Wypis ze szpitala- poprawki

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 20 mar 2014, 21:11
Witam.
Mam pytanie na które szczerze mówiąc nie znam odpowiedzi i chciałbym się zapytać Was.
Mianowicie dostałem krzywdzący dla mnie wypis. Zamiast depresji w chad, wpisali mi depresję zależną od borderline i "chad w wywiadzie". Wielokrotnie zgłaszałem w szpitalu że mam mysli samobójcze i lęki, o których nie wspomniano w wypisie. Czy mam kategorycznie domagać się takowego wpisu i czy mam do tego prawo?

przez zaczarowana 21 mar 2014, 17:40
Wypis to tylko wypis, a napisali Ci bordeline, bo wykazywałeś tzw według nich impulsywność w podejmowanych decyzjach, a do tego wystarczyło, że źle np. ująłeś w słowa swoje myśli samobójcze, źle je uargumentowałeś etc. Nie mniej jednak, ja bym się tym nie przejmowała, zmień lekarza prowadzącego i nikt nie będzie o niczym wiedział

Czy mam kategorycznie domagać się takowego wpisu i czy mam do tego prawo?

nie wygrasz z nimi, nie warto sobie nerwów psuć, "oni wiedzą najlepiej", bo przecież są specjalistami, tyle usłyszysz.
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

przez czarnobiała mery 21 mar 2014, 18:55
Diagnozy psychiatryczne są niejednoznaczne i czasem się zmieniają. To, że wcześniej Ci wpisali Chad, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Ja też miałam różne diagnozy, w różnych szpitalach. A czemu Ci tak zależy, żeby wpisali na wypisie, że masz myśli samobójcze? Ja o myślach samobójczych nawet nie wspominam lekarzom i wolałabym, żeby w mojej historii choroby takich wpisów nie było o myślach "s", bo niby po co to mi.
Nie wiem, czemu uważasz ten wypis za krzywdzący? Wypis to tylko wypis.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 21 mar 2014, 19:15
zaczarowana napisał(a):nie wygrasz z nimi, nie warto sobie nerwów psuć, "oni wiedzą najlepiej", bo przecież są specjalistami, tyle usłyszysz.

Niestety , ale całkowicie się z tym zgadzam, z tą kliką nikt nie wygra
Moderator

przez Maggda92 24 mar 2014, 20:55
Depakiniarz myślę,że nie wpiszą Ci na wypisie,że masz dalej myśli samobójcze bo w takim przypadku chyba wcale nie powinni Cię wypuszczać ze szpitala jeszcze :roll:
Maggda92

Sortuj wg