Jak przetrwać dzień? - Wasze sposoby!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sadnight 22 mar 2014, 22:22
Spać do godz12, 14, 15 żeby tylko nie czuć, nie myśleć, zabić czas,

przez shylock 25 mar 2014, 02:15
Fakt z depresją walczę i jakoś wygrywam ,ale jak nawiedza to dotykam parteru.

Sposoby ?
Muzyka, Książki, Siłownia<przesadzam i ostatnio zemdlałem> oraz spacery z aparatem w góry.

Towarzystwo :D

przez Etna 25 mar 2014, 02:33
Gdy mam w sobie za dużo negatywnych emocji, zwłaszcza agresji pomaga basen. Na gorsze samopoczucie typu dół najbardziej pomaga mi "wypisanie się" w mój blogopamiętniczek i wizualizacje :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 27 mar 2014, 20:10
shylock napisał(a):Fakt z depresją walczę i jakoś wygrywam ,ale jak nawiedza to dotykam parteru.

Sposoby ?
Muzyka, Książki, Siłownia<przesadzam i ostatnio zemdlałem> oraz spacery z aparatem w góry.

Towarzystwo :D

O jakiej depresji w ogóle mowa jeśli jesteś w stanie chodzić na siłownie??
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez EverySantial 29 mar 2014, 16:32
Kiedyś bardzo pomogła mi twórczość Zeusa, a dokładnie chodzi mi o płytę ,,Zeus. Nie żyje.''

Jakoś tak, bardzo się utożsamiłem z tymi kawałkami co przelało się na motywacje do życia :D pomogło na jakieś hmm. pół roku?
Muzyka jest w stanie czynić cuda. Sam nie do końca wiem, czy mam depresje, jednak czuje się fatalnie.
Rozmowa z drugim człowiekiem też jest bardzo pomocna, w zależności od charakteru spotkania
EverySantial

przez lucy1979 30 mar 2014, 18:57
Mi też w najgorszych stanach pomaga muzyka np. Pih, Słoń.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Sebi 16 sty 2015, 10:58
czytanie gazet, oglądanie tv, rozmowy z babcią (ona mnie najlepiej rozumie). Porozmawiałbym z kimś z forum, bo sam teraz ubolewam nad tym, gdyż jestem w szpitalu.

przez amelia83 16 sty 2015, 11:33
mi w depresji pomaga :mhm: pisanie pamiętnika, dziennika, czytanie, jeśli mogę się skupić książki albo o buddyzmie
muzyka np. chilli zet, forum i kontakt z drugim człowiekiem jakikolwiek jak czuje się potrzebna, wizyta u mojej doktor, moja doktor działa na mnie oczyszczająco i pozytywnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Saraid 16 sty 2015, 11:38
amelia83, mam podobnie ;) ale wtedy wole unikać kontaktów zwykle z innymi na ile mogę ,słucham muzyki ,jem czekolade :D
Saraid

przez amelia83 16 sty 2015, 11:38
i pssiaki ;)

-- 16 sty 2015, 10:40 --

white Lily, ja tez unikam ludzi jak tylko mogę :P :oops: ale ci którym na mnie zależy próbują wyciągać na siłę oo i czekolada o tak :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Piknik 16 sty 2015, 13:56
Zupełna izolacja na jakiś czas - to na mnie działa najlepiej. Potem staram się nieśmiale wychodzić do ludzi co nie zawsze kończy się sukcesem, no ale trzeba czasem z kimś pogadać, nawet na siłę (pomijam ekstremalną depresję) bo inaczej człowiek zdziczeje.

Sortuj wg