Liczy się tylko wygląd

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Liczy się tylko wygląd

przez zmęczona_wszystkim 18 paź 2013, 23:31
Kestrel napisał(a):A ja jeszcze posypie z rękawa mądrościami niczym stara cyganka z jej badziewiastą kulą z pseudo kryształowego szkła.

Facet nawet jeśli nie wygląda zbyt pięknie z mordy (która naprawdę musi być niczym niewypał artyleryjski zbombardowany przez ruskie MIG-i) nadal może nadrobić choćby sylwetką,strojem,jeśli już jesteśmy przy wyglądzie.
Poza tym zawsze pozostaje poczucie humoru, i parę innych kwestii na początku.
Mówiąc wprost,facet nie musi być aż tak piękny,może nadrobić stertą innych rzeczy .

Chyba Rysio Kalisz jest tu dobrym przykładem :D

-- 18 paź 2013, 23:35 --

grsec napisał(a):Powiem wam ze zmiana ubran na bardziej eleganckie sporo daje

Ale to tez zależy od tego czy zmagasz się z kiepskim ciałem, czy kiepską twarzą, czy z tymi dwoma czynnikami.

Liczy się tylko wygląd

przez grsec 18 paź 2013, 23:51
Dopasowane ubrania odciagaja wzrok od niefajnej twarzy jak i rowniez od kulawej sylwetki (o ile sa dobrane a jesli nie mozemy dobrac to do krawca)

Zreszta czego my faceci oczekujemy od dziewczyn skoro sami patrzymy na ich twarz, wlosy, piersi, tylek, nogi, biodra.. kolejnosc dowolna.

Czlowiek lubi ladne rzeczy i to jest oczywiste.
grsec

Liczy się tylko wygląd

przez jetodik 19 paź 2013, 00:09
MalaMi1001,
Naprawdę nie ma się co przejmować tym, że jest się "brzydkim". "Brzydkim" jest się dla siebie, a szczerego zdania innych tak naprawdę nigdy się nie zna.

siebie określiłaś jako bardzo ładną, więc łatwo Ci pisać.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 00:14
jetodik, a Ty się przejmujesz?
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez zmęczona_wszystkim 19 paź 2013, 00:33
grsec napisał(a):Dopasowane ubrania odciagaja wzrok od niefajnej twarzy jak i rowniez od kulawej sylwetki (o ile sa dobrane a jesli nie mozemy dobrac to do krawca)

Zreszta czego my faceci oczekujemy od dziewczyn skoro sami patrzymy na ich twarz, wlosy, piersi, tylek, nogi, biodra.. kolejnosc dowolna.

Czlowiek lubi ladne rzeczy i to jest oczywiste.

Są sylwetki, do których nawet ładne ubranie nie będzie pasowało, np. nadmierna nadwaga albo wyjątkowo nieciekawe rysy twarzy. Wtedy nawet najfajniejsze ubrania nie pomogą.

A że każdy lubi ładne rzeczy, to oczywista oczywistość :D pewnie jeszcze każdy je inaczej zdefiniuje, ale pewien kanon jest stały.

Liczy się tylko wygląd

przez mika211 19 paź 2013, 00:36
Adidr napisał(a):Taka jest szczera prawda. Osoba mało atrakcyjnie fizyczna nie ma szans na miłość, mam 31 lat i nikogo nie poznałem, pomimo wielu prób z mojej strony. Inne aspekty - kasa, charakter są ważne po poznaniu, na początku liczy się tylko wygląd :( Mam już naprawdę dosyć mojego życia, każdy dzień wygląda tak samo. Nie wiem co robić dalej, bo starałem się robić wszystko (lubić siebie, wychodzić do ludzi), ale bez rezultatu

Nie zawsze tak jest. Zawsze byłam nieładna, nie podobałam się chłopcom, byłam też wyśmiewana, bo ogólnie nie jestem zbyt ładna, mam krzywe zęby, przerwę między zębami jedynkami 5 mm i podobne przerwy pomiędzy innym zębami, co wygląda strasznie, ale jeszcze nie stać mnie na stały aparat. No i mam też inne defekty. Na szczęście jednak znalazłam faceta, owszem, na początku były między nami tylko rozmowy, koleżeństwo, możliwe, że z racji wyglądu jeszcze wtedy mu się nie podobałam, ale z czasem coś jednak się zawiążało, mimo mojego kiepskiego wyglądu. No i 4 i pół roku razem już jestem, dobrze mi z nim :) Także nie trać nadziei, bo różnie w życiu bywa.

Liczy się tylko wygląd

przez grsec 19 paź 2013, 00:37
Wg mnie jesli ktos ma nieciekawa twarz a nadrabia fajnymi ubraniami to w oczach potencjalnej dziewczyny jest widziana osoba, ktora po prostu ma "wkodowana" taka twarz ale dba o siebie i sie stara. Tak przynajmniej od dziewczyn slyszalem ale tutaj powinny sie juz forumowiczki wypowiedziec jak one to widza.

@mika

Akurat dziewczyny moga nadrobic wyglad makijazem / fajnym ciuchem :)

A jesli ktos jest gruby.. to pomimo tego ze sam nie mam idealnej sylwetki innej opcji oprocz schudniecia no nie widze (chociaz mieszkam w dosyc duzym miescie i widze ze nawet pulchniejsze dziewczyny ubieraja sie coraz lepiej przy dobranym ubraniu)
grsec

Liczy się tylko wygląd

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 00:40
Liczy się tylko wygląd

Sila, masa, pierdolniecie, to sie w zyciu na prawde liczy drogie dzieci. 8)
NieznanySprawca

Liczy się tylko wygląd

przez Śmiercionauta 19 paź 2013, 00:45
Liczy się tylko wygląd

i szacunek ludzi ulicy 8)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Liczy się tylko wygląd

przez mika211 19 paź 2013, 00:49
grsec napisał(a):Wg mnie jesli ktos ma nieciekawa twarz a nadrabia fajnymi ubraniami to w oczach potencjalnej dziewczyny jest widziana osoba, ktora po prostu ma "wkodowana" taka twarz ale dba o siebie i sie stara. Tak przynajmniej od dziewczyn slyszalem ale tutaj powinny sie juz forumowiczki wypowiedziec jak one to widza.

@mika

Akurat dziewczyny moga nadrobic wyglad makijazem / fajnym ciuchem :)

A jesli ktos jest gruby.. to pomimo tego ze sam nie mam idealnej sylwetki innej opcji oprocz schudniecia no nie widze (chociaz mieszkam w dosyc duzym miescie i widze ze nawet pulchniejsze dziewczyny ubieraja sie coraz lepiej przy dobranym ubraniu)

Wiem, ale póki nie mam stałego aparatu, to mam takie zęby że to od razu rzuca się w oczy i rozumiem, że np według wielu osób mogłabym być np znośna dopóki nie otworzę ust, a potem już nie.. Wiele osób po prostu im się przyglądało, bo są bardzo krzywe po prostu, a diastema taka 5 mm nie wygląda uroczo, inni jak mają to sporo mniejszą zazwyczaj diastemę i sporo mniejszą wadę. Także mało kto po prostu ma takie krzywe zęby jak ja. No, ale ja postanowiłam to paskudztwo zaakceptować, bo i tak wiem, że taką dużą wadę nie zlikwiduje całkowicie nawet stałym aparatem (i rozumiem, są rzeczy nie do przeskoczenia), więc wiecie.

A co do makijażu to tak zawsze niby można coś poprawić, ale ja nigdy nie lubiłam siebie w makijażu a jak już to minimum... wiem, że bez makijażu wyglądam dużo gorzej, bo jak pisałam nie jestem zbyt ładna i wiem, że by mi się nie przydał.. no ale nie lubię, po prostu . Owszem, wiem, co to odrzucenie, jasne, że dla wielu wygląd jest ważny i nie raz byłam odrzucana i wtedy chłopaki mówili, że nie podobam im się, takich sytuacji było naprawdę wiele. Przez wygląd nie doświadczyłam też sytuacji, żeby oglądali się za mną inni faceci, bo nie oglądali się nigdy, a znam dziewczyny, za którymi się oglądają.

Wielu facetów oceniało mnie kiedyś w necie i szczerze powiedzieli (i to wielu chłopaków oceniło), że ładnie nie jestem, że poniżej przeciętnej i wiem to. No, ale starałam się już nie dołować swoim kiepskim wyglądem, no i poznałam obecnego chłopaka. Owszem, najpierw przez sieć ale.. :) Co lepsze, nic nie zmieniłam, nie malowałam się spotykając z nim praktycznie, teraz tak samo, więc cały czas widział i widzi wszelkie moje niedoskonałości, to, że nie jestem zbyt ładna itp. No, a jednak jesteśmy razem i układa nam się :) Także wiecie.. autorko.. nawet jeśli wyglądasz kiepsko, to nie myśl pesymistycznie, że nie znajdziesz faceta, który Ciebie kocha, a Ty jego, bo ja uważam, że jestem przykładem i to nie jedynym, że z kiepskim wyglądem też można znaleźć faceta, który będzie kochał, Ty jego, z którym będzie dobrze.

A co do sylwetki to też wiem coś o tym, owszem, teraz gruba nie jestem- 65 kg i 170 cm (choć według dzisiejszych kanonów niektótrzy może za taką by mnie uznali), ale mam figurę jabłka, i tak, przy tej figurze nie tak łatwo się ubrać. No i niefajny jest ten brak talii, wiem, że to też nie podoba się facetom, że kobieta taka prosta bez talii. No, ale żeber przecież sobie bym nie wycięła :) Także jakiejś super sylwetki o jakiej bym marzyła też nigdy nie będę mieć, bo pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Mogę być szczupła, ale przez brak talii też wyglądać kiepsko. No, ale racja, dobre ubranie coś tam może dać zawsze.

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 00:53
a diastema taka 5 mm nie wygląda uroczo

Ej! Jak to nie wygląda uroczo? :roll:
Właśnie, że wygląda! :mrgreen:
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez jetodik 19 paź 2013, 00:58
anna.anakaia,
jetodik, a Ty się przejmujesz?

a czym się przejmuję? nie rozumiem pytania :)

chodzi mi o to, że brzydcy mają gorzej i ładnym może być to trudno dostrzec, ale liczy się nie tylko wygląd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Liczy się tylko wygląd

przez anna.anakaia 19 paź 2013, 01:07
a czym się przejmuję? nie rozumiem pytania :)

Odnosiłam się do tego:

Naprawdę nie ma się co przejmować tym, że jest się "brzydkim" (bla bla bla)
siebie określiłaś jako bardzo ładną, więc łatwo Ci pisać.
anna.anakaia

Liczy się tylko wygląd

przez NieznanySprawca 19 paź 2013, 01:14
no fakt, gdy jest sie atrakcyjnym, latwo mowic, ze niewiele to znaczy.
tak jak bogatym latwo mowic, ze pieniadz szczescia nie daje :mrgreen:
jetodik, olej wszystko, przeciez liczy sie piekno duszy :105:
NieznanySprawca

Sortuj wg