Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o wskazowki.


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja dziewczyna od pol roku bierze velaxin i mirtor. Około tygodnia temu zaczeła odstawiać stopniowo te tabletki czyli zmniejszała dawka. Mija około ponad tydzień i dzieją się z nią straszne rzeczy ma mocne bóle brzucha głowy , dreszcze , suchosc w ustach i brak apetytu dretwieja jej rece , mocne bóle pleców brak samopoczucia i chęci do życia codziennego , nie wiem jak mam jej pomoc aby to wszystko ułatwić tymbardziej kolejnym problemem jest to iż przebywamy za granicą i tymbardziej jest ciężej pomóc. Czy te objawy są normalne bo bardzo martwie się o jej zdrowie? Kontaktowałem się z psychiatrą i powiedział ze jedynym normalnym sposobem na powrócenie jej do normalności jest znów branie tych tabletek , ale przecież do tego dąrzyliśmy aby tabletki odstawić na bok i funkcjonować bez nich.. Dziekuję serdecznie za Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cypis, Tak , jeżeli lekarz nie zapisal innych lekow, które by pomogły jej przetrwać odstawienie..niech bierze coraz mniejsze dawki..az bedzie ok.

 

-- 11 gru 2013, 14:38 --

 

cypis, Piszesz , ze Twoja dziewczyna jest w bardzo zlym stanie , nic innego nie przychodzi mi do glowy by jej pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cypis, Wiele osób przechodzi tak odstawienie leków, nic jej nie powinno zagrażać...moim zdaniem powinna wziąć mniejsza ilosc lekow , ktore brala i zobaczycie czy bedzie lepiej.

 

-- 11 gru 2013, 14:47 --

 

Takich lekow nie odstawia sie prawie od razu, tutaj psychiatra ma racje..

 

-- 11 gru 2013, 15:03 --

 

Przerwanie leczenia wenlafaksyną (zwłaszcza nagłe) prowadzi do wystąpienia objawów odstawiennych (najczęściej zawroty głowy, zaburzenia czucia, zaburzenia snu, pobudzenie lub lęk, nudności i wymioty, drżenie, pocenie się, ból głowy, biegunka, kołatanie serca oraz chwiejność emocjonalna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×