"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez marcja 09 sty 2011, 16:35
chojrakowa napisał(a):Nie wiem jak na was, ale na mnie strasznie negatywnie działają każde, nawet tego typu zamieszania, kłótnie.
Spinam się, jest mi przykro i wiem, że nic nie mogę zrobić.

No nie sa mile takie klotnie...
Zrobic tez nic nie zrobie, moge sie tylko dziwic, ze dorosli ludzie obrazaja sie z powodu nieistotnych rzeczy...
Tez dostalam wg. mnie nieslusznie ostrzezenie, Wiola tak samo i zyjemy i nie obrazamy sie z tego powodu. Bylo minelo i tyle ;)

przez chojrakowa 09 sty 2011, 16:38
Tornado, ja mam kontakt do comy ale nie wiem czy życzyłaby sobie, żebym się nim dzieliła z forumowiczami.
Robią się na forum jakieś podziały, kłótnie, nieporozumienia - i to nie tylko w jednym temacie.
Eh... nie mam sił na to. Najchętniej bym was wszystkich utuliła do serduszka i ugłaskała ale to nic nie da. I to mnie przeraża.
Obyśmy się wszyscy nawzajem nie opuścili.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez GG7 09 sty 2011, 16:45
2 ostrzeżenia , to w/g mnie trochę mało. Uważam też - że - jeżeli ktoś będzie chciał- jednak czasem popisać/poczytać , założy nowe konto :)
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lukasz1 09 sty 2011, 16:46
To forum powinno służyć ludziom. W końcu to ludzie tworzą forum. Kłótnie nie mają sensu. Pomagajmy sobie nadal.

przez Tornado 09 sty 2011, 16:48
chojrakowa, wysłałam Ci PW

Z tego, co pamiętam, zawsze na tym forum różne dziwne rzeczy się działy. Być może dlatego, że wszyscy mocno emocjonalnie podchodzimy do wszystkiego i wychodzą z tego potworki..

I tak a propos tematu, smutno mi dziś, serce mnie kuje, dłonie mam zimne, mam problemy z koncentracją, boję się, co dalej z rodziną, pracą, nauką - wszystko stało się ostatnio takie ciężkie, skomplikowane, zawiłe...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Agnieszka_1988 09 sty 2011, 16:51
Moim zdaniem ilość dopuszczalnych ostrzeżeń jest za niska... To forum psychologiczne. Każdy z nas czasem postępuje impulsywnie...
Agnieszka_1988

przez Korba 09 sty 2011, 16:55
Agnieszka_1988, jeżeli użytkownik chce wrócić, to może. bywało już tak. wystarczy odczekać trochę czasu i zwrócić się o zdjęcie bana. no chyba że ktoś sam odchodzi po 1 ostrzeżeniu bo się czuje obrażony. osobiście bardzo lubiłam Wujka i może dlatego uznał, że może mnie olewać. sorry, ale wszystkich traktuję równo, niezależnie od sympatii.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez tet 09 sty 2011, 16:59
że się tak wtrynię lekko nie na temat, ale sytuacja tego wymaga.
odnośnie użytkowniczki wovacuum, chciałam dodać, że jej odejście nie wiąże się z żadnymi zadymami tutaj. postanowiła usunąć konto, ponieważ dzieje się u niej na tyle dobrze, by funkcjonować bez forum. wszyscy się zmieniamy, akurat dla niej nadszedł taki etap w życiu... co tu dużo pisać: czuje się zdrowa ;) pozdrawia Was wszystkich serdecznie i również życzy powrotu do zdrowia :mrgreen:
tet

przez paradoksy 09 sty 2011, 17:02
tet, dobrze takie rzeczy czytać. pozdrów wovkę ode mnie ;)
paradoksy

przez Korba 09 sty 2011, 17:03
no proszę... oto jak się rodzi plotka :roll:

pozdrowienia dla Wioli!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez ehhe 09 sty 2011, 17:06
Z tymi ostrzeżeniami to się nie dziwię tym 2 osobnikom że mieli prośby moderatorów w dupie, nikt z nas przecież nie chce żeby z niego się ktoś nabijał, wyśmiewał itp. pewnie dlatego chcieli aby to ostatnie zdanie należało akurat do nich, tym bardziej że te posty ktoś czyta i może w jakichś sposób czuć uprzedzenie do danego użytkownika przeczytawszy takiego posta, ale ja się tam nie znam...
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 17:08 przez ehhe, łącznie edytowano 1 raz
ehhe

przez paradoksy 09 sty 2011, 17:07
ehhe, ale umówmy się, że wszyscy użytkownicy potrafią czytać i nieraz dumę trzeba odłożyć na bok...

i teraz osoby, które napisały, że przez Kasię wovka usunęła konto powinny chyba przeprosić..
paradoksy

przez marcja 09 sty 2011, 17:07
tet napisał(a):odnośnie użytkowniczki wovacuum, chciałam dodać, że jej odejście nie wiąże się z żadnymi zadymami tutaj. postanowiła usunąć konto, ponieważ dzieje się u niej na tyle dobrze, by funkcjonować bez forum. wszyscy się zmieniamy, akurat dla niej nadszedł taki etap w życiu... co tu dużo pisać: czuje się zdrowa ;) pozdrawia Was wszystkich serdecznie i również życzy powrotu do zdrowia :mrgreen:

Ooo, no wlasnie mnie zdziwilo ze dorosla kobieta i bez zaburzen osobowosci z tego co mi wiadomo, mialaby impulsywnie usunac konto z powodu ostrzeznia dla Wujka Dobra Rada ;) Ja tez obecnie zdrowa ale nie widze potrzeby usuwania mojego konta ;) Nerwica lubi wracac;) Ale jak kto woli...

przez linka 09 sty 2011, 17:10
tet, :105: no i zajebiście to jest to co lubię. Jeśli masz z nią jakiś kontakt pozdrów gorąco :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg