Tak więc 3/4 mojego życia to śmietnik.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zmęczona_wszystkim 26 kwi 2014, 21:12
W Twoim przypadku może związane jest to w jakiś sposób z zachowaniem Twojego ojca. Być może jakoś wkurza Cię to, ze mając pieniądze sterował zapewne życiem rodziny, matki, a teraz stać go na "trophy wife", bo dużo w Twoich tekstach nacisku na pieniądze. może też chcesz mu pokazać, ze jak będziesz bogaty, to będziesz mógł robić to samo, co on, będziesz kimś ważnym, a póki tak nie jest, to czujesz się gorszy. chyba wzorów kobiecych nie mialeś zbyt dobrych. Z jednej strony podległa matka, która byla chyba uzależniona finansowo od ojca, a z drugiej jego nowa partnerka, która, jak twierdzisz, jest na jego utrzymaniu.

przez ComfortablyNumb 26 kwi 2014, 21:40
Sprawa z moim ojcem jest o wiele bardziej skomplikowana...
Ma 70 lat, jest po dwóch wylewach i udarze. Mimo to jest nie do zajechania, kontaktuje się ze swoimi znajomymi, a ode mnie nie odbiera telefonu.
To nie pieniądze tutaj są problemem. Po prostu on jest złym człowiekiem. Matka, kiedy zaszła w ciążę, straciła pracę, później szanse na jej znalezienie, bo 10 lat była bezrobotna. Była zajęta ciągłymi wizytami na policji, w sądach, u lekarza, bo się mało nie przekręciłem z powodu choroby, która na szczęście została zaleczona.
Nigdy nie będę taki jak on. Nie ma takiej opcji.
Matce zawdzięczam wszystko, co mam. Jedynie mam do niej żal o to, że była zbyt nadopiekuńcza i później odbiło się to w problemach szkolnych, a co za tym idzie miałem problemy z odnalezieniem się między ludźmi. Mówię "miałem", bo teraz nie ma porównania z tym jaki byłem jeszcze kilka lat temu. Byłem po prostu zastraszony.

Sortuj wg