problemy w życiu i depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez damian89 20 sty 2014, 17:47
Witajcie jestem tu nowy ale już się przywitałem,a dołączyłem do was ponieważ nie wiem co już robić ze swoim życiem,to 1 wielkie nieszczęście,ale zacznę od początku.Mam już 24 lata a wciąż tkwie w jakby martwym punkcie,rodzina mnie gnębi psychicznie :why: poniżają mnie,kosmiczne wymagania mają,co złego się stanie to tylko moja wina zawsze moja :why: jestem do kompletu nieśmiały,bez przyjaciół,bez miłości,nawet kolegów,i tak sobie żyje w pustce,nikomu na mnie nie zależy :cry: wychowałem się bez ojca,a matka mnie nienawidzi podobnie jak i siostrą,obrażają mnie ciągle,padają różne niecenzuralne wyzwiska a same swoje życie zmarnowały na własne życzenie a odemnie wymagaja niewiadomo czego bo nie moge znależć pracy,jest mi bardzo ciężko,mam napady paniki,lęki,bezsenność,potrafie z załamania pare dni nic nie jeść i nikt się mna nie przejmie,myśle że nawet by się cieszyli gdybym sobie coś zrobił i odszedł co już próbowałem :why:

przez LoveHope 20 sty 2014, 19:24
Witaj!
Rozumiem Twoją sytuację. Wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko...
Pamiętaj, co by się nie działo nie rób sobie krzywdy! Nigdy. Nikt nie jest tego wart.
Byłoby super, gdybyś znalazł pracę (trzymam kciuki!) i wyprowadził się od toksycznej rodziny do chociażby niewielkiej kawalerki.
Widzisz, w ogromniej mierze na to, co się dzieje w naszym życiu decyduje nastawienie. Jeśli jest pozytywne, to dzieją się pozytywne rzeczy i niestety na odwrót.
Nie dziwie Ci się, że jesteś załamany. Ale postaram się Ciebie wesprzeć i wyciągnąć Cię z dołka. :)

Pytasz: jak? Ja już znam swoje sposoby. Połowa sukcesu to wsparcie drugiej osoby, nawet obcej, anonimowej. Mówię serio :)

Co lubisz robić?
Nie masz z kim pogadać? Zapraszam ♥

LoveHope

przez damian89 24 sty 2014, 21:18
mam tam swoje zainteresowania jeśli o to pytasz ale co mi po nich :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg