Leczenie depresji, a sporadyczne zapanie marihuany

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Patrykeight 03 kwi 2014, 16:03
Spożywam Mirtor, Risperon i Parogen. Czy raz na dwa tygodnie palenie marihuany wpływa na efekty leczenia?

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 16:11
Spożywam Mirtor, Risperon i Parogen. Czy raz na dwa tygodnie palenie marihuany wpływa na efekty leczenia?

witam , wiesz jeśli jest to raz na dwa tygodnie i nie za długo , oraz towar nie przechrzczony jakimiś chemicznymi upierda-laczami , to możesz smiało zapalić . I skoro trawa nie powoduje u Ciebie jakis schiz , lęków to raz na jakis czas będzie spoko .
Ja sam średnio palę raz na miesiąc ( ale jak juz palę to dwa dni leże jedynie na kanapie i słucham muzy ,rozmyslając co bu tu jeszce zmienić w swoim życiu na lepsze ;) , pfe , pfe ) .I nie takie jak Ty leki biorę , a biorę już , psss koło 25 lat będzie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patrykeight 03 kwi 2014, 16:17
Kalebx3 napisał(a):

witam , wiesz jeśli jest to raz na dwa tygodnie i nie za długo , oraz towar nie przechrzczony jakimiś chemicznymi upierda-laczami , to możesz smiało zapalić . I skoro trawa nie powoduje u Ciebie jakis schiz , lęków to raz na jakis czas będzie spoko .
Ja sam średnio palę raz na miesiąc ( ale jak juz palę to dwa dni leże jedynie na kanapie i słucham muzy ,rozmyslając co bu tu jeszce zmienić w swoim życiu na lepsze ;) , pfe , pfe ) .I nie takie jak Ty leki biorę , a biorę już , psss koło 25 lat będzie .

Witam,
właśnie pilnuję by nie był jakiś ochrzczony chemicznymi zamiennikami thc...
Nie mam jakiś schiz czy lęków, tylko kolejny dzień leżę... Uwielbiam słuchać muzy w ten dzień :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 16:23
Uwielbiam słuchać muzy w ten dzień

ja to bym wolał nie palić jakbym muzy miał wtedy nie mieć . Ja to jestem tego typu ,że palę ile mam ( jak juz palę , dzień , noc i nastepny cały dzień , a muzyczka w koło gra ,,, ach jako gatunek jesteśmy muzykalni ) .
Z pół roku miałem akcję ,że mi Kolo załatwił ( jak twierdził mocny towar ) . Od razu po 15 minutach wyczułem ,że ta trawa maczana w jakimś syfie . Jednak ogólnie pale tylko rzeczy czyste i górnej półki ,w nastepne dni świetne samopoczucie , prawie zero zwały i odlicznie następnych 30 dni co by sobie polatać na zielono ;)
Jak nie palisz za często i nie masz na co -dzień ciśnienia na palenie to jesteś w Temacie bezpieczny .Na mnie to trawa nawet antydepresyjnie działa ,,, tyle ,że na krótko .Ale tak działa.

przez Znachor 03 kwi 2014, 19:51
Z jednej strony marihuana była początkowo traktowana jako lek, jednak zakończyła swoją "karierę" w tym zakresie kiedy stwierdzono efekty uboczne...w sumie jeszcze gorsze niż objawy choroby, więc ja bym jednak nie polecał używania substancji psychoaktywnych w połączeniu z lekami (skądinąd również substancjami psychoaktywnymi)...to podobnie jakby mieszać wódkę z piwem...
Gdyby ludzie realizowali swoje marzenia, szpitale psychiatryczne byłyby puste...
Czekając na cud frustrujemy się staniem w miejscu...

przez Patrykeight 03 kwi 2014, 22:48
Bez muzy było by tak smutno...
Najbardziej chodzi mi o to czy leki nie będą gorzej działać...

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 22:55
Najbardziej chodzi mi o to czy leki nie będą gorzej działać...

zdecydowanie nie . Tak uważam . To nie alkohol ,że razem z lekami zryje Ci banię.

przez psychidae 04 kwi 2014, 13:09
witaj,
narkotyki odradzam całkowicie - są tacy, którzy zaczęli po nich swoją karierę u psychiatry
są ludzie u których po marihuanie wystąpiła schizofrenia

to jest narkotyk, który uzależnia (wbrew temu co niektórzy mówią)
psychidae

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 14:00

nie strasz ! to mity powielane przez ignorantów , którzy kochają się wogólnikach .
Jak ktoś miał inklinacje w kierunku schizofenii i jarał jak wariat wszystko co popadło, to może wywolał pierwszy epizod choroby , ale żeby zaraz z grubej rury takie teksty jak Twój (? ) , niepojęte :shock:

przez czrek4321 04 kwi 2014, 15:20
Witajcie! moim skromnym zdaniem to lepiej sobie zamętu go życia nie wprowadzać, życie na czysto ma swój smak i nie wprowadza zniekształceń ,każdy ma wybór namawiam do abstynencji

przez INTEL 1 04 kwi 2014, 16:05
czrek4321 napisał(a):Witajcie! moim skromnym zdaniem to lepiej sobie zamętu go życia nie wprowadzać, życie na czysto ma swój smak i nie wprowadza zniekształceń ,każdy ma wybór namawiam do abstynencji

W chorobie psychicznej nie ma już niestety czegoś tak przyjemnego jak "życie na czysto". A większego zamętu do życia raczej nie da się już wprowadzić...
Tak więc zioło może tylko na błogą chwilę odwrócić nieprzyjemną fazę spowodowaną zmianami w mózgu.
Niczego nie pogłębi. To tak jakby wysrać się w oborze. Czy zacznie śmierdzieć bardziej?
...nie mam podpisu...

przez Patrykeight 04 kwi 2014, 18:23
Hmmm fajne porównanie :(
Wiem tyle że lekarz nie bez powodu pytał czy paliłem, niepotrzebnie skłamałem.

przez Kalebx3 04 kwi 2014, 19:44
-powiesz mu na nastepnej wizycie ,,,a teraz korzystaj z czasu . :D
Pozdrawiam .

przez psychidae 04 kwi 2014, 20:03
Kalebx3 napisał(a):

nie strasz ! to mity powielane przez ignorantów , którzy kochają się wogólnikach .
Jak ktoś miał inklinacje w kierunku schizofenii i jarał jak wariat wszystko co popadło, to może wywolał pierwszy epizod choroby , ale żeby zaraz z grubej rury takie teksty jak Twój (? ) , niepojęte :shock:

witaj,
niestety to prawda - dużo ludzi ma predyspozycję do schizofrenii a narkotyk może być czynnikiem wywołującym i u niektórych po marihuanie zaczęli chorować (nawet po jednorazowym zajaraniu)
moja siostra jest lekarzem i jej to nawet na zajęciach z psychiatrii mówili

PS w podręczniki do psychiatrii jest rozdział o uzależnieniu od THC

pozdrawiam
psychidae

Sortuj wg