Odwołanie od decyzji lekarza orzecznika ZUS w sprawie CHAD

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez S jak... 15 sty 2014, 09:51
Z ZUS to jest tak:
Nie sądzę, żeby kiedykolwiek czytali dokumentację medyczną z leczenia. Czytają tylko co napisał kierujący na komisję lekarz oraz wypisy ze szpitali. Powinno być 2 komisje, orzecznik i konsultant. Konsultant to odpowiadający specjalizacją lekarz w tym przypadku psychiatra oraz orzecznik, który chyba zawsze zadaje głupie pytania i nie ma ochoty słuchać co ci dolega ( tak było przynajmniej u mnie). Słyszałam że wielokrotnie nie ma konsultanta, co wg mnie jest karygodne i prawie zawsze skutkuje brakiem renty. Dlatego warto się odwoływać aż do chwili gdy przy badaniu prócz orzecznika ZUS powołany jest biegły.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

przez ewela_6 16 sty 2014, 22:39
A miałeś wcześniej zasiłek rehabilitacyjny?
ZUS to masakra uzdrawia ludzi, mnie na komisji zasadności zwolnienia uzdrowiła Pani, mimo, że idę na oddział dzienny, a dr chciała mnie skierować nawet na całodobowy, ale odmówiłam...

przez trust_me 17 sty 2014, 23:54
a ja słyszałam, ze na chad wszystkim rentę przyznają, co za brednia... chyba, że to olsztyn rządzi się własnymi prawami.
~lamitrin 100 ~neurotop 600 ~zolafren 15 ~fevarin 50 ~relanium 5)
(~ketrel 350 ~sulpiryd 50 ~absenor 600 ~valdoxan 25 ~tianesal 62,5 ~wellbutrin 150 ~remirta 30 (~cloranxen 10)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg