Środki typu marihuana a depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bartosz123 04 sty 2014, 15:48
Witam miesiąc temu paliłem 4 razy marihuane po miesiącu na święta dostałem myśli samobójcze,zawroty głowy,smutek,niechęć do życia,wyostrzony wzrok oraz inne objawy depresjii.Czy jest to na pewno depresja wnioskując po objawach byłem tego pewny jednak teraz sam nie wiem czy może mieć to związek z marihuaną ?

przez Depakiniarz 04 sty 2014, 15:51
Po 4 razach palenia watpie aby depresja byla tego wynikiem. Czy to byl jeden ciag?

przez bartosz123 04 sty 2014, 16:02
Było to powiedzmy raz na tydzień raz na dwa ostatni raz był miesiąc temu
Dodam że w młodości przeszedłem dużą traume

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Depakiniarz 04 sty 2014, 16:10
Marihuana ma tez duzo skutkow ubocznych, ale jak wspomnialem wczesniej nie utozsamialbym Twoich problemow stricte z paleniem. Lekarzem tez nie jestem, jesli po prostu czujesz ze Twoj nastroj sie obnizyl z niewiadomuch wzgledow, zasiegnij pomocy psychologa/psychiatry.

przez alicja_31 04 sty 2014, 18:26
nie ma szans, żeby po kilku razach mieć takie problemy, to raczej nie maryśka... chyba że było to jakieś cudo doprawiane chemicznie, no to wtedy wszystko jest możliwe :mrgreen: Ale gdyby była chemia - raczej byś się zorientował, szajba odbija na maxa (ja się prawie zawinęłam na tamten świat...)

przez melancholya 05 sty 2014, 09:58
Jeśli to było ziele z dobrego źródła, niemaczane, to wykluczone, aby był to wynik palenia.
Lata rozpadają się na miesiące, miesiące na dni, dni na godziny, minuty na sekundy, a sekundy przeciekają. Czym jestem? Jestem pewną ilością sekund - które przeciekły. Rezultat: nic. Nic.

Sortuj wg