Ciągłe zmęczenie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Ciągłe zmęczenie

przez cayene 09 sty 2014, 19:48
Witam.

Mój problem polega na tym, że cały czas jestem zmęczony, nie mam siły na nic, chce mi się tylko i wyłącznie spać. Nie mogę się w tej chwili uczyć, mam problemy z koncentracją oraz z pamięcią. Ponadto mam dziwne tiki nerwowe głowy, to znaczy że mi się trzęsie w sytuacjach stresowych jak i nie tylko, dochodzi do tego uczucie otępienia, oraz moje oczy stają się ciężkie w dodatku pomniejszają się.. byłem u psychiatry, i stwierdził początki nerwicy lękowej, lecz leki które mi przepisał nie działają na to, aby głowa przestała mi się trząść. Poza tym mam ciągle spiętą czaszkę, i nie mogę się rozluźnić.. to prowadzi mnie do myśli samobójczych, gdyż nie mogę normalnie funkcjonować.. jestem ciągle zmęczony, ospały, i nie mam do niczego chęci. Jak sobie z tym poradzić, i co to jest?

Ciągłe zmęczenie

przez ladywind 09 sty 2014, 20:48
cayene, musisz przeczekać te przykre stany aż leki zaczną działać .
Twój lekarz ma rację ,to są objawy nerwicy polaczonej być może z depresją ,ale wyjdziesz z tego .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Ciągłe zmęczenie

przez SmokingCat 12 sty 2014, 20:56
cayene napisał(a):
Ponadto mam dziwne tiki nerwowe głowy, to znaczy że mi się trzęsie w sytuacjach stresowych jak i nie tylko, dochodzi do tego uczucie otępienia

Powiem Ci, że mam ten sam objaw. Najczęściej kiedy bardzo się stresuję (czyli szczerze to prawie zawsze, bo samo to że żyję mnie stresuje) lub kiedy jestem przemęczona. W takiej sytuacji staram się nie napędzać lęku, nie panikować. Przeczekać. Musiałam zrezygnować z jednej pracy, bo tak mnie stresowała, że jak już rano jechałam to głowa mi się kiwała. Neurolog i rezonans wykluczył jakieś schorzenia w funkcjonowaniu mózgu. Mam za to depresję z zaburzeniami lękowymi.

Skoro się leczysz, kontynuuj. Na jakąkolwiek poprawę trzeba poczekać. Cierpliwości i nie poddawaj się. Nie jesteś sam.
taki to urok nigdy nic nie mieć

http://szkicowana.wordpress.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ciągłe zmęczenie

przez lolil 13 sty 2014, 11:28
Pozwolę się podpiąć pod wątek, bo mam podobne dolegliwości. Cały czas jestem zmęczona, a w sytuacjach stresowych często sztywnieje mi szyja i trzęsie głowa. Póki co mam stwierdzone ChAD i fobię społeczną (ale taką już delikatną). Lekarz nie wie co mi jest (robiłam różne badania wykluczające przyczyny fizyczne jeśli chodzi o zmęczenie), nic nie wspomniał o tym że takie objawy mogą wskazywać na nerwicę lekową. Dodam że zmęczenie występuje u mnie nawet wtedy gdy mam podwyższony nastrój. A wy co o tym myślicie?

Sortuj wg