Problemy bez wyjścia?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Problemy bez wyjścia?

przez śliwka_ 11 gru 2013, 23:18
Mam pytanie do wszystkich walczących ze swoją psychiką.Chodzi mi o interpretacje różnych problemów.Ja jestem teraz na etapie 'problemy bez wyjścia' ale przecież mówi się,że nie ma takowych.Czy uważacie że każdy problem ma rozwiązanie?A jeśli tak to jak w to uwierzyć,że kiedyś będzie lepiej?

Problemy bez wyjścia?

przez smutna82 11 gru 2013, 23:19
Podlaczam sie do pytania...
w tej chwili kazdy najmniejszy pproblem rosnie do rozmiarów góry...
citalopram 40 mg---> 9 styczen

Problemy bez wyjścia?

przez Łapa 11 gru 2013, 23:54
Większość problemów jest do rozwiązania, ale za większość nie warto się brać w depresji...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy bez wyjścia?

przez lexon 11 gru 2013, 23:59
Każdy problem ma rozwiązanie, niekoniecznie musi to być dobre rozwiązanie, niekiedy te rozwiązania są nie po naszej myśli.
Najgorszym problemem to jest zdrowie z kórym to można sie borykać baardzo długo i może on nigdy nie zostać rozwiązany...

Problemy bez wyjścia?

przez śliwka_ 12 gru 2013, 00:07
Łapa napisał(a):Większość problemów jest do rozwiązania, ale za większość nie warto się brać w depresji...

Też tak właśnie stwierdziłam..muszę się najpierw zająć sobą..ale depresja jest od problemów..więc rozwiązanie ich zmniejszy depresję i kółko się zamyka...

Sortuj wg