Zmarnowany czas ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zmarnowany czas ?

przez trOnk12 08 sty 2014, 10:58
Witam,

Chcialbym od panstwa uslyszec opinie bo kazdego innego boje sie zapytac.

Mieszkam w Holandii jak juz czesc wie i nachodzi mi takie pytanie. Czy bedac tutaj te 5 lat jezdzac do Polski na wakacje 2 miesieczne i co dwa miesiace na 1 tyg / 2 tyg. trace mlodosc/ czas ? Czy wlasnie jest odwrotnie , moje zycie jest ciekawsze i nie trace czasu ? Jakie jest wasze zdanie.

Zmarnowany czas ?

przez hania33 08 sty 2014, 11:20
trOnk12, Witaj, wszystko zależy od tego , jak wykorzystujesz ten czas..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Zmarnowany czas ?

przez EmInQu 08 sty 2014, 11:51
trOnk12 napisał(a):Witam,

Chcialbym od panstwa uslyszec opinie bo kazdego innego boje sie zapytac.

Mieszkam w Holandii jak juz czesc wie i nachodzi mi takie pytanie. Czy bedac tutaj te 5 lat jezdzac do Polski na wakacje 2 miesieczne i co dwa miesiace na 1 tyg / 2 tyg. trace mlodosc/ czas ? Czy wlasnie jest odwrotnie , moje zycie jest ciekawsze i nie trace czasu ? Jakie jest wasze zdanie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :D Zależy do czego byś taką sytuację przyrównał. Jeśli np. do pracy na kasie w polskim markecie po 12h dziennie(łącznie z sobotami), to chyba Twoja sytuacja byłaby w takim zestawieniu dużo bardziej atrakcyjna.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zmarnowany czas ?

przez trOnk12 08 sty 2014, 13:47
W sumie sam nie wiem do czego to porownac ... czasami mam takie glupie mysli, ze gdybym chodzil do szkoly w Polsce inaczej by wygladal moj dzien, aktywniej , fajniej szczesliwiej. Ale pewnie inaczej by bylo gdybym ju byl w tej polskiej szkole.

Zmarnowany czas ?

przez Łapa 08 sty 2014, 15:14
A jak wykorzystujesz ten czas? Co robisz całymi dniami?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Zmarnowany czas ?

przez trOnk12 10 sty 2014, 22:26
w tygodniu siedze w domu wyjde z mama do kina do restauracji a w weekend jade do mojej przyjaciolki zazwyczaj I sobie piwkujemy. chodze tez na lekcje pianina. ale bardziej mi chodzi c lzy ci co sa w polsce w samej rzeczy ze sa w polsce nie wykorzystuja tego czasu lepiej bedac w polsce

-- 10 sty 2014, 21:26 --

w tygodniu siedze w domu wyjde z mama do kina do restauracji a w weekend jade do mojej przyjaciolki zazwyczaj I sobie piwkujemy. chodze tez na lekcje pianina. ale bardziej mi chodzi c lzy ci co sa w polsce w samej rzeczy ze sa w polsce nie wykorzystuja tego czasu lepiej bedac w polsce

Zmarnowany czas ?

przez Łapa 10 sty 2014, 22:29
Wydaje mi się, że miejsce pobytu nie ma żadnego znaczenia...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg