Oszalałem...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Oszalałem...

przez pan26xyz 23 kwi 2014, 07:48
Po prostu przez to wszystko co mnie spotkało i w co się wplątałem oszalałem, moja głowa zbzikowała. Chyba pora jakoś to wyprostować.
pan26xyz

Oszalałem...

przez Znachor 23 kwi 2014, 13:11
pan26xyz, dopóki wiesz, że oszalałeś, nie jest źle...gorzej będzie kiedy inni będą Ci mówić, że z Tobą coś nie tak a Ty będziesz przeświadczony, że wszystko w najlepszym porządku... ;)
Gdyby ludzie realizowali swoje marzenia, szpitale psychiatryczne byłyby puste...
Czekając na cud frustrujemy się staniem w miejscu...

Oszalałem...

przez mangiferaindica 23 kwi 2014, 13:21
Nie wiem, czy słyszeliście, ale Zimbardo niedawno w czasie wizyty w Polsce powiedział, że czuje się tutaj, jakby wpadł do szpitala psychiatrycznego. Więc uczucie szaleństwa jest jak najbardziej na miejscu :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Oszalałem...

przez monooso 23 kwi 2014, 17:03
Haha, dzięki. Poprawiłeś mi humor nazwą tego tematu. Mi już dawno odjebało. :D
monooso

Oszalałem...

przez elo 23 kwi 2014, 17:09
wszyscy szaleni tylko jedni po psychiatryku i zdiagnozowani a drudzy przed i mniej swiadomi
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Oszalałem...

przez mangiferaindica 24 kwi 2014, 08:54
Jeżeli czujesz, ze "że czas to wyprostować", to znaczy, ze masz w sobie ogromna sile pomimo wszystko. Pielegnuj ja w sobie. Bo w kazdym szalenstwie jest metoda.

PS. Bylam na blogu. Pisz dalej.

Oszalałem...

przez monk.2000 24 kwi 2014, 11:29
Trudno potem z takiego szaleństwa wyjść. Osoby z zewnątrz mogłyby pomóc, ale ja przykładowo mam małe zaufanie do ludzi, ciągle się kłócą, sprzeczają, niby jak mają mi pomóc.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Oszalałem...

przez pan26xyz 24 kwi 2014, 22:11
monk.2000 napisał(a):Trudno potem z takiego szaleństwa wyjść. Osoby z zewnątrz mogłyby pomóc, ale ja przykładowo mam małe zaufanie do ludzi, ciągle się kłócą, sprzeczają, niby jak mają mi pomóc.

Nawiążę do twojej wypowiedzi i dodam jeszcze od siebie. Chcą Ci pomóc jak najszybciej wykończyć, obgadują za plecami, ale kiedy rozmawiają z Tobą w cztery oczy są tacy mili. Mnie osobiście to wnerwia, bo jeśli mam coś do kogoś to mówię mu to prosto w oczy, jeśli do niego raz nie dotrze to więcej mu nie powtarzam olewam i traktuję jak powietrze.

Chce też podziękować za niewielką jak na razie aktywność. Jak chcecie zobaczyć o co mi dokładnie chodzi z moim szaleństwem możecie zajrzeć na mojego bloga tam jest wszystko dokładnie opisane.

Nie potrafię w tej chwili opanować tego szaleństwa, ale jestem dobrej myśli że kiedyś to wszystko minie i znów będzie normalnie.

-- 26 kwi 2014, 10:27 --

Może ze mną naprawdę jest coś nie tak.
pan26xyz

Sortuj wg