"Hot 10tki" nas nie obchodzą Ty niedorobiony pedofilu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lord Kapucyn 29 mar 2014, 16:07
Jak to kiedyś powiedziała kierowniczka ośrodka terapeutycznego- "Jedni współczują ofiarom, inni którzy sami mają problemy ze sobą współczują oprawcom. Tak to już jest".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez nieboszczyk 29 mar 2014, 16:14
kupmitrumne napisał(a):Za jaja go ! :yeah:

za jaja?to proste.do tego wystarczy tylko nóż kuchenny,młotek,deska do krojenia i szczypta charakteru i można się delektować możliwością noszenia ich w rękach i brakiem czucia w nich.to było by prostsze niż męczyć niewinne dzieci
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez White Rabbit 29 mar 2014, 16:15
Mark, dla mnie on nie jest typowym pedofilem, ma zaburzenia współistniejące. Równie dobrze mógłby mieć silną nerwice natręctw na punkcie pedofilii, schizę i parę innych pieszczot. Tylko w podrecznikach diagnostycznych jednostki nozologiczne występują rozłącznie. Ale rozumiem, że to nie miejsce na analizę.

Dark, ewentualnie współczują obojgu ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 29 mar 2014, 16:23
ciekawe czy już dymał dzieciaka że ma tak wszechstronne zainteresowania wiedze i foty?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez DwaGuziki 29 mar 2014, 16:23
A ja nie współczuję mu ... Tak, może jestem egoistką, nieczuła i tak dalej ...
Ale ktoś kto krzywdzi dziecko, ktore nawet nie ma możliwości by się obronić jest dla mnie nikim ...
Trudno ... może zaraz zostanę zakrzyczana ( bo widzę, że rózne są stanowiska) ale zdania nie zmienię.
Może dlatego, że sama przeszłam molestowanie ...
Jestem w stanie sobie wyobrazić jaki to będzie miało wpływ na to dziecko ... i niestety ... wolałabym chyba nie wiedzieć jak to jest byc z "tamtej" strony ....

Cóż ... nade mna się nikt nie litował ... wiec dlaczego ja miałabym sie liitować nad kimś takim ...

To powiedziałam co wiedziałam ...
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez SmutnaTęcza 29 mar 2014, 16:26
nieboszczyk napisał(a):ciekawe czy już dymał dzieciaka że ma tak wszechstronne zainteresowania wiedze i foty?

:? Pytałam o to wczoraj...:
Aurora92 napisał(a):skąd wiadomo, że on nie skrzywdził już w realu jakiegoś dziecka (albo kobiety)? Bądź co bądź jest to niestety prawdopodobne... :?

Miejmy nadzieję, że nie...

przez nieboszczyk 29 mar 2014, 16:29
może on lubi dzieciaki bo są ciasne?to jedyne uzasadnienie pedofilii?

przez khaleesi 29 mar 2014, 16:33
White Rabbit, tak ale to, ze masz pociąg do kobiet nie krzywdzi psychicznie i fizycznie nikogo. Tutaj tak jest jesli pedofil dobiera się do dziecka.

-- 29 mar 2014, 16:33 --

White Rabbit napisał(a):Równie dobrze mógłby mieć silną nerwice natręctw na punkcie pedofilii, schizę i parę innych pieszczot.

Bzdura pedofilia nie ma nic wspólnego z Nerwicą natręctw.

-- 29 mar 2014, 16:35 --

nieboszczyk, pedofil odczuwa pociąg do dziecka nie każdy pedofil molestuje dzieci.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez nieboszczyk 29 mar 2014, 16:36
[quote="khaleesi"]White Rabbit, tak ale to, ze masz pociąg do kobiet nie krzywdzi psychicznie i fizycznie nikogo. Tutaj tak jest jesli pedofil dobiera się do dziecka.[quote]
a po mnie jadą jak po łysej kobyle zamiast chwalić jak kobietę powyżej że ;lubię strzelać i latać zamiast podrywać i zaczepiać innych.to ja świecę przykładem.

przez Variable 29 mar 2014, 16:57
White Rabbit, nie bierz tego do siebie co napisałam, tylko nie rozumiem i raczej nie zrozumiem jak można wspułczuc komuś kto krzywdzi innych, a szczególnie dzieci.
Variable

przez inbvo 29 mar 2014, 16:58
Ja też współczuję amfcemu. to jest zaburzony człowiek, pewnie poważnie chory. i dziwi mnie brak zrozumienia dla zaburzeń na forum dla świrów ;p

ofc nie popieram pedo zdjęć, ani tym bardziej czynów tego typu.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez khaleesi 29 mar 2014, 16:59
inbvo, dokładnie. Nic dodać nic ująć. :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Variable 29 mar 2014, 17:00
Nie no... Ja chyba śnię :roll:
Variable

przez inbvo 29 mar 2014, 17:01
Dark Passenger napisał(a):Jak to kiedyś powiedziała kierowniczka ośrodka terapeutycznego- "Jedni współczują ofiarom, inni którzy sami mają problemy ze sobą współczują oprawcom. Tak to już jest".
bo jak masz problemy podobne do oprawców to się z nimi utożsamiasz, w skrajnych wypadkach bronisz ich czynów.. w zdecydowanej większości jednak Ci z problemami ograniczają się tylko do współczucie oprawcy (który de facto zazwyczaj jest ofiara kogoś innego).

-- 29 mar 2014, 17:02 --

khaleesi, cieszę się że się zgadzamy. :)

Dark Passenger, btw. usuń amfcego bo znów się zjawił... ;p
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Sortuj wg