Straciłem życie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Straciłem życie

przez shylock 09 mar 2014, 02:30
Bo jest !! boję się tego co jest teraz 26 lat i nic nie zrealizowane !!
65 i co ?? 2 dziewczyny ? Ile musiałem się o nią starać a tu komuś tak łatwo przyszło !!!

Straciłem życie

przez Łapa 09 mar 2014, 14:39
Muszę przyznać, że bardzo rozbawiło mnie:

shylock napisał(a):Co do Afrykańczyka .... Żyję tymi medialnymi doniesieniami o ich wspaniałości ,inteligencji, budowie (wysoki ) etc tak teraz jest nawał Czarny lepszy od białego....

Zgodzę się tylko co do budowy, że zwykle mają ją lepszą od Europejczyków. Ale "wspaniałość"? "Inteligencja"? Z tego co pamiętam to murzyni są raczej mistrzami w wyciąganiu zasiłku np. w Francji. A nie pchali by się do nas drzwiami, barkami i oknami, gdyby czarny był lepszy od białego. Raaaczej z tego co pamiętam mają oni niezły burdel na swoim kontynencie.

65 i co ?? 2 dziewczyny ?

Nie rozumiem czemu tak dużą wagę przykładasz do tego ile dziewczyn ktoś w życiu miał, jakby to miało jakieś znaczenie...

No i jeszcze do tematu, moim zdaniem powinieneś od razu lecieć na terapie i popracować nad pewnością siebie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Straciłem życie

przez Candy14 09 mar 2014, 14:46
Zawsze problem z matematyką a chciałem iść na Politechnikę
W moim domu zawsze byłem nikim, koledzy na podwórku i w szkole mi dokuczali dlatego chciałem iść do wojska (wówczas miałem nadwagę i okulary).
Aby mieć zawód iść do Technikum ale nie mogłem bo mi starzy nie pozwoli , tak jak na studia iść nie chciałem tak musiałem
Zacząłem późno współżyć i mała liczba
Teraz każdy sobie robi jaja z moich studiów !!

Mialem, bylem, zaczlem... znowu przeszlosc. Jezeli sobie z nia nie radzisz i nie mozesz pojsc do przodu tkwiac w przeszlosci idz na terapie i rozpraw sie z nia. Nie ruszysz uzalajac sie nad soba i wspominajac czego NIE dokonales

Łapa, :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Straciłem życie

przez shylock 09 mar 2014, 19:54
Bo żyłem utopią że zainteresowania , bycie pomocnym i rozumnym ma sens ....
I nic dziwnego że skłaniam się do Darwinowskiej Filozofii żucia !!
To społeczeństwo w swoich rozmowach o kobietach / kto był pierwszy i jaka liczba , piciu etc każe mi się zmieniać

Straciłem życie

przez zima 09 mar 2014, 23:48
shylock, wiem co znaczy shylock...

wiem tez....ze

postepujac caly czas tak samo- nie mozesz oczekiwac innych rezultatow.
wybierasz ludzi ktorzy Cie nie doceniaja- ludzi dla ktorych liczy sie ile zadym w zyciu narobiles, ilu lachociagom zrobiles tak dobrze ze skakaly z okna kiedy odchodziles..
jesli czujesz ze cos straciles to biegnij i nadrob stracony czas, ale graj w otwarte karty- sa tacy ktorzy tez poszukuja zaginionego czasu- i niekoniecznie polega to na rachowaniu rozdanych ran i sprowadzaniu wiernych dusz noca do domu by rankiem udac ze jestescie przyjaciolmi na smierc i zycie- dokladnie w takiej kolejnosci.
podskórnie czujesz ze to, co Ci naopowiadala Twoja towarzyszka nie jest fair.

To boli, gdy w towarzystwie zaczyna się wspominane swoich głupstw z młodości, a ty nie przypominasz sobie niczego, bo zawsze byłeś - odpowiedzialny, sumienny i pracowity. Życie nie jest sprawiedliwe i nie będzie.

nieeeee. starosc zaczyna sie wtedy gdy zaczyna sie wspominac mlodosc :P
nie na tym zycie polega, zreszta zapominasz ze bohater postu jest mlody i w pore sie ogarnal.
zycie jest mega sprawiedliwe. trzeba tylko przyjac do swiadomosci ze czasem pomaganie innym szkodzi im samym- i ze energia ma moc sprawcza.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Straciłem życie

przez Candy14 09 mar 2014, 23:57
zima, dobrze pisze
To społeczeństwo w swoich rozmowach o kobietach / kto był pierwszy i jaka liczba

spoleczenstwo? chyba gimnazjalisci bo ich to jara
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Straciłem życie

przez iskier 10 mar 2014, 01:02
@shylock

Całe życie nie miałeś wsparcia najbliższych i ludzi którzy wynikając z ram społecznych powinni być Twoimi "kolegami" - mowa o szkole. Żyjesz w błędnym przekonaniu że jesteś gorszy od innych i że nie zasługujesz na lepsza dziewczynę, że nie możesz się wyszumieć. Co jest totalną bzdurą. Ja na Twoim miejscu poszedłbym do dobrego psychologa na parę sesji. Zainteresował się uwodzeniem kobiet (masz wielu dobrych coachów) i co najważniejsze. ZAJĄŁ SIĘ SOBĄ. Cały czas pracowałeś dla innych, by dogodzić ich upodobaniom (rodzice, pierwsza dziewczyna). Na swojej drodze spotykałeś nieodpowiednie osoby, omijaj toksycznych ludzi szerokim łukiem, nikt ci nie pomógł dlaczego miałbyś się przejmować ich losem. To boli że rodzice są jacy są, ale powinieneś skupić się na sobie, a gdy zyskasz większa pewność siebie z większym dystansem będziesz mógł podejść do samej relacji z rodzicami.

Na pewno masz swoje zainteresowania, szukaj mentorów i ludzi o podobnych zainteresowaniach, wzrastaj wraz z nimi. Wspomniany psycholog wypełni lukę po niewysłuchaniu Ciebie przez społeczeństwo, a dobry coach z uwodzenia zaprowadzi rewolucję jeśli chodzi o pewność siebie, kobiety i rozwój.
Nie popełniaj samobójstwa bo życie jest piękne, trzeba o nie walczyć. Nie jesteś jedyny który ma takie doświadczenia, są o wiele gorsze przypadki.

Straciłem życie

przez shylock 10 mar 2014, 11:13
jesli czujesz ze cos straciles to biegnij i nadrob stracony czas, ale graj w otwarte karty- sa tacy ktorzy tez poszukuja zaginionego czasu- i niekoniecznie polega to na rachowaniu rozdanych ran i sprowadzaniu wiernych dusz noca do domu by rankiem udac ze jestescie przyjaciolmi na smierc i zycie- dokladnie w takiej kolejnosci.
podskórnie czujesz ze to, co Ci naopowiadala Twoja towarzyszka nie jest fair.

Możesz coś więcej powiedzieć
Widzisz że nie mógłbym tego zrobić mojej obecnej miłości!! Tak co powiedziała nie jest fair !!
Sam widzę że trochę jest luk i nie domównień ...nie wiem czy to wyjaśniać. Boje się jeszcze kłamstwa i wykorzystania z jej strony

Straciłem życie

przez zima 10 mar 2014, 19:11
To że w młodosci nie zaznałeś doswiadczenia, które zaimponowałoby Twoim obecnym znajomym jest wg mnie na plus- dorastajac w tak trudnych warunkach szybko zszedłbys na złą drogę i nie byłoby co z Ciebie zbierać....
Jakaś część Twojej natury chciała Cię uratować- tworząc parasol ochronny -który wg Ciebie był niezaradnoscia zyciowa/nieporadnością towarzyską, a wg faktów pozwolił Ci dojsc tam gdzie teraz jestes z zachowaniem pewnej linii zyciowej.
Boje się jeszcze kłamstwa i wykorzystania z jej strony

w kazdym lęku tkwi przyczyna i cel. zakładajac ze Twoj dojrzewajacy system nie pragnie sabotowac niepowodzeń, mozna by rzec ze cos jest na rzeczy- cos podskórnie szepce Ci to ucha a Ty chcesz pooszatkowac w drobny pył kazdą watpliwość. nie tedy droga.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Straciłem życie

przez shylock 13 mar 2014, 01:05
pozatym czuje się przegrany moje CV co wypełnia ?
Nie potrzebne studia politologia !!
Myjnia , sprzątnie hoteli !!

Wstyd !!

Straciłem życie

przez Ellwe 13 mar 2014, 01:15
Kur..wa chlopie, sorry ze tak pisze ale sie wkurzylam. Od czegos trzeba zaczac, tak?? chciales byc od razu maklerem gieldowym?
Ciezko pracowales, nie siedziales z przed telewizorem z reka w gaciach...
Nie masz sie czego wstydzic.
Chociaz z jednej strony Cie rozumiem, bo jako socjolog mam podobny problem;)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Straciłem życie

przez shylock 15 mar 2014, 12:19
Witam,

Wiem że nie mam się czego wstydzić , ale wstydzę sam przed sobą ... Tamten miał fajne życie dziewczynę , studia....
Ona też życia skosztowała JA nie....!! I to mnie boli ....

Kocham ją i nie chce zdradzać .... ale to wraca, brak pomocy ze strony rodziców ...oraz kariery zawodowej (Technikum)-Studia , sprzątanie hoteli...
Brak nadziej brak wiary

Straciłem życie

przez Candy14 15 mar 2014, 14:37
Jestes przykladem na to jak bardzo mozna przywiazac sie do swoich skrzywien i nie chciec ich puscic. Zalozenie tematu bylo bez sensu skoro olewasz wszystko co sie pisze i kurczowo trzymasz swojej wersji. Widocznie nie odnalazlbys sie w normalnym funkcjonowaniu i potrzebujesz tego katowania siebie

Straciłem życie

przez nieboszczyk 15 mar 2014, 15:39
shylock napisał(a):Bo jest !! boję się tego co jest teraz 26 lat i nic nie zrealizowane !!
65 i co ?? 2 dziewczyny ? Ile musiałem się o nią starać a tu komuś tak łatwo przyszło !!!
tu odpowiem pytaniem na pytanie:
ile świnia musiała by się starać żeby hodowcy darowali jej życie,dali zdechąć ze starości,leczyć ją jak coś jej się stanie a cóż dopiero wpuścić do domu,głaskać i podziwiać a kotu perskiemu/syjamskiemu tak łatwo to wyszło choćby syczał,warczał,drapał,gryzł i srał do łóżka jego panom???może ty urodziłeś się świnią na żarcie?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg