Jestem wolny :)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agusiaww 22 sty 2014, 19:08
Divinity, super, ale pamietaj o tym kiedy byc moze trafi Ci sie cos gorszego. Pozdrawiam.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez umuntu 23 sty 2014, 00:47
Divinity super :) Dzięki, że się z nami nieszczęśnikami dzielisz swoją radością.
"Everything happens for a reason." I'd like to believe that.

przez Lux24 23 sty 2014, 20:56
Divinity, wierzę, że prawdziwa miłość może pomagać, a Twój wpis jest dowodem, że mój idealizm to jednak nie głupota ;) Wspaniała opowieść, oczywiście jak najwięcej szczęścia życzę :) I Tobie i wszystkim innym, którym jeszcze się taka historia nie przydarzyła :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Labradorek 02 lut 2014, 03:16
Twoja historia dodaje wiary i wręcz pobudza. Wielkie gratulacje! Wszystkiego najlepszego w zwiazku i życiu osobistym Ci życzę!

przez *Monika* 02 lut 2014, 03:37
MalaMi1001 napisał(a):Divinity nie będzie tak łatwo. Ja już powoli zaczynam się godzić ze wszystkim, z tym jaka jestem i jak odbierają mnie ludzie. Nawet mój terapeuta nie chce powiedzieć jak mnie odbiera, może boi się, że przez to co ma do powiedzenia zrani mnie jeszcze bardziej. Trudno. Taka się urodziłam i muszę z tym żyć. Wiem też, że taka fascynacja jak ostatnia już mi się nigdy nie przytrafi, za trzeźwo teraz myślę żeby pozwolić sobie na coś takiego.

Słoneczko... Twój terapeuta nie musi Tobie powiedzieć jak Cię odbiera bo nie ma takiego obowiązku. Może nie przypadkowo milczy, a Ty upierasz się, żeby wystawił Tobie "ocenę".
Wydaje mi się, że wpisałaś się w jakiś schemat, który określa, że każdy ma na celu Cię oceniać i musi to zrobić.
Są ludzi, którzy będą Cię oceniać, tacy, którzy nie będą oraz tacy, którzy będą obojętni...
Może powinnaś popracować nas samoakceptacją?
Mam rację?
Obrazek
Główny Moderator

przez TEUFEL 02 lut 2014, 03:40
*Monika*, Masz racje :P
TEUFEL

przez *Monika* 02 lut 2014, 03:53
TEUFEL, ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez tahela 02 lut 2014, 04:21
Divinity,
Gratulacje a ja chyba powinnam chyba bardziej precyzyjnie sie okreslic, bo nie sadze ,ze to co sie dzieje to moj charakter, po prostu sobie zostawiam ciagle bufor bezpieczeństwa na wszelki wypadek.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg