samotność to taka straszna trwoga!!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez czrek4321 02 kwi 2014, 21:36
W tej całej depresji, to wygina człowieka we wszystkie strony, i straszne jest to ,że nie ma z kim pogadać bo czuję się jak z planety "kapax", a jak się komuś powie, że jest licho i ledwo na plaster się człowiek posklejał to nawet znajomi patrzą się jak na wariata. Myślę ,że ta lipa musi się kiedyś skończyć przecież nie może to trwać bez końca.Co robić , co robić pytanie w panice się nasuwa często! Może macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić. A jeszcze gorsza jest to pustka którą czuję w środku , czasami zupełnie jak bęben , pusto i echo.

przez agusiaww 02 kwi 2014, 22:01
Czrek moze sie napij herbaty, to jak sie stukniesz w beben to Ci zachlupocze 8) Ale rozumiem co masz na mysli, jak ja kiedys powiedziałam, ze nie myłam głowy z kilkanascie dni, to dla kogo bylo to calkiem niepojete. A chodzisz moze na psychoterapie, to jest dobry sposob na wymiane doswiadczen z osobami, ktore wiedza o czym mowisz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez czrek4321 02 kwi 2014, 23:10
dzięki za poczucie humoru, to wywołuje dawno zapomniany uśmiech. Na psychoterapię chodziłem ale nie grupową, może to jest dobry pomysł, raz byłem na grupie otwarcia w gesthalt. poadrawiam

-- 02 kwi 2014, 23:54 --

chcę jakoś nauczyć się weselej tą samotność traktować.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 03 kwi 2014, 02:37
Hey masz jakies chobby pasje ,samotnosc to stan umyslu i mozna to zmienic szukajac pozytywnych aspektow w swoim zyciu bo takie sa.
Saraid

przez Candy14 03 kwi 2014, 11:51
czrek4321, wiem o czym mowisz ale to samo nie przejdzie. Co zamierzasz z tym zrobic?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 20:14
Czarek , cos mi sie wydaje ,że potrzebna Ci dobra kobieta ,,, a nie tam pier-dolenie na Terapii . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg