Depresja a "dziwne uczucie wypełnienia głowy"

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Depakiniarz 12 gru 2013, 21:27
Czy Wy, osoby cierpiące na depresję, macie jakieś takie dziwne uczucie jakby coś wypełniało Waszą głowę? Coś ciężkiego jakby od góry i boków napierało na Wasz mózg? Czy tylko ja tak mam?
Być może że zadałem już poprzednio takie pytanie, ale w obecnym stanie mam problemy z koncentracją, także proszę modków o wyrozumiałość.

przez marwil 12 gru 2013, 21:33
To jest maska depresji, obręcz, kask depresyjny.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Depakiniarz 12 gru 2013, 21:38
Z tego co dziś rozmawialem na terapii, to ponoc zdjecie mózgu ( czy tez jego poszczegolne czesci) osoby chorującej na depresję/chad z depresja sa przedstawione jako ciemniejsze plamy. Moze to ma na to jakis wplyw?
Juz to wlasnie cale uczucie tej ciezkosci zaczyna mnie powoli przerastac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez true 12 gru 2013, 21:39
imadlo sciskajace twoj leb ... mam tak caly czas , mysli az sie uszami wylewaja , jedna goni druga az wreszcie sie placze to we lbie wszystko jak klebek nici skumlany przez kota :/

na koncentracje dostalam nootropil

przez Depakiniarz 12 gru 2013, 21:45
ja teraz właśnie przez to dziwne uczucie czesto dostaje zwieszek, np teraz pomyslalem sobie o tym ze za chwile pojde po czekolade bo mam ochote na cos slodkiego, nastepnie mina teskniaca za rozumem i polminutowa zwieszka. wtedy akurat nie mysle o niczym, albo mysle, ale nie potrafie sobie przypomniec o czym.

przez CnaV 12 gru 2013, 21:56
doskonale rozumiem o co wam chodzi miałem tak przez długi czas, tylko to jest chyba związane z tym że człowiek przebywał długo w stresie
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

przez marwil 12 gru 2013, 21:58
Pomału, pomału strawiles już tyle. Masz raczej bliżej niż dalej. Trzeba się z tym oswoić, przyzwyczaić i nauczyć znosić. To wszystko mija, tylko w pyte czasu zajmuje. Chwilowo niby do zniesienia ale miesiące to parszywa tortura. Wychodzisz z domu, to już duży sukces, masz sile tu pisać, starasz się o robę. Masz świadomość co się z tobą dzieje i miej świadomość, ze to przejściowe. Wybacz sobie ten stan, teraz wyżej dupy nie podskoczysz ale gwarantuje ci ze będziesz mógł z tego kiedyś nawet żartować. BF3 multiplayer czeka na mnie cierpliwie. Może się tam kiedyś spotkamy z radością podrzynając gardła leszczom.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez true 12 gru 2013, 22:03
Depakiniarz napisał(a):ja teraz właśnie przez to dziwne uczucie czesto dostaje zwieszek, np teraz pomyslalem sobie o tym ze za chwile pojde po czekolade bo mam ochote na cos slodkiego, nastepnie mina teskniaca za rozumem i polminutowa zwieszka. wtedy akurat nie mysle o niczym, albo mysle, ale nie potrafie sobie przypomniec o czym.

tez zapominam , co mma zrobic , gdzie isc , kupuje cos i zapominam to zabrac ze sklepu :D ide wstawic pranie -zachodze i zamiast wstawic skladam reczniki , heh z ta glowa :D

przez Depakiniarz 12 gru 2013, 22:16
Ja przez ostatnie dnie to potrafiłem się kapać 4 razy dziennie, bo zapominalem. Konstrukcje prostego zdania tez potrafia mi sprawić duzy problem. Cofam, kasuje wyrazy, cale linijki, bo jakos z trudem (teraz) nie moge opanowac skladni (teraz)

(teraz)- problemy z przypomnieniem sobie wyrazu.

przez true 13 gru 2013, 13:00
ja zapomnialam pare miesiecy temu odebrac dziecko ze szkoly .. az pani dzwonila .. to jest dopiero kufaa jazda :/

przez kokos7 13 gru 2013, 13:04
true, jak działa nootropil? To jest lek psychiatryczny?

przez true 13 gru 2013, 19:03
nie wiem jeszcze jak dziala , dopiero zaczynam i czekam na efekty , dostalam od psychiatry na polepszenie pamieci i koncentracji ... opis jest dlugi brzmi ok , ale czytalam , ze nie na kazdego dziala

przez trombeczka 15 gru 2013, 17:29
Też tak mam, do tego dochodzi ból głowy, ale u mnie to się pojawiło po prawie roku brania psychotropów.
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

Sortuj wg