Nerwica/Depresja ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nerwica/Depresja ?

przez antekjames 16 paź 2013, 14:51
Witam.

Mam jedno zasadnicze pytanie...czy ciagle uczucie zmeczenia, bol oczu, lzawienie oczu, bol glowy oraz zawroty glowy moga swiadczyc o nerwicy badz depresji?

Dodam ze wszystkie badania wyszly ok tj.krew, mocz, tsh, borelia, ekg, badanie laryngologiczne, okulistyczne, neurologiczne....

pozdrawiam z nadzieja...

Nerwica/Depresja ?

przez korpus84 16 paź 2013, 14:59
antekjames napisał(a):Witam.

Mam jedno zasadnicze pytanie...czy ciagle uczucie zmeczenia, bol oczu, lzawienie oczu, bol glowy oraz zawroty glowy moga swiadczyc o nerwicy badz depresji?

Dodam ze wszystkie badania wyszly ok tj.krew, mocz, tsh, borelia, ekg, badanie laryngologiczne, okulistyczne, neurologiczne....

pozdrawiam z nadzieja...

masturbujesz się często?

Nerwica/Depresja ?

przez antekjames 16 paź 2013, 15:00
co to za pytanie....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica/Depresja ?

przez korpus84 16 paź 2013, 15:03
uczucie zmeczenia, bol oczu, lzawienie oczu moga swiadczyc o masturbacji nadmiernej

Nerwica/Depresja ?

przez antekjames 16 paź 2013, 15:06
z pewnoscia to nie to a na zarty nie mam ochoty i nastroju...pytam powaznie czlowieku a Ty sobie jaja robisz.....

Nerwica/Depresja ?

przez Artemizja 16 paź 2013, 19:04
antekjames, niestety, ale w Twoim temacie wypowiadał się jeden z trolli, które usilnie banujemy. Już dostał kolejnego bana. A wracając do Twojego pytania- jaki jest Twój tryb życia? Masz czas, żeby odpoczywać? Żyjesz w stresie?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nerwica/Depresja ?

przez antekjames 16 paź 2013, 20:30
Mam czas zeby odpoczywac ale mysle ze stres tez jest...ze wzgledu na rozne sytuacje..

-- 16 paź 2013, 20:33 --

A tryb zycia to dzien jak codzien....praca dom czas z narzeczona ale najczesciej w domu.
i w tym zyciu codziennym strasznie mi przeszkadzaja moje dolegliwosci bo nie potrafie normalnie funkcjonowac...pracowac...robic tego co sie lubi....

pozdrawiam

Nerwica/Depresja ?

przez Artemizja 17 paź 2013, 18:47
antekjames, a myślałeś o jakiejś konsultacji z psychologiem? Od dawna to trwa? Może to przejściowy kryzys?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nerwica/Depresja ?

przez antekjames 17 paź 2013, 22:19
Chodze do psychiatry . Mam przepisane leki ale.nic.nie pomaga.... choruje.na ibs od 2 lat i od urodzenia mam wodonercze nerki prawej.... niewiem.co mam robic i jak zyc...wszystko.zaczelo sie od.odchudzania....gdy przestalem...pojawil sie ibs a teraz od jakiegos miesiaca ciagle zawroty glowy, slabosci, ciagle.zmeczenie, bol oczu, bol glowy i niewiem skad to sie wszystko bierze skoro badania krwi, moczu,tsh,ekg, borelia sa ok ... ;/ pomocy...

Sortuj wg