Gonitwa myśli

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Gonitwa myśli

przez Celtic 21 mar 2014, 14:07
Witam, mam na imię Filip i mam 21 lat. Lekarz stwierdził u mnie epizod depresyjny, od 3 miesięcy przyjmuję leki. Nurtuje mnie jedno pytanie, otóż leki działają bardzo dobrze, jednak bardzo dużo myślę o tym, że to mnie spotkało. Lekarz powiedział, że to normalne, jednak chciałbym wiedzieć, czy ktoś z Was też tak miał lub ma?

pozdrawiam :)
Filip

Gonitwa myśli

przez uzytkownik 21 mar 2014, 14:25
Tak. Niestety, u mnie gonitwa myśli nie pozwalała spać.
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

Gonitwa myśli

przez BOWIO77 21 mar 2014, 21:32
Witam
Chciałabym powiedzieć że ja mam gonitwę myśli zawsze kiedy kładę się już spać. Myślę że w ciągu dnia nie mam czasu na zamyślanie się ponieważ jestem w domu z 5-cio miesięcznym dzieckiem i dopiero jak się kładę to się zaczyna. Niby jestem zmęczona ale myśli same wpadają jedna po drugiej nawet nie są chyba uporządkowane. Są przyjemne i niezbyt przyjemne wywołujące lęki. Kiedy pracowałam a było to dość dawno to gonitwy myśli były rzadziej a teraz znowu się pojawiły w skutek czego chodzę niewyspana. Bardzo mnie to męczy. Wydaje mi się że jak człowiek jest nadwrażliwy to tak ma ale może być to też okresowe(u mnie siedzenie w domu i zajmowanie się tylko dzieckiem)ale u kogoś z was może być inaczej. Na siłę nie ma co działać, lepiej zaakceptować(o ile rzecz jasna nie burzy to naszego funkcjonowania na co dzień), postarać się zająć czymś ciekawym w ciągu dnia albo poważnie się zmęczyć fizycznie(mnie to pomaga)wtedy myśli tak nie pędzą.

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg