BŁAGAM na kolanach o POMOC.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Oko Yono 22 gru 2013, 14:57
Jak oglądam program "Jeden z dziesięciu", to ogarnia mnie rozpacz. na 98% pytań nie znam odpowiedzi, a Ci ludzie są tacy mądrzy...

ci ludzie ktorzy biora w tym udzial to cieniasy

To takie "ruchanie wszystkiego co sie rusza" z ich strony. Znaja cala teorie z wszystkich dziedzin co oznacza, ze w niczym tak na serio nie sa tak na serio dobrzy.
Bob Budowniczy spedzal caly swoj czas budujac, zeby ukryc fakt, ze nie potrafi zbudowac zdrowej relacji z drugim czlowiekiem.

przez foxlae 22 gru 2013, 15:19
Oko Yono napisał(a):
To takie "ruchanie wszystkiego co sie rusza" z ich strony. Znaja cala teorie z wszystkich dziedzin co oznacza, ze w niczym tak na serio nie sa tak na serio dobrzy.

:D

W sumie racja, poza tym warto zauważyć że pytania w 1z10 powtarzają się, Ci ludzie specjalnie przygotowują się pod ten program (tak, da się), co nie znaczy że posiadają gruntowną wiedzę o wszystkim.

Dla mnie osobiście znajomość dat historycznych pomniejszych bitew np, czy nazwisk poszczególnych dowódców jest wiedzą całkowicie przecenioną, lepiej rozumieć chyba mechanizmy stojące za zjawiskami a w drążeniu tematów do poziomu detali skupić się jedynie w paru wybranych dziedzinach/jednej; niż mieć w małym paluszku masę takich ciekawostek na wyrywki. Nie neguję tu chęci zdobywania wiedzy, każda jest fajna i coś wnosi, ale nie ma co popadać w rozpacz że świat jest pełen informacji a zdolności percepcyjne człowieka ograniczone

przez Niktita 22 gru 2013, 21:02
Jednak ja pragnę napisać powieść, ale nie potrafię...
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 22 gru 2013, 22:43
nie miałeś się czasem zaczać uczyc do matury?

przez Niktita 22 gru 2013, 22:58
bedzielepiej napisał(a):nie miałeś się czasem zaczać uczyc do matury?

Matury?! Ja urodziłem się w 1992 roku! Maturę już dawno mam za sobą. OMG :silence:
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Sortuj wg