"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez marcja 09 sty 2011, 16:35
chojrakowa napisał(a):Nie wiem jak na was, ale na mnie strasznie negatywnie działają każde, nawet tego typu zamieszania, kłótnie.
Spinam się, jest mi przykro i wiem, że nic nie mogę zrobić.

No nie sa mile takie klotnie...
Zrobic tez nic nie zrobie, moge sie tylko dziwic, ze dorosli ludzie obrazaja sie z powodu nieistotnych rzeczy...
Tez dostalam wg. mnie nieslusznie ostrzezenie, Wiola tak samo i zyjemy i nie obrazamy sie z tego powodu. Bylo minelo i tyle ;)

przez chojrakowa 09 sty 2011, 16:38
Tornado, ja mam kontakt do comy ale nie wiem czy życzyłaby sobie, żebym się nim dzieliła z forumowiczami.
Robią się na forum jakieś podziały, kłótnie, nieporozumienia - i to nie tylko w jednym temacie.
Eh... nie mam sił na to. Najchętniej bym was wszystkich utuliła do serduszka i ugłaskała ale to nic nie da. I to mnie przeraża.
Obyśmy się wszyscy nawzajem nie opuścili.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez GG7 09 sty 2011, 16:45
2 ostrzeżenia , to w/g mnie trochę mało. Uważam też - że - jeżeli ktoś będzie chciał- jednak czasem popisać/poczytać , założy nowe konto :)
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lukasz1 09 sty 2011, 16:46
To forum powinno służyć ludziom. W końcu to ludzie tworzą forum. Kłótnie nie mają sensu. Pomagajmy sobie nadal.

przez Tornado 09 sty 2011, 16:48
chojrakowa, wysłałam Ci PW

Z tego, co pamiętam, zawsze na tym forum różne dziwne rzeczy się działy. Być może dlatego, że wszyscy mocno emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego i wychodzą z tego potworki..

I tak a propos tematu, smutno mi dziś, serce mnie kuje, dłonie mam zimne, mam problemy z koncentracją, boję się, co dalej z rodziną, pracą, nauką - wszystko stało się ostatnio takie ciężkie, skomplikowane, zawiłe...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Agnieszka_1988 09 sty 2011, 16:51
Moim zdaniem ilość dopuszczalnych ostrzeżeń jest za niska... To forum psychologiczne. Każdy z nas czasem postępuje impulsywnie...
Agnieszka_1988

przez Korba 09 sty 2011, 16:55
Agnieszka_1988, jeżeli użytkownik chce wrócić, to może. bywało już tak. wystarczy odczekać trochę czasu i zwrócić się o zdjęcie bana. no chyba że ktoś sam odchodzi po 1 ostrzeżeniu bo się czuje obrażony. osobiście bardzo lubiłam Wujka i może dlatego uznał, że może mnie olewać. sorry, ale wszystkich traktuję równo, niezależnie od sympatii.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez tet 09 sty 2011, 16:59
że się tak wtrynię lekko nie na temat, ale sytuacja tego wymaga.
odnośnie użytkowniczki wovacuum, chciałam dodać, że jej odejście nie wiąże się z żadnymi zadymami tutaj. postanowiła usunąć konto, ponieważ dzieje się u niej na tyle dobrze, by funkcjonować bez forum. wszyscy się zmieniamy, akurat dla niej nadszedł taki etap w życiu... co tu dużo pisać: czuje się zdrowa ;) pozdrawia Was wszystkich serdecznie i również życzy powrotu do zdrowia :mrgreen:
tet

przez paradoksy 09 sty 2011, 17:02
tet, dobrze takie rzeczy czytać. pozdrów wovkę ode mnie ;)
paradoksy

przez Korba 09 sty 2011, 17:03
no proszę... oto jak się rodzi plotka :roll:

pozdrowienia dla Wioli!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ehhe 09 sty 2011, 17:06
Z tymi ostrzeżeniami to się nie dziwię tym 2 osobnikom że mieli prośby moderatorów w dupie, nikt z nas przecież nie chce żeby z niego się ktoś nabijał, wyśmiewał itp. pewnie dlatego chcieli aby to ostatnie zdanie należało akurat do nich, tym bardziej że te posty ktoś czyta i może w jakichś sposób czuć uprzedzenie do danego użytkownika przeczytawszy takiego posta, ale ja się tam nie znam...
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 17:08 przez ehhe, łącznie edytowano 1 raz
ehhe

przez paradoksy 09 sty 2011, 17:07
ehhe, ale umówmy się, że wszyscy użytkownicy potrafią czytać i nieraz dumę trzeba odłożyć na bok...

i teraz osoby, które napisały, że przez Kasię wovka usunęła konto powinny chyba przeprosić..
paradoksy

przez marcja 09 sty 2011, 17:07
tet napisał(a):odnośnie użytkowniczki wovacuum, chciałam dodać, że jej odejście nie wiąże się z żadnymi zadymami tutaj. postanowiła usunąć konto, ponieważ dzieje się u niej na tyle dobrze, by funkcjonować bez forum. wszyscy się zmieniamy, akurat dla niej nadszedł taki etap w życiu... co tu dużo pisać: czuje się zdrowa ;) pozdrawia Was wszystkich serdecznie i również życzy powrotu do zdrowia :mrgreen:

Ooo, no wlasnie mnie zdziwilo ze dorosla kobieta i bez zaburzen osobowosci z tego co mi wiadomo, mialaby impulsywnie usunac konto z powodu ostrzeznia dla Wujka Dobra Rada ;) Ja tez obecnie zdrowa ale nie widze potrzeby usuwania mojego konta ;) Nerwica lubi wracac;) Ale jak kto woli...

przez linka 09 sty 2011, 17:10
tet, :105: no i zajebiście to jest to co lubię. Jeśli masz z nią jakiś kontakt pozdrów gorąco :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg