Złe samopoczucie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Złe samopoczucie

przez sirmatti 13 paź 2013, 17:42
Witam.
Nazywam się Mateusz mam 16 lat.
Mój problem polega na tym że nie umiem się dobrze bawić.Tzn. rówieśnicy tańczą(ja uważam za ponizanie siebie i nawet nie próbuje) na imprezach śpiewają(mi brak odwagi),wygłupiają się (jakos nie mogę).Sęk w tym że będę miał problemy w dalszym życiu ze znalezieniem dziewczyny,żony,kolegów,a jak znajde to idioci jak ja...
Jak z tym walczyć?mimo chęci nie mogę sie przełamać i nic z tym nie robie...

Dodatkowo dodam że rodzina mamy rozrywkowa z taty strony też tylko dziadek sceptycznie nastawiony na zabawe(tata był wychowywany "po co się bawić" chociaż jest wesoły lubiany przez młodzież

Złe samopoczucie

przez Atalanta 13 paź 2013, 18:07
czyli jednym słowem nie przepadasz za imprezami :?: :roll: ale to jeszcze nic złego, wiem, że znajomi, przyjaciele-imprezowicze pewnie Ci z tego powodu dokuczają lub boisz się ich opinii, normalna sprawa, wszyscy nie jesteśmy tacy sami, nie przejmuj się tym tak bardzo zaś dziewczynę możesz znaleźć na wiele innych sposobów ;) uwierz mi

Odp: Złe samopoczucie

przez Daniek 13 paź 2013, 18:07
Mam dokładnie tak samo jak i Ty, ale moja wina jest nieśmiałość, której nie potrafię się pozbyć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Złe samopoczucie

przez sirmatti 13 paź 2013, 18:11
Nikt mi nie dokucza tylko wiem że jestem nieśmiały i dlatego nie znajdę dziewczyny bo nie będę umiał zagadać, a jak nawet znajdę to nigdzie z nią nie pójdę(np. dyskoteka)bo nie będę umiał tańczyć bo jako dziecko nie chciałem...i wogóle nie bedę miał znajomych....

Złe samopoczucie stąd że się w to zagłębiam stale myślę o tym i przychodzą mi myśli że moje życie mija się z celem, bo w wieku 16lat jestem tam sceptycznie nastawiony na tyle rzecvzxy...

Sortuj wg