gorszy nastrój w weekendy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Evele 10 paź 2013, 15:21
choruję na depresję, o ile w tygodniu chodzę do pracy i mam sporo zajęć, przez co nie mam zbyt wiele czasu na myślenie, bo jednak trzeba coś robić, to w weekendy nie mam co ze sobą zrobić, znajomych zbyt wielu nie mam, bo nawiązywanie nowych znajomości średnio mi idzie, poza tym rzeczy ktore mi kiedyś poprawiały nastrój mało na mnie działają, czy Wasze weekendy tez tak wyglądają?

przez kamysto 10 paź 2013, 21:44
Ja też mam mało znajomych. Ogólnie to mam zagospodarowany czas, mimo że rzadko się z kimś widuję. Najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcia w kontakcie z ludźmi. Nie wiem co Ci podpowiedzieć, bo mało o Tobie wiem. Wykorzystaj wolny czas na poszukiwanie tego, co w tym wolnym czasie warto robić.
Jakiś czas temu zdiagnozowano mi schizofrenie, ale czuje się dobrze. A to mój blog

przez grsec 11 paź 2013, 22:51
A czesci zajec z tygodnia (oprocz pracy) nie mozna dodac do weekendow?
grsec

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 11 paź 2013, 23:43
Dla mnie weekendy to dwa dni ulgi, mogę robić co chcę, nikt mi nie truje dupy, nie myślę o pracy - wolność, jednym słowem. No ale ja jestem nerdem-domatorem, zawsze znajdzie się jakiś film/serial do obejrzenia, książka do przeczytania, gra do zagrania czy muza do posłuchania. W weekendy też dużo częściej gotuję coś bardziej fikuśnego od jajecznicy, bo mam czas.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez monk.2000 12 paź 2013, 00:41
Jako uczeń zawsze kochałem weekendy. Nie było trzeba chodzić do szkoły. Wolność, granie na komputerze, odwiedziny rodziny.
Teraz w weekendy chodzę do szkoły, więc jest na odwrót.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez wieslawpas 12 paź 2013, 01:34
mam dokladnie tak samo, gorsze samopoczucie w weekkendy, przy czym najgorsze jest w sobotę, bo już nie ma co robic i składają się stresy z tygodnia.
W niedziele jest zazwyczaj lepiej, zwłaszcza na wieczor kiedy sie weekend kończy. Kiedyś recepta na to okazały się studia zaoczne, które chociaż co drugi weekend
znacznie zmnienily przezywanie weekendów, jezdzilem też na wycieczki motocyklowe. Jednym słowem okazuje się, że ważne jest żeby ten czas czymś zająć.

przez Saraid 12 paź 2013, 09:34
Kocham weekendy :D mam czas w końcu dla siebie i aby zebrać siły przed całym nowym tygodniem tyrania.
Saraid

przez espero39 13 paź 2013, 18:41
Saraid klikałaś kiedyś do mnie -odezwij się lub podaj meilahttp://www.nerwica.com/posting.php ... 8&t=45661#

przez MalaMi1001 13 paź 2013, 21:53
deader napisał(a):Dla mnie weekendy to dwa dni ulgi, mogę robić co chcę, nikt mi nie truje dupy, nie myślę o pracy - wolność, jednym słowem. No ale ja jestem nerdem-domatorem, zawsze znajdzie się jakiś film/serial do obejrzenia, książka do przeczytania, gra do zagrania czy muza do posłuchania. W weekendy też dużo częściej gotuję coś bardziej fikuśnego od jajecznicy, bo mam czas.

Dokładnie tak. I spanie :yeah: Nikt niczego ode mnie nie chce, nikomu nie muszę się tłumaczyć. Zwyczajnie zaakceptowałam swoje samotnictwo, teraz już z wyboru i jest mi z tym dobrze. Zaczyna mi być dobrze z samą sobą.

Sortuj wg