ZABURZENIA WYWOŁANE DŁUGIM PRAWICTWEM

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TEUFEL 01 lis 2013, 16:50
Cześć, chciałem Was zapytać jakie wg. Was są konsekwencje psychiczne długoletniego prawictwa (powiedźmy 25+), jakie zmiany zachodzą w psychice faceta, czy da się to jeszcze jakoś odkręcić. Pytanie kieruje głównie do męskiego grona z racji tego, że sporo tu osób z takimi doświadczeniami. Co do Pań to jedynie konstruktywne odpowiedzi wchodzą w grę, czyli ich obserwacje u znajomych prawiczków itp. Darujcie sobie drogie Panie wpisy typu "przecież prawiczek to żadna ujma", "całe życie przed Tobą", "To dobrze że nie ma przebiegu" itp. itd...
Wszyscy doskonale wiemy jak jest, kobiety na takich NIE LECĄ i nie ma po co się oszukiwać, tymbardziej że jesteśmy na forum które z założenia powinno być do bólu szczere, gdyż tylko wtedy może coś pomóc. A i dodam, że sam jestem tak owym 25 letnim "prawilniakiem"
TEUFEL

przez Anna Maria 01 lis 2013, 16:54
Nie ma co ukrywać człowiek stworzony jest do rozrodu. Brak seksu w pewnym wieku może doprowadzać do zaburzeń, choć 25 lat to jeszcze mało.
Anna Maria

przez Absinthe 01 lis 2013, 16:59
light, a na jakich,twoim zdaniem 'leca'kobiety?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 01 lis 2013, 17:25
kasiątko, Brak seksu w pewnym wieku czy do pewnego wieku? Bo to ogromna różnica ;)
Absinthe, Moim skromnym zdaniem lecą na facetów przystojnych i po których widać że nie są prawikami, popęd działa w obie strony więc kobiety również zwracają na takie rzeczy uwagę, choć w przypadku kobiet to do pewnego wieku dziewictwo na pewno kręci facetów.
Wydaje mi się też, że co do wiekowego prawiczka to jedyna szansa na wybrnięcie z tego bagna jest wtedy jak jest przystojny i w miare zaradny. Wtedy kobieta może dać mu szanse, ale jak wiadomo w tym wieku takich prawiczków jest niewielu,
więc bardziej chce się tutaj skupić na skutkach takiego stanu, zachodzących zmian na przełomie lat z biegiem czasu, różnice w psychice teraz a kiedyś. Nie ukrywam że chciałbym tutaj zagościć "weteranów" tego zagadnienia, ale młodsi też mają sporo do powiedzenia tak więc czekam ;)
TEUFEL

przez inbvo 01 lis 2013, 17:41
z tego się można nabawić: nerwicy, depresji (+plany i myśli samobójcze), kompleksów. Z reguły też przelewa się z byle powodu agresję na otoczenie. ;/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 01 lis 2013, 17:44
Moim skromnym zdaniem lecą na facetów przystojnych i po których widać że nie są prawikami,

czyli prawiczki wygladaja jakos inaczej? Znam przynajhmniej 4 i powiem szczerze ze wiesv iz sa prawiczkami mocno mnie zaskoczyla bo w zyciu patrzac na nich bym nie przypuszczala. Nic im nie brakuje jako facetom
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 01 lis 2013, 17:53
Candy14, Po mnie raczej chyba też nie widać, tego nie widać na pierwszy rzut oka (tylko i wyłącznie moja opinia, bo kobiety mają znakomitą intuicję i myśle że znaczna ich część widzi po faceta zachowaniu ogólnym co i jak), to wychodzi przede wszystkim przy bliższym poznaniu, kiedy taki facet ma zadziałać pod kątem seksualnym (nieporadność, panika, nienaturalny stres).
W jakim wieku są ci Twoi znajomi? ;)
TEUFEL

przez inbvo 01 lis 2013, 17:55
czyli prawiczki wygladaja jakos inaczej?
nie, pewnie kolejna samospełniająca się przepowiednia. jak ktoś wierzy że jako prawiczek jest beznadziejny to tak go ludzie widzą , bo tak się zachowuje.

przez Candy14 01 lis 2013, 17:56
light, pomiedzy 20 a 30.
kiedy taki facet ma zadziałać pod kątem seksualnym (nieporadność, panika, nienaturalny stres).

czyli jak juz hmm zaczyna sie akcja? J4ezeli kobieta wie, ze to jego pierwszy raz to spokojnie :) pokieruje gdzie trzeba
Ostatnio edytowano 01 lis 2013, 17:57 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 01 lis 2013, 17:56
Jeśli problemem jest sam fakt prawictwa,tylko i wyłącznie,to wystarczy iść na k*rwy,zapłacić,zrobić swoje "status" zmyty.
Zwykle nie samo prawictwo,a niska samooocena,zaburzenia rzutujące na relacje z ludźmi są problemem,czego konsekwencją jest brak zainteresowania/nie wchodzenia w relacje.
Ale tu nie chodzi tylko i wyłącznie o to że się nie zakutasiło,problem jest w psychice,zaś sam fakt tego że się jak wspomniałem nie zakutasiło - To tylko jedna z pośrednich przyczyn.
I nie wygląd (chyba że końska dupa po sraniu jest ładniejsza niż ryło,wtedy to może oznaczać problem),nie kasa (no,nie liczymy osobników jedzących tynk jako rarytas) i inne po części ważne,ale mimo wszystko powierzchowne kwestie,a psychika - tu jest problem.
A na liczniku mam lat 20,uprzedzając pytania,relacje z płcią przeciwną żadne,mimo że podobno nie jestem głupi,nie wyglądam jakoś tragicznie,stan majątkowy jak i charakter pono tragicznie nie są,ale w świetle chujowej samooceny to znaczenia nie ma.
Trzeba po prostu nie być przysłowiową "ciotą" i tyle.
A niestety,jako frajer przykuty do pc,z samooceną denną i zaniżoną jak rów mariański chooja z tego będzie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez inbvo 01 lis 2013, 18:00
kiedy taki facet ma zadziałać pod kątem seksualnym (nieporadność, panika, nienaturalny stres).
najpierw to trzeba dojśc do tego etapu

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:00
inbvo, Ja myśle, że poznać można przede wszystkim po tym że jest nieatrakcyjny kompletnie z wyglądu. A przy poznaniu jakiejś laski taki koleś ma pozamiatane, bo kobieta zaczyna rozumieć że jest pierwszą naiwną która poszłaby z nim do łóżka i klapa :bezradny:

-- 01 lis 2013, 17:01 --

inbvo napisał(a):
najpierw to trzeba dojśc do tego etapu

Zgadza się. Wiekowy prawik nie ma na to praktycznie szans, chyba że jest warty grzechu :twisted:

-- 01 lis 2013, 17:02 --

inbvo napisał(a):z tego się można nabawić: nerwicy, depresji (+plany i myśli samobójcze), kompleksów. Z reguły też przelewa się z byle powodu agresję na otoczenie. ;/

Dokładnie :great:
TEUFEL

przez Pieprz 01 lis 2013, 18:04
to wychodzi przede wszystkim przy bliższym poznaniu, kiedy taki facet ma zadziałać pod kątem seksualnym (nieporadność, panika, nienaturalny stres).

przepraszam bardzo ale ja przed/podczas swojego pierwszego razu nie biegałem po pokoju machając dziko rękoma i krzycząc ojezu!

-- 01 lis 2013, 18:06 --

inbvo napisał(a):z tego się można nabawić: nerwicy, depresji (+plany i myśli samobójcze), kompleksów. Z reguły też przelewa się z byle powodu agresję na otoczenie. ;/

to blednie przy tym czego można się nabawić przy kobiecie :P
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TEUFEL 01 lis 2013, 18:11
Mushroom, A mógłbyś napisać ile miałeś wtedy lat? (jeżeli nie chcesz to nie pisz ;) )

Kestrel, Zgadzam się, że prawictwo jest wypadkową wielu czynników psychicznych. A co do Ciebie to jeśli masz 20 lat, to radze Ci się wziąść za tą sprawe, bo potem będziesz płakał nad rozlanym mlekiem jak ja teraz :-|
TEUFEL

Sortuj wg