mam już dość, pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

mam już dość, pomocy

przez BRADLEY 17 sty 2014, 21:00
tahela, Ale tam jest o miłości,a miłość daje nam siłę by dokonywać rzeczy niemożliwych :)
Nie pod­da­waj się. Nie przes­ta­waj w siebie wie­rzyć, bo zaw­sze będzie ktoś, kto będzie cię cho­ler­nie kochał, dla ko­go będziesz wszys­tkim. To może być na­wet twój kot.

mam już dość, pomocy

przez tahela 17 sty 2014, 21:01
BRADLEY,
ja tam lubie polityke wiąże sie z historia i ekonomią oraz socjologia, fajnie czasem podyskutować, jak to mowił Giedroyć jak mam mowić o niczym to czasem lepiej w ogóle nie mowić, to przegiecie w druga stronę tez pewnie nie dob re, trzeba tak i tak byle bez przegieć, dyskusje sa fajne szczegolnie jeszcze jak mozna sie posprzeczać czasami z kimś, posprzeczać nie pokłocić, czasem mam wrazenie,ze ludzie w ogole nie czuja ,ze ja prowokuje , biora zbyt dosłownie to co mowie, dla nich to sie wydaje wtedy smieszne i nie łapia a ja przestaje szanowac takiego rozmowce i raczej juz tego nie jest w stanie taki ktos nadrobic nigdy, zawsze dla mnie bedzie ponizej pewnych mozliwosci, zdazyło mi sie kilka razy takie cos , nawet ktos miał pretensje,ze kolege mu obraziłam a dla mnie ten kolega był po prostu mało inteligentny, ale zycie na tym polega,że trzeba współzyc społecznie z ludźmi i nawet powiedziec cześc takiemu czasami, chociaz jak ktos mnie deprymuje to ciezko na szczescie nie pamietam twarzy tamtego typa wiec moze bede miłą jak go nie poznam,jakby była okazja jeszcze go kiedys zobaczyć

-- 17 sty 2014, 20:09 --

BRADLEY,
no tak miłośc daje siłe do zmian w nas samych a to chyba najtrudniejsze, zawsze chcemy zmieniać wszystkich naokoło i zarzucamy ludziom różne rzeczy a trzeba zaczac od siebie niestety, kazdy ma wady, w miłosci trzeba sie starać przeskakiwać samego siebie dla kogoś, i lepiej nad soba pracowac niz czepiac sie drugiej osoby a wielu ludzi swoje niepowodzenia osobiste czy w pracy odgrywa na drugiej osobie w zwiazku a tak nie wolno, siebie trzeba najpierw
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

mam już dość, pomocy

przez vandal84 19 sty 2014, 12:13
Autorko! Ale to nie Ty jestes winna!

Poza tym, gdybym spotkał wartościową, fajną dziewczynę - takie wydarzenie z przeszłości wcale nie stałoby na przeszkodzie, bym ją pokochał. Serio. Bo przecież sex to nie wszystko.

A druga sprawa - przecież nie każdy musi wiedzieć o tym, co ktoś Ci zrobił. Po co mówisz o tym facetom? Pływajmy po wspomnieniach, ale w nich nie nurkujmy...

Autorko, jesteś pod dobrą opieką. Gwarantuje na 100%, że za jakiś czas tu wejdziesz i bedziesz się śmiała ze swoich postów o tym, że 'już nigdy nie będzie lepiej'. Gwarantuje ;).

Dużo zdrowia!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg