napięcie w mięśniach i depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Evele 29 sty 2014, 16:19
nie wiem czy to dobry dział na ten wątek, w razie czego proszę o przeniesienie, choruję na depresję od paru lat, biorę leki ( aktualnie jestem w trakcie odstawiania) i chodzę na terapię, to co mi ostatnio przeszkadza to straszne napięcie w karku i barkach. Mam siedzącą pracę, więc to pewnie od tego, ale mam też problem z wyrażaniem emocji, więc o też może być przyczyną, wiecie może jak można poradzić sobie z takim napięciem? macie jakieś sposoby?

przez Znachor 29 sty 2014, 16:30
Evele, tak doraźnie to można pójść do jakiegoś dobrego fizjoterapeuty na terapię manualną...mi kiedyś bardzo pomogło. Poza tym pracować z terapeutą nad nie braniem na siebie odpowiedzialności za wszystkich i wszystko - tylko za to co do ciebie należy i od ciebie zależy...
Gdyby ludzie realizowali swoje marzenia, szpitale psychiatryczne byłyby puste...
Czekając na cud frustrujemy się staniem w miejscu...

przez cachottier 30 sty 2014, 18:22
Witaminy, przy stresie czy roznych problemach psychicznych czesto sie szybciej wyplukuja, moze to od tego ? :) nie wiem wiesz specjalistka nie jestem, ale ja bym stawiala na brak roznych witamin.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg