Depresja ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja ?

przez zenon52 15 lis 2013, 16:32
Nie będę się rozpisywał. Miewam często takie okresy:

1) ogromnego zmęczenia, zdołowania itp. Nie mam na nic ochoty. Typowe objawy ciężkiej depresji

2) miewam okresy wielkiego zadowolenia, pracoholizmu.

Czy to może być depresja, czy raczej zmęczenie tym drugim punktem, dlstego potrzebny jest odpoczynek

-- 15 lis 2013, 15:37 --

teraz mam takie uczucie wielkiego szczęścia z byle powodu, poczucia wartości, wchodzę w faze taką, kiedy to potrwa, myślę, że niedługo i z byle powodu. CIESZ SIĘ CHWILĄ ZENON BO TO JEST WAŻNE

Depresja ?

przez lolil 15 lis 2013, 16:39
Bardziej to przypomina objawy choroby afektywnej- dwubiegunowej, niż depresji. Ale lekarzem nie jestem. Jeśli widzisz że potrzebujesz pomocy bo dzieje się z Tobą coś złego, to wybierz się do lekarza lub na początek możesz też do psychologa.

Depresja ?

przez zenon52 15 lis 2013, 16:40
teraz mam takie uczucie wielkiego szczęścia z byle powodu, poczucia wartości, wchodzę w faze taką, kiedy to potrwa, myślę, że niedługo i z byle powodu. CIESZ SIĘ CHWILĄ ZENON BO TO JEST WAŻNE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg