Chcę żyć, a nie tylko istnieć!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Patrykos 17 lut 2014, 21:41
Witam.
Powitanie w odpowiednim dziale mam już za sobą.
Wiecie ludziska... Czasem czuję się samotny, a czasem wręcz odwrotnie. Przez depresję straciłem kilka lat młodości. Ale jeszcze nie wszystko stracone!!
Aktualnie biorę leki, staram się pracować nad sobą. I właśnie tutaj istota tego posta. Ma być on moim blogiem, dzielił się będę z Wami moimi odczuciami, samopoczuciem, humorami, spostrzeżeniami. Kilka lat w depresji żyłem wegetując, straciłem szansę zdania matury, ukończyłem szkołę z mizernym wynikiem, i wiele innych przykrych zdarzeń.
Ogólnie to nie mam lekkiej sytuacji w domu, pochodzę z nieco patologicznej rodziny za którą w sporej ilości jestem odpowiedzialny.
Aktualnie czuję się w porządku, biorę leki. Niedługo kolejna wizyta u specjalisty. Już 28 lutego, nie mogę się doczekać.
Dużo dają mi spotkania z tą Panią.
Moje leki:
- Seroxat 20mg
- Rispolept 2mg
- Anafranil 75mg

Psychoterapii jeszcze nie prowadzę.
Niepożądane działania jakie wywołały u mnie te leki:
- Osłabiona pamięć
- Problemy z erekcją
- Mam wrażenie, że czas leci mi dwa razy szybciej
- Zwiększona agresja

Na co dzień zajmuję się pracą. Póki co to koniec tego posta, Pozdrawiam Was :)
5 ZASAD BAJKOWEGO ŻYCIA by Patrykos :)
Zasada #1 - Zero rozkmin!!! Zasada #2 - Pozytywne nastawienie!!! Zasada #3 - Każdy dobry uczynek wraca Zasada #4 - Uśmiechem witaj każdy dzień Zasada #5 - Sobą bądź, i nie patrz na innych!!

przez volterum 18 lut 2014, 00:18
Cześć Patryk.

Obyś kontynuował swoją terapię i starał się zmienić na lepsze swoją rzeczywistość.

Trzymaj się ciepło. :')
volterum

przez hania33 18 lut 2014, 09:05
Patrykos, witaj :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patrykos 18 lut 2014, 19:17
No witam Was :)
Dzisiejszy dzień zdecydowanie na plus. Męczą mnie jedynie trochę sprawy sercowe... Eh, że serce nie sługa... :(
5 ZASAD BAJKOWEGO ŻYCIA by Patrykos :)
Zasada #1 - Zero rozkmin!!! Zasada #2 - Pozytywne nastawienie!!! Zasada #3 - Każdy dobry uczynek wraca Zasada #4 - Uśmiechem witaj każdy dzień Zasada #5 - Sobą bądź, i nie patrz na innych!!

Sortuj wg