Czy jest jakiś sposób na "przyspieszenie" czasu?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Hoppípolla 03 lut 2014, 21:42
torres, szukasz wymówek. To typowe i powszechne. Jeszcze nie sięgnąłeś dna. Jak już tam będziesz, nie będziesz się zastanawiał. Czego Ci nie życzę.
Całe szczęście lub nieszczęśliwość zależy włącznie od jakości obiektu, do którego jesteśmy przywiązani poprzez miłość.

przez torres 03 lut 2014, 21:45
Wydaje się, że sięgnąłem dna. Jeśli będzie gorzej to wtedy... pewnie samobójstwo. A na terapię chyba pójdę chociaż nie wiążę z tym wielkich nadziei.

przez Hoppípolla 03 lut 2014, 21:50
torres napisał(a):A na terapię chyba pójdę chociaż nie wiążę z tym wielkich nadziei.
:great:
Całe szczęście lub nieszczęśliwość zależy włącznie od jakości obiektu, do którego jesteśmy przywiązani poprzez miłość.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 04 lut 2014, 12:38
Mi psycholog powiedział, że na NFZ to dupa nie terapia (a przynajmniej on nie zna żadnego dobrego terapeuty na NFZ).

:shock: pani wyrobila sobie zdanie nie znajac psychoterapeutow?Gratuluje i wnosze ze powinna zmienic zawod :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg