cześć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

cześć

przez haroldek10 19 lut 2014, 21:50
byłem dwa razy z kobietą chorą na CHAD, i alkoholiczką, kocham ją dalej i tęsknię, jest teraz w zakładzie zamkniętym, ja nie piję i nie palę, i jestem zdrowy, byłem z nią dwa razy i nie udało się, ona się do mnie odezwała za 1 i za 2 razem, mówiła że też mnie kocha, za 1 razem zerwała ona bo mnie zdradziła z innym alkoholikiem, za 2 razem ja się dowiedziałem że coś czuje do innego alkoholika, ona była tylko z takimi typami, tylko ja nie piję, kocham ją i tęsknię strasznie mocno, dobrze nam było razem, wspierałem ją, wszystko było dobrze aż ona zaczeła pisać z alkoholikiem co już z nim była, on ją wciągnął do picia, co robić? kocham ją i nie ważne że jest chora na CHAD

cześć

przez Znachor 19 lut 2014, 22:51
haroldek10, wielokrotnie przekonałem się, że jak ktoś pyta "co robić?" to ma w głowie rozwiązanie (zna odpowiedź) tylko z różnych przyczyn nie jest gotowy go wykonać...a jak jest u Ciebie?
Gdyby ludzie realizowali swoje marzenia, szpitale psychiatryczne byłyby puste...
Czekając na cud frustrujemy się staniem w miejscu...

cześć

przez haroldek10 20 lut 2014, 09:04
Znachor napisał(a):haroldek10, wielokrotnie przekonałem się, że jak ktoś pyta "co robić?" to ma w głowie rozwiązanie (zna odpowiedź) tylko z różnych przyczyn nie jest gotowy go wykonać...a jak jest u Ciebie?
ja nie wiem co robić w tej sytuacji bo wydaje się beznadziejna

-- 24 lut 2014, 18:54 --

nikt mi nie poradzi co mam robić?

-- 24 lut 2014, 18:55 --

haroldek10 napisał(a):
Znachor napisał(a):haroldek10, wielokrotnie przekonałem się, że jak ktoś pyta "co robić?" to ma w głowie rozwiązanie (zna odpowiedź) tylko z różnych przyczyn nie jest gotowy go wykonać...a jak jest u Ciebie?
ja nie wiem co robić w tej sytuacji bo wydaje się beznadziejna

-- 28 lut 2014, 14:16 --

nikogo tak bardzo nie kochałem jak ją, dla zrobię wszystko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg