla mnie cmentarze są pełne bólu i cierpienia, ale też i pokory, spokoju... Pełne wspomnień... Nie jestem do nich nastawiona ani pozytywnie ani negatywnie. Dla mnie to miejsce spotkań z duszami, których ciała już odeszły, którym można się wyżalić, za które można się pomodlić...

Jęczę od rana i - nie mogę dojść do tego, skąd we mnie tyle złości, wściekłości. Wiem, nie jest to ciekawa sytuacja w pracy, bardzo stresująca (nagle mam pracować za dwie osoby na raz - i to w środku naszego sezonu) - i na nią narzekam - ale po co od razu złość? Wręcz wściekłość?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez TheGrengolada 17 sty 2011, 13:08
Boli :why:

przez coma 17 sty 2011, 17:29
Zajebiście, mam najprawdopodobniej zapalenie ucha środkowego :lol:
coma

przez dogomaniaczka 17 sty 2011, 17:33
coma, ja mam średnio co 2 miesiące :D
dogomaniaczka

przez coma 17 sty 2011, 17:37
dominika92, jeszcze mi tego brakowało, uśmiałam się, na prawdę :lol:

Jutro idę do lekarza rodzinnego, muszę się jakoś zwlec z tego łóżka. W dupie mam to ucho, ale mi rodzice nad głową marudzą, że mam iść do tego lekarza :pirate:
coma

przez dogomaniaczka 17 sty 2011, 17:45
idź, idżm ja wiem jaki to potem jest ból i gorączka i wkurwienie non stop. :P ja to mam już krople do oczu których się używa do ucha i pomgają :lol: ale chyba na receptę :P
dogomaniaczka

Sortuj wg