Szumy w uszach

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Szumy w uszach

przez Hooky23 09 lis 2013, 01:22
Macie szumy w uszach? Jeśli tak podzielcie się swoim doświadczeniem na ten temat;)

Szumy w uszach

przez Nortt 09 lis 2013, 01:31
Szumy uszne często towarzyszą depresji i nerwicy. Tyle mogę powiedzieć od siebie, u mnie nasilają się wieczorem, nocą i gdy się mocno stresuje.
Nortt

Szumy w uszach

przez *Wiola* 09 lis 2013, 01:37
Nortt, A tą wenę to na reckę dostajesz? ;)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szumy w uszach

przez Nortt 09 lis 2013, 01:41
Oj gdyby było można, choć itak nie było by mnie stać na takiego lekarza pewnie 8)
Nortt

Szumy w uszach

przez tiktalk 09 lis 2013, 02:13
dawno temu miałem takowe szumy na początku oj wtedy to się zaczynało narastało leżałem i pulsowało całe ucho oj nie fajne uczucie nie fajne
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Szumy w uszach

przez Josie_86 09 lis 2013, 02:27
Nie wiem czy to samo macie na myśli, chyba nie, ale napiszę i tak - mi ostatnio zatyka uszy, to jest takie uczucie, wiecie, kiedy powiedzmy jedzie się w góry i zmiana wysokości i ciśnienia sprawia, że uszy się zatykają. Od ok. dwóch tygodnia zdarza mi się to prawie codziennie i to w sytuacjach kiedy wiem, że mam gdzieś wyjść, albo już gdzieś jestem, na zakupach, czy gdziekolwiek poza domem i utrzymuje się długo.. Wtedy nie słyszę dobrze świata 'zewnętrznego', za to każdy swój oddech, każde wypowiedziane przeze mnie słowo mocniej, to jest strasznie męczące.... :(
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Szumy w uszach

przez libertynka 09 lis 2013, 13:06
mi na szumy uszne pomógł lek Tanakan (wyciąg z miłorzębu japońskiego ale w konkretnej dawce), bez recepty, polecam, nawet jeśli szumy mają przyczynę w psychice to zawsze lepiej brać i mieć świadomość, że lek pomoże.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Szumy w uszach

przez Arhol 09 lis 2013, 14:07
Nie wiem czy to przez psyche,ale też mi w uszach piszczy czasem,ale da sie funkcjonować z tym
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Szumy w uszach

przez magnolia84 09 lis 2013, 15:20
to jest cholernie wkurwiające. Zwalam to raczej na nerwa :?

-- 9 lis 2013, o 14:20 --

Josie_86 napisał(a): Od ok. dwóch tygodnia zdarza mi się to prawie codziennie i to w sytuacjach kiedy wiem, że mam gdzieś wyjść, albo już gdzieś jestem, na zakupach, czy gdziekolwiek poza domem i utrzymuje się długo.. Wtedy nie słyszę dobrze świata 'zewnętrznego', za to każdy swój oddech, każde wypowiedziane przeze mnie słowo mocniej, to jest strasznie męczące.... :(

mam dokładnie tak samo od roku :/
magnolia84

Szumy w uszach

przez Josie_86 10 lis 2013, 00:23
Magnolia , och, więc nie jestem sama!.. A już myslałam, że może przypisuję sobie jakieś bzdury, dobrze znaleźć potwierdzenie w doświadczeniach innej osoby. Masz jakiś sposób na to?? Mi przechodzi kiedy bardzo nisko schylę głowe, ale to pomaga tylko na parę minut:/
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

Szumy w uszach

przez magnolia84 10 lis 2013, 00:26
nie mam na to sposobu. Czekam, aż samo minie. Nie wiem ale być może to coś z ciśnieniem wewnątrz ucha.
magnolia84

Szumy w uszach

przez vifi 10 lis 2013, 02:04
Mam jak zapomnę wziąć leków albo się nie wyśpię. Właściwie nie zwracam na to większej uwagi i z czasem przechodzi.

Szumy w uszach

przez tiktalk 10 lis 2013, 18:29
pulsowanie świszczenie szumy, miałem pare miesięcy z takimi atrakcjami, najgorzej było przy zasypianiu, na początku całego bajzlu później przeszło i już nie wróciło
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

Szumy w uszach

przez NieznanySprawca 10 lis 2013, 18:36
Nieustannie słyszę wysoki pisk/szum w lewym uchu już od baardzo dawna. To pierwsze, co wita mnie rano, i ostatnie, co gra mi na dobranoc. Doprowadza mnie to do szału tym bardziej, że lekarze mi mówili, że to prawdopodobnie uszkodzenie komórek nerwowych słuchu i zostanie mi do końca życia. Ja /cenzura/, jak ma mi ta szlifierka jeździć w uchu jeszcze ze 40 lat, to się chyba zastrzelę. :evil: Za 2 tygodnie jadę pod Warszawę do Kajetan (tam jest najlepszy ośrodek laryngologiczny w Polsce) na diagnostykę szumów usznych Może jednak jest jakaś nadzieja, żeby wyłączyć ten fantomowy hałas.
Ps. nie znam pojęcia ciszy, to dla mnie czysty abstrakt.
NieznanySprawca

Sortuj wg