Leczenie depresji, a sporadyczne zapanie marihuany

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Patrykeight 11 kwi 2014, 00:13
Jak wyglądała ta próba?
To był już 3 ssri.
Problem w tym że już nie radzę sobie z kryzysami i do coraz bardziej nikczemnych planów jestem zdolny.
Również pozdrawiam.

przez psychidae 11 kwi 2014, 07:40
aj mój drogi - to dopiero ssri :-] jeszcze kupa leków przed Tobą, może zaproponuj lekarzowi żeby wypisał Ci lek z innej grupy, bo skoro 3 ssri nie działa to może coś innego, masz myśli samobójcze - trzeba działać ! - swoją drogą nie polecam tego rozwiązania (nie wiesz czy później nie będzie jeszcze gorzej ;-])

bardzo dobrym lekiem jest wenlafaksyna (ma silne działanie przeciwdepresyjne)
no i trójcykliczne leki przeciwdepresyjne (mają wysoką skuteczność, ale działania niepożądane na serducho)
psychidae

przez Patrykeight 11 kwi 2014, 14:54
Właśnie zrezygnowaliśmy z ssri. Teraz biorę mirtor zamiast pól całą...
Wizytę mam dopiero za miesiąc...
Lekarz wie o tych myślach. Sam nie chcę tego robić bo może być gorzej, tego nie wiem, tylko problem w tym że nie mogę wytrzymać tego jak się czuję.
Jak będę u lekarza pogadam z nim o tych lekach.

-- 20 maja 2014, 01:02 --

No i tak się porobiło że po tym jak zaszkodził ten ssri znów często palę. Mam nowy lek i tylko jeden. Jutro zamierzam zażyć parę tabletek uspokajających, moje lekarstwo, zapić cydrami i zapalić. Nie jestem w stanie się powstrzymać. Stałem się bardzo słaby.

-- 23 sie 2014, 07:26 --

Cydry, leki wyleciały z użycia. Teraz tylko mj pozostała :) :( :) :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg