Brak chęci do życia-jak się zmienić, żeby zaintereować dziew

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez buka 28 lut 2014, 16:09
każdy by chciał zakisić ogórka,wysmarkać się w rękaw,zjeść obiadek pod mordkę podany:)

przez friizi 28 lut 2014, 16:16
Vi vi napisał(a):
Natomiast w odpowiedzi na pytanie jak być fajniejszym polecam np. nie wysyłać smsów do kogoś, kto wyraźnie mówi, że sobie tego nie życzy i nie wymyślać intryg typu podszywanie się pod kogoś. Od razu są za to punkty do fajności.

Jakbyś chociaż przeczytała temat, to byś chociaż wiedziała, że to ona właśnie mówiła mi żebym, jej wysłał SMS ze swoim numerem i, że w kolejny dzień ze sobą porozmawiamy i po tym jak nie pojawiła się w szkole, wysłałem SMS-a "Hej mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku, i że nie jesteś chora" i dopiero wtedy napisała z numeru swojego chłopaka o 3 w nocy, że nie będziemy już ze sobą rozmawiać i mam dać jej spokój. Ale jak widzę, jak większość nie przeczytałaś nawet posta.

Co do drugiego, to ja pytam naprawdę, ale widzę, że przybyłaś tu po to żeby się trochę po wyżywać na mnie i ulżyć swoim emocjom, bo na pewno nie po to żeby mi pomóc. Bardzo żałuję tego co zrobiłem, powiedziałem jej o tym, przeprosiłem ją, nadal tego bardzo żałuję, ale przeszłości już nie zmienię.

A jeśli byś chciała faktycznie pomóc, to byś napisała jak się zmienić, będąc taką osobą jak teraz, na lepsze. Bo to chyba logiczne, że skoro tego żałuję bardzo mocno, to tego nigdy nie zrobię.

-- 28 lut 2014, 15:23 --

macieywwa napisał(a):Chcialbym zauważyć ze autor w dużej mierze widzi dalszy sens życia tylko w jednym ..znalezieniu drugiej polówki..według mnie to poroniony pomysł uzależniać swoje szczęście od drugiego człowieka w tym wypadku kobiety.
Jeśli ktoś ma beznadziejne zycie , związek tego nie zmieni. Rozumiem fajnie mieć kobietę ale na litość boska nie można uzależniać swojego dalszego życia od innych ludzi.
Troche takie podejście „popkulturowo-serialowe”, nastawienie do związku, które jest lansowane we wszystkich komediach romantycznych i większości seriali, czyli albo jesteśmy razem albo strzelam sobie w łeb. „Wolałbym zginąć, niz żyć bez ciebie”, „jesteś wszystkim co mam”, „bez ciebie moje życie nie ma sensu” – popkultura pierze ludziom mózgi gorzej, niż kościół. Jak możesz dać sobie wmówić, że Twoje życie ma sens, tylko gdy jesteś w związku? Że to kim jesteś i co robisz zupełnie traci wartość, gdy nie ma przy Tobie osoby płci przeciwnej? Przecież to śmieszne.
Przez całe swoje życie, żyłem dla kogoś, jak sie okazuje za dobrze na tym nie wyszedłem
Moje poglady na wiele spraw zmieniają sie z wiekiem, czasami należny je przewartosciowac skoro dotychczasowe są hooja warte:D
A jeszcze jedno, obecnie jestem sam z własnego wyboru i nie życzę nikomu przeżyć 4 lata z borderem :mrgreen:

Raczej zmieni i to dużo, bo to zależy od tego dla jednego takie życie może być beznadziejne dla innego fajne, jeden potrzebuje samotności, drugi bycia kochanym, żeby mieć z kim pogadać. Każdy ma inne potrzeby, więc zbyt uogólniasz.

Ja nie uzależniam od nikogo życia, moje doczesne życie, nie odpowiada mi, nie ma dla mnie sensu, nie jestem szczęśliwy musząc spędzać mnóstwo czasu samotnie, nie mam motywacji do życia. Więc chcę znaleźć dziewczynę, którą będę kochał i będę mógł iść z nią razem przez życie. Troszkę zachowujesz się egoistycznie, bo patrzysz swoim pryzmatem, swoją miarką, swoimi potrzebami.

Akurat dla twojej wiadomości, zbyt często do TV nie zaglądam, mam własny rozum. Każdy jest bardziej lub mnie wrażliwy, ma różne potrzeby, więc to co piszesz jest trochę bezsensu.
Ja nic sobie nie wmawiam, to moja własna opinia, ty mi starasz się teraz coś przekazać, wmówić, a to co ja sądzę o własnym życiu to moja sprawa i moja opinia. Jak widzisz sam chyba właśnie twoja wypowiedź, i nie chęć jest spowodowana tym, że żyłeś dla kogoś i za dobrze na tym nie wyszedłeś, choć konkretów nie znam. Twoje "ja" musiało jakoś dostosować nowe wartości na ten temat, żebyś nie zrobił sobie krzywdy przez to. Ja nie czuję się szczęśliwy, jestem bardzo samotny, potrzebuję poczuć się kochany jak inni moi rówieśnicy. Mający 18 czy 19 lat. Cele, marzenia to też rodzina, też dziewczyna. Poza tym w dwójkę zawsze raźniej, nie mam pojęcia dlaczego na siłę próbujesz wmówić sobie czy nawet mi, że tak nie jest. Pozdrawiam Cie:)

-- 28 lut 2014, 15:25 --

Kestrel napisał(a):Pierw na piedestale trzq postawić własną dupe i o nią zadbać,potem opcjonalnie inni.
Tyle że to dyskusja z gatunku moja racja jest najmojsza i uj.

Co? Co ty człowieku mówisz, liczyłem na waszą pomoc, a nie na to czy powinienem w tym wieku mieć dziewczynę czy nie, czy dziewczyna to jedyne szczęście czy nie. Ty na siłę tak twierdzisz, bo musisz jakoś usprawiedliwić swoją niechęć do pomocy. Ja jestem otwarty na wasze rady, pomoc, ale nikt narazie z Was nie napisał mi jak mam się zmienić, tylko piszecie, że mam sobie dać spokój z dziewczyną, kompletnie Was nie rozumiem.

przez macieywwa 28 lut 2014, 16:53
A na koniec cechy charakteru które moga znacznie pomóc Ci w tym by kobiety widziały Cię jako atrakcyjniejszego.

Pierwsza zasadniczą cechą jaka jest najbardziej pożądana przez kobiety to prawdziwa pewność siebie. Pewność siebie należy rozumieć jako Twoje pozytywne wyobrażenie na swój temat , któro nie da się tak po prostu komuś zachwiać. Pewn
Po prostu pewni siebie ludzie podchodzą do kobiet będąc świadomi tego, że są wartościowi!

Drugą cechą, którą cenią kobiety jest szczerość! One nienawidzą świadomości, że facet może je okłamywać. Dlatego zawsze w relacjach z kobietami, warto być szczerym i mówić to co się myśli. One kochają facetów którzy mają jaja by robić i mówić to na co mają tylko ochotę.
Kolejną wartościową cechą jaka na pewno się spodoba kobietom jest posiadanie zasad. Jeśli powiesz A to musisz się tego A trzymać i nie dać się przekonać na B. Jeśli powiedziałeś jej że nie pójdziesz gdzieś bo nie lubisz tego miejsca to nie ulegaj jej namowom bo będzie Cię uważała za kolesia, który nie ma charakteru. Tacy faceci nie są lubiani przez kobiety. One nie chcą dupy tylko prawdziwego mężczyznę. Zapamiętaj to!

Kobiety uwielbiają facetów spontanicznych, nie nudnych, nie przewidywalnych, dominujących i takich którzy są świadomi swojej wartości ale nie eksponują jej zbyt bardzo! Kobiety pociąga jeśli facet lubi przygody, podoba się jej gdy mężczyzna jest inteligentny którzy wiele wiedzą o życiu.

Kobiety uwielbiają romantycznych facetów. Ale tu się pojawia pewien problem. Otóż taki że większość facetów nie wie co to znaczy być romantycznym. Kupowanie codziennie kwiatów nie jest w żaden sposób romantyczne! To jest nudne , nachalne i taka kobieta myśli że tymi kwiatami chcesz ją kupić! Tym samym myśli że coś z Tobą nie tak. Wszelkie prezenty typu łańcuszki , bluzeczki itp. to nic romantycznego. To po prostu akt braku pewności siebie i kobiety doskonale sobie z tego zdają sprawę. Ciebie mama i znajomi wychowali w taki sposób że kobiety zdobywa się staraniem „prezentowaniem” i proszeniem ale uwierz mi to nie przynosi żadnych efektów. Romantyczność to robienie rzeczy które zajebiscie zaskakują kobietę a tym samym dostarczają jej emocji! Zrób coś czego ta dziewczyna wcześniej nie przeżyła, zrób coś szalonego, coś niepowtarzalnego. Daj jej długopis i powiedz że dajesz go jej bo gdy na niego patrzysz to myślisz o niej… daj jej breloczek za 50 gr i powiedz że dajesz go jej bo ten breloczek Ci się z nią kojarzy… Niespodziewanie przyduś ją do ściany i pocałuj, idź z nią pod prysznic zapal tam świeczkę i tam spraw żeby nie wiedziała co się z nią dzieje… Cechy niegrzecznego faceta połączone z romantycznością sprawiają że kobiety rozpłyną się przed Tobą.

Jest na pewno wiele innych cech jakie kobiety uwielbiają ale myślę ze przedstawiłem te najważniejsze i uniwersalne. Gdy zapytasz dziewczynę co Ci się podoba w facetach, to ona zacznie mówić coś w rodzaju „ żeby mnie kochał” „żeby robił dla mnie wszystko”, „ żeby był posłuszny” Nie słuchaj jej.
Właściwe są cechy które ja wyżej wymieniłem i staraj się je w sobie rozwijać.
awe Marija...
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 28 lut 2014, 17:20
cechą jaka jest najbardziej pożądana przez kobiety

Drugą cechą, którą cenią kobiety

Kobiety uwielbiają

wiele innych cech jakie kobiety uwielbiają

macieywwa,jesteś kobietą?;)

przez macieywwa 28 lut 2014, 17:26
buka, Rozczaruje Cie, jestem hermafrodytą :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Arhol 28 lut 2014, 17:31
friizi, lol.
Co można zrobić by dziołchy zainteresować,czy poznać? Toć to proste,nadrób wygląd,nie wiem,siłka ,zadbaj o siebie,poznawaj tyle ludzi ile się da,ewentualnie terapia jeśli cie coś męczy czy nie daje spokoju.
Staraj sie żyć własnym życiem,nie upatruj w każdej potencjalnej wybranki i trzymaj dystans,ale bez przesady.
Czytaj,rozwijaj się,swoje pasje,nabieraj pewności siebie i zaradności żywotowej.
Baw się,a nuż kiedyś kogoś poznasz.
Złotej recepty nie ma .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez cyklopka 28 lut 2014, 17:55
friizi napisał(a):Ja jestem otwarty na wasze rady, pomoc, ale nikt narazie z Was nie napisał mi jak mam się zmienić, tylko piszecie, że mam sobie dać spokój z dziewczyną, kompletnie Was nie rozumiem.

Nie, ty czekasz, żebyśmy ci napisali dokładnie to, co sam chcesz usłyszeć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez friizi 28 lut 2014, 19:36
macieywwa napisał(a): Właściwe są cechy które ja wyżej wymieniłem i staraj się je w sobie rozwijać.
awe Marija...

Dobrze skoro już wypisałeś już te cechy to macie jakiś pomysł jak stać się z osoby małomównej przy poznawaniu nowych osób, stać się tą spontaniczną osobą, przebojową i towarzyską?
Wybrałbym się do psychologa, ale nie mam pojęcia jak on mi pomoże się zmienić.

Vi vi napisał(a):
friizi napisał(a):Ja jestem otwarty na wasze rady, pomoc, ale nikt narazie z Was nie napisał mi jak mam się zmienić, tylko piszecie, że mam sobie dać spokój z dziewczyną, kompletnie Was nie rozumiem.

Nie teraz jak już podaliście te cechy, czekam na to jak się stać tak jak pisałem towarzyską, spontaniczną, przebojową osobą.

-- 13 mar 2014, 00:27 --

Vi vi napisał(a):

Ja na nic ku... nie czekam, a na pewno nie na to co sam chce usłyszeć, bo niezbyt mnie to interesuje, od napisania tego tematu nic się zmieniło, poza wysłaniem kwiatów tej dziewczynie w dzień kobiet i rozmowie z nią w kolejny dzień i dostania nie wiem jak to nazwać zimnego prysznica, kosza nie wiem w bardzo dosadnym tonie i straceniu nadziei na wszystko, więc już niezbyt interesuje mnie wszystko, bo i tak okazało się jak zwykle, że poniosłem kolejną porażkę, mam już dość szczerze mówiąc, piszcie co chcecie, ale nie jesteście w mojej sytuacji, więc radziłbym pochopnie nie oceniać, hipokryci i Ci inni to do Was..

Sortuj wg