dexepin nerwica depresja lęki :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Natalka1989 11 sty 2014, 13:50
Witam, mam na imię natalia i mam 25 lat :blabla: Nie bez powodu jestem na TYM forum. Choruje na nerwice lękową z objawami z depresji. Obecnie biorę doxepin 10 mg x 3, lekarka kazała podnieść dawkę do 1/1/2 ale boje się... boję się wziąć 2 tabletki na raz... :zonk: ehhhhh !! Wiem, że nic mi się nie stanie, ale nie potrafię się przemóc... Czy ktoś z Was bierze/brał doxepin ? pomaga wam? jak długo go bierzecie ? Czy przy podwyższeniu dawki mieliście jakies skutki uboczne ?? Bardzo proszę o odpowiedz :uklon: pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia :blabla:

przez ekspert_abcZdrowie 16 sty 2014, 15:15
Natalka1989, fajnie, że podjęłaś leczenie nerwicy. Wspomniałaś, że obecnie bierzesz Doxepin i lekarka zaleciła Ci zwiększyć dawkę, co rodzi Twoje obawy. A czy Pani doktor nie wspominała o psychoterapii? Czy korzystasz ze wsparcia psychoterapeutycznego? Leki mogą pomóc w wyeliminowaniu czy zredukowaniu objawów choroby, ale tylko terapia zapewnia leczenie przyczynowe. Pozdrawiam!
Psycholog

przez Natalka1989 20 sty 2014, 21:20
Już zwiększyłam dawkę doxepin do 40 mg. pierwszy raz było "dziwnie" ale od drugiego razy ok. Moja lekarka byłą ordynatorem w szpitalu psych. 25 lat i nie proponowała mi psychoterapi. 7 lutego idę do innego psychiatry. Na psychoterapie prywatną mnie zwyczajnie nie stać, a na psychoterapię w ramach NFZ nie mogę liczyć, wiesz... mają napięty grafik ;) :papa:
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg