Nagłe rozstanie. Brak chęci do życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Ellwe 13 mar 2014, 14:33
Dokładnie, wydaje mi się, że mężczyźni swoim zachowaniem pokazują podejście do sytuacji. Jeśli im zalezy to piszą, dzwonią i szukają kontaktu, natomiast jeśli mają kobietę łagodnie mówiąc gdzieś to wrecz preciwnie, po prostu się nie odzywają. I to chyba działa w ten sposób na każdym etapie związku. Nie znam żadnego faceta, który miałby rozterki zdazwonić? a może nie? bo coś sobie pomysli i żeby ukrywał przwdziwe uczucia. Są pod tym względem prości moim zdaniem. Nie robią podchodów jak kobiety:)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Przyjaciolka93 13 mar 2014, 14:54
Pozyjemy zobaczymy co przyniesie czas

przez guernone 14 mar 2014, 02:33
Hej, przykro mi, że Twój chłopak zerwał z Tobą.

Natomiast może spójrz na to z drugiej strony - nie wyszło Wam, ale to nie koniec świata.

Jesteś młodą, wartościową dziewczyną. To, że zostałaś tak potraktowana nie powinno wpłynąć na Twój wizerunek własny.

Po prostu żyj dalej, imprezuj, ciesz się życiem, bądź szczęśliwa. Szybko znajdziesz wartościowego chłopaka, znając życie o wiele szybciej niż myślisz i o wiele lepszego niż miałaś dotychczas ;)

Więc po co się teraz zamartwiać? Zajmij się czymś, odzyskaj siły do życia.

A przede wszystkim zapomnij o nim.

Pozdrawiam i szczęścia życzę :)
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 15 mar 2014, 08:58
Też chwilami przeżywam dość nagłe rozstanie. Niby ja zerwałem ale miałem powody bo ta panienka już kompletnie gadała głupoty. Już mija pół roku a ja dość często mam chwile smutków. Każdy mi mówi, że ta kobieta nie była mnie warta. W sumie sam mam tego świadomość bo cholernie dziwna była ostatnio. Jednak człowiek się przyzwyczaja do osób i jakoś przykro... Podobno czas leczy rany i coś w tym jest. Niby trochę lepiej... 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Przyjaciolka93 15 mar 2014, 12:10
Czas zajac mysli sobą pokochać sama siebie wymazać z głowy mysli o nim

Sortuj wg