Prosze o wskazowki.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Prosze o wskazowki.

przez cypis 11 gru 2013, 14:27
Witam. Moja dziewczyna od pol roku bierze velaxin i mirtor. Około tygodnia temu zaczeła odstawiać stopniowo te tabletki czyli zmniejszała dawka. Mija około ponad tydzień i dzieją się z nią straszne rzeczy ma mocne bóle brzucha głowy , dreszcze , suchosc w ustach i brak apetytu dretwieja jej rece , mocne bóle pleców brak samopoczucia i chęci do życia codziennego , nie wiem jak mam jej pomoc aby to wszystko ułatwić tymbardziej kolejnym problemem jest to iż przebywamy za granicą i tymbardziej jest ciężej pomóc. Czy te objawy są normalne bo bardzo martwie się o jej zdrowie? Kontaktowałem się z psychiatrą i powiedział ze jedynym normalnym sposobem na powrócenie jej do normalności jest znów branie tych tabletek , ale przecież do tego dąrzyliśmy aby tabletki odstawić na bok i funkcjonować bez nich.. Dziekuję serdecznie za Pomoc
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
11 gru 2013, 14:17

Prosze o wskazowki.

Avatar użytkownika
przez hania33 11 gru 2013, 14:29
cypis, Witaj. tak to normalne po odstawieniu, lecz bierze nadal mniejsze dawki czy juz nie?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Prosze o wskazowki.

przez cypis 11 gru 2013, 14:31
Juz nie bierze od ponad tygodnia. Ile taki stan może trwać ?
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
11 gru 2013, 14:17

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prosze o wskazowki.

Avatar użytkownika
przez hania33 11 gru 2013, 14:33
cypis, Zbyt wczesnie odstawila leki..dlatego ma takie skutki uboczne, powinna odstawiać powoli , moj lekarz mi np. powiedzial , ze odstawianie lekow moze trwac nawet do 3 miesiecy..

-- 11 gru 2013, 14:34 --

cypis, Wszystko zalezy od organizmu Twojej dziewczyny.. :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Prosze o wskazowki.

przez cypis 11 gru 2013, 14:35
Czyli jedynym normalnym sposobem jest znów zaczęcie kuracji tylko poświęcić wiekszy czas na odstawienie?
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
11 gru 2013, 14:17

Prosze o wskazowki.

Avatar użytkownika
przez hania33 11 gru 2013, 14:37
cypis, Tak , jeżeli lekarz nie zapisal innych lekow, które by pomogły jej przetrwać odstawienie..niech bierze coraz mniejsze dawki..az bedzie ok.

-- 11 gru 2013, 14:38 --

cypis, Piszesz , ze Twoja dziewczyna jest w bardzo zlym stanie , nic innego nie przychodzi mi do glowy by jej pomoc..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Prosze o wskazowki.

przez cypis 11 gru 2013, 14:40
Taki stan może byc groźny dla jej zdrowia?? Nie chciałbym aby sie stało jej coś poważnego , potrzebuje opieki medycznej?
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
11 gru 2013, 14:17

Prosze o wskazowki.

Avatar użytkownika
przez hania33 11 gru 2013, 14:43
cypis, Wiele osób przechodzi tak odstawienie leków, nic jej nie powinno zagrażać...moim zdaniem powinna wziąć mniejsza ilosc lekow , ktore brala i zobaczycie czy bedzie lepiej.

-- 11 gru 2013, 14:47 --

Takich lekow nie odstawia sie prawie od razu, tutaj psychiatra ma racje..

-- 11 gru 2013, 15:03 --

Przerwanie leczenia wenlafaksyną (zwłaszcza nagłe) prowadzi do wystąpienia objawów odstawiennych (najczęściej zawroty głowy, zaburzenia czucia, zaburzenia snu, pobudzenie lub lęk, nudności i wymioty, drżenie, pocenie się, ból głowy, biegunka, kołatanie serca oraz chwiejność emocjonalna).
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.


Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Posty
10860
Dołączył(a)
14 sie 2013, 13:27

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Przeskocz do