zwiększenie dawki leku na nerwice lękową

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez samotna w tłumie 01 lut 2014, 14:30
W połowie grudnia byłam w bardzo ciężkim stanie-każdy z Was napewno wie o co chodzi bo raczej wszyscy tutaj to przeżywali.Lekarz przepisał mi sertraline 50mg i relanium żebym sie wyciszyła.Po tygodniu odstawiłam relanium i zaczęłam uczyć się panowac nad sobą a po około 3 tygodniach wystąpiła u mnie taka euforia że sama nie mogłam już ze sobą wytrzymać bo byłam obrzydliwie szczęśliwa :yeah: ale ten stan trwał 3 dni.Po tych 3 dniach mąż stracił pracę i zaczęły sie stresy a po tygodniu ja straciłam pracę.Starała się panowac nad sobą ale oczywiście nerwy brały górę :cry: Od tygodnia mąż pracuje a ja chodzę do pracy na pół etatu,wszystko zaczęło sie powoli układać aż do wczoraj gdy zdałam sobie sprawę,że znowu nie panuję nad nerwami,wszystko mnie wyprowadza z równowagi,zaczęło mnie znowu boleć serce a w żołądku pojawiło się nie przemijające uczucie strachu i mam wrażenie że docieram powoli do punktu wyjścia z przed leczenia :zonk: I w tym momencie docieram do mojego pytania co robić?Iść do lekarza żeby zwiększył dawkę leku?Czekać aż samo się to wyciszy czy może będzie już tylko gorzej?Staram się nie panikować ale znowu nic mi się nie chce,jest popołudnie a ja siedzę w piżamie w nie posprzątanym domu i dobija mnie myśl o tym,że muszę ugotowac obiad :cry: Nie nawidzę tego stanu zazwyczaj jestem osobą spontaniczną i pełną życia-pomocy :why: !!!!!!!!

przez hania33 01 lut 2014, 14:38
samotna w tłumie, Witaj , mysle , ze problemy obudziły nieco nerwice ..jedyna rada isc do lekarza..by nie bylo gorzej. Taka moja rada.Pozdrawiam ;)
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez samotna w tłumie 01 lut 2014, 14:43
hania33 kurczę też tak myślę,że pewnie samo to nie przejdzie i bez lekarza się nie obejdzie :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg