ZABURZENIA WYWOŁANE DŁUGIM PRAWICTWEM

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez magnolia84 01 lis 2013, 18:12
kestrel, czytając Twoje wpisy (mimo, że zarejestrowałam się dziś, to forum śledzę od ponad roku) moje wyobrażenie o Tobie grzmotnęło o ścianę z chwilą, kiedy napisałeś powyższy komentarz. Nigdy bym nie pomyślała, że taki chłopak jak Ty ma w tej sferze problemy i ma niską samoocenę.
light, mam znajomego 24 letniego prawiczka, a właściwie od 2 miesięcy nim już nie jest, którego problemem nr 1 było dziewictwo i strasznie to go bulwersowało. Nie chciał się zeszmacić z pierwszą lepszą, bo postanowił, że jego pierwszy raz będzie na trzeźwo i nie z przygodnie poznaną dziewczyną. Przez ten czas był mega wyczulony na kontakty z dziewczynami, szybko się podniecał ale nie dążył za wszelką cenę do zbliżenia. Często miewał napady agresji i był chodzącym energizerem. Napięcie psychiczne i fizyczne rozładowywał na wiele różnych sposobów. Jakoś sobie radził tych kilka lat, aż pewnego dnia poznał dziewczynę, w której zakochał się z wzajemnością i powiedział jej, co go "boli". Dziewczyna była wyrozumiała, a jego pierwszy raz okazał się bezstresowy i udany :)
Ostatnio edytowano 01 lis 2013, 18:25 przez magnolia84, łącznie edytowano 3 razy
magnolia84

przez Pieprz 01 lis 2013, 18:14
Mushroom, A mógłbyś napisać ile miałeś wtedy lat? (jeżeli nie chcesz to nie pisz )

27
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:15
magnolia84, No i właśnie on należał do tej grupy farciarzy, zapewne jest przystojny i jak piszesz energizerem, czyli musi być męski. Co ma wisieć nie utonie. Gorzej z "ciepłymi kluchami"... tacy to myśle że mają szanse do max 22, potem każda myśli że "nikt go nie chciał, więc niby czemu ja mam go chcieć, widocznie kiepska partia"

-- 01 lis 2013, 17:19 --

Mushroom, WOW! Gratuluje :brawo: ;) Świetnie, że przezwyciężyłeś ten dziadowski stan, mi wiele nie brakuje do Twojego wieku i wiem co musiałeś przeżywać do tego czasu w tej kwestii. A co do sprawy psychiki - jak udało Ci się przezwyciężyć lęk?, doszedłeś teraz już po pewnym czasie od pierwszego seksu do równowagi psychicznej jak normalny facet?
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 01 lis 2013, 18:20
light, on nie jest przystojny, jest taki przeciętny i w dodatku ma problemy z cerą więc wyobraź sobie jego męczarnie. "Ciepłe kluchy" muszą przestać się klusić i zaniżać swoją samoocenę :) Poza tym nie każda dziewczyna lubi typ macho, któremu testosteron wylewa się uszami
magnolia84

przez inbvo 01 lis 2013, 18:22
magnolia84 napisał(a):light, mam znajomego 24 letniego prawiczka, a właściwie od 2 miesięcy nim już nie jest, którego problemem nr 1 było dziewictwo i strasznie to go bulwersowało. Nie chciał się zeszmacić z pierwszą lepszą, bo postanowił, że jego pierwszy raz będzie na trzeźwo i nie z przygodnie poznaną dziewczyną. Przez ten czas był mega wyczulony na kontakty z dziewczynami, szybko się podniecał ale nie dążył za wszelką cenę do zbliżenia. Często miewał napady agresji i był chodzącym energizerem. Napięcie psychiczne i fizyczne rozładowywał na wiele różnych sposobów. Jakoś sobie radził tych kilka lat, aż pewnego dnia poznał dziewczynę, w której zakochał się z wzajemnością i powiedział jej, co go "boli". Dziewczyna była wyrozumiała, a jego pierwszy raz okazał się bezstresowy i udany :)
z tego wynika że miał jakieś lepsze kontakty z kobietami?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:24
magnolia84, Wystarczy być przeciętnym to fakt. Co do zaniżania samooceny to jest mega problem jak nie ma się na czym jej podnieść, a fakt że sie jest wiekowym prawikiem jeszcze bardziej ją zaniża niestety, bo człowiek zaczyna sobie myśleć że widocznie jest się nikim skoro do tej pory nie miało się żadnej dziewczyny. Co do gustów to zgadzam się, natomiast wspólny mianownik wszystkich kobiet to to że lubią wysokich i dobrze zbudowanych i zdecydowanych, pewnych siebie, to nie ulega wątpliwości
TEUFEL

przez Pieprz 01 lis 2013, 18:26
A co do sprawy psychiki - jak udało Ci się przezwyciężyć lęk?

Po prostu stwierdziłem że trzeba zaryzykować bo inaczej do końca życia bede sam.

-- 01 lis 2013, 18:28 --

doszedłeś teraz już po pewnym czasie od pierwszego seksu do równowagi psychicznej jak normalny facet?

To pytanie ma w sobie mnóstwo założeń z czego część nie jest prawdziwa. Np. to że nie mam problemów z psychiką niezwiązanych z seksem. Albo że moje problemy wywodzą się ze sfery psychicznej (jest odwrotnie).
Król Balu

przez Arhol 01 lis 2013, 18:30
magnolia84, Niestety,pozory mylą :pirate:
Choć nie wiem,od 3 lat się zabunkrowałem i kontakty z ludźmi mam powierzchowne,może gdyby nie aspołeczność było inaczej.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez magnolia84 01 lis 2013, 18:31
inbvo, chodziło mi o to, że był wyczulony-bardzo wrażliwy i nieśmiały w relacjach z kobietami. Koledzy organizowali mu spotkania z dziewczynami, na których pocił się biedny i czerwienił.
light, nie mogę się wypowiadać za wszystkie kobiety ale jeżeli chodzi o mnie i moje znajome, to stawiamy na pierwszym miejscu intelekt mężczyzny. Co mi po jego urodzie czy budowie greckiego boga, kiedy jest tępym indywiduum?
magnolia84

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:35
Mushroom napisał(a):
Po prostu stwierdziłem że trzeba zaryzykować bo inaczej do końca życia bede sam.

Ja zdaje sobie z tego sprawe, ale nie potrafie zaryzykować, skazuje się na topór kata takim podejsciem, a z roku na rok obserwuje u siebie coraz większą obojętność na tą kwestie i zobojętnienie :zonk:

Mushroom napisał(a):
To pytanie ma w sobie mnóstwo założeń z czego część nie jest prawdziwa. Np. to że nie mam problemów z psychiką niezwiązanych z seksem. Albo że moje problemy wywodzą się ze sfery psychicznej (jest odwrotnie).

No racja. To inaczej. Czy pierwszy seks był taki jak sobie go wyobrażałeś w myślach, czy czymś zupełnie innym, i czy jest to aż tak trudne? No i chodzi mi głównie czy świadomość że zaczynasz regularnie uprawiać miłość jakoś wpynęła na Twoje codzienne życie (pomijam te zagadnienia związane z innymi sprawami o których piszesz)?
Ostatnio edytowano 01 lis 2013, 18:37 przez TEUFEL, łącznie edytowano 1 raz
TEUFEL

przez inbvo 01 lis 2013, 18:37
magnolia84, aha no to jeden przypadek pozytywny.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:38
inbvo, :mrgreen: Niestety nie liczny... Ten gośc musiał być atrakcyjny w miare, inaczej laska nie poszłaby z nim do łóżka
TEUFEL

przez Pieprz 01 lis 2013, 18:38
Ja zdaje sobie z tego sprawe, ale nie potrafie zaryzykować

Niewiele tu jest do napisania, bo wiesz jakie tego będą efekty.

-- 01 lis 2013, 18:40 --

Czy pierwszy seks był taki jak sobie go wyobrażałeś w myślach

Zawsze miałem wyobrażenie jaki będzie pierwszy raz, ale też byłem pewien że taki nie będzie tylko jakiś inny, no bo skąd miałbym wiedzieć nie?
Jakie było moje zdziwienie jak się okazało że pierwszy raz był dokładnie taki jak sobie to wyobrażałem :)
Król Balu

przez Arhol 01 lis 2013, 18:40
inbvo, :mrgreen: Niestety nie liczny... Ten gośc musiał być atrakcyjny w miare, inaczej laska nie poszłaby z nim do łóżka

Nie chodzi o fizyczność,chyba że srająca dupa jest przystojniejsza z twarzy,ale to zaś aż tak często się nie zdarza.
Sam zresztą znam pare małżeństw gdzie niby gość nie jest zbyt urodziwy, a żony mają takie że szczena opada.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg