Szukam osób podobnych do mnie..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 10 paź 2013, 17:16
grsec napisał(a):
Josie_86 napisał(a):Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

Tylko gdzie takie dziewczyny mozna spotkac nikt (no, prawie) na twarzy nie ma wypisanych tych cech :P

Akurat nieśmiałość można. Przynajmniej po tym, że nie latają wszędzie z gwiazdkami miasta/szkoły/klasy

-- 10 paź 2013, 17:17 --

Josie_86 napisał(a):Przesadzasz moim zdaniem. Chodzisz na jakieś imprezy, czy wyjścia na piwo, cokolwiek? Nieśmiałe osoby też wychodzą w towarzystwie swoich znajomych, zwsze masz szanse kogoś poznać, no chyba że spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

Damn, ale ze mnie no-life, bo nawet nigdy na piwie/imprezie/wyjściu nie byłam :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Josie_86 10 paź 2013, 17:38
Vett ja wychodzę tylko z mężem i jego znajomymi, bo swoich nie mam tu gdzie mieszkam :/ :-|
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

przez grsec 10 paź 2013, 21:13
Nie pije. Nie mam znajomych do wyjscia. Nikt mnie nie zaprasza (patrz punkt 1).

:)

-- 10 paź 2013, 21:14 --

Josie_86 napisał(a):spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

Akurat lubie ludzi podobnych do siebie.

-- 10 paź 2013, 21:16 --

Mam lekarza. Jutro zadzwonie.
grsec

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 10 paź 2013, 21:34

No to jak najbardziej proponuję powolne przyzwyczajanie się do równie nieśmiałych dziewczyn i próbę przełamania lodów.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Josie_86 10 paź 2013, 21:51
Vett też tak myślę..

przez grsec 10 paź 2013, 22:07
Vett napisał(a):

No to jak najbardziej proponuję powolne przyzwyczajanie się do równie nieśmiałych dziewczyn i próbę przełamania lodów.

Chcialbym, nie mam gdzie - byc moze na wlasne zyczenie byc nie
grsec

przez tanczaca_skarpetka 10 paź 2013, 23:01
jetodik napisał(a):tanczaca_skarpetka,
Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

przecież to typowy pantoflarski układ.

Niet. Nie pisałem nigdzie, że musisz być na każde zawołanie czy pieskować. Chodziło mi bardziej o to, że facet w związku powinien pełnić funkcję podpory, fundamentu.

Co do związku nieśmiały z nieśmiałym. Nie wiem jak miałoby to wyglądać, bo przecież ktoś pchać związek, inicjować 'pewne rzeczy'. Lody o wiele łatwiej przełamać z kimś śmiałym. Z osobami nieśmiałymi jest taki problem, że nigdy do końca nie wiadomo czy cię lubią, czy po prostu się boją ciebie 'zlać'.

I zasada, że lepiej trzymać się z podobnymi sobie nie działa gdy jesteś toksyczny. Chyba, że lubisz dramy, walczyć z czyimiś urojonymi problemami czy znosić nieprzewidywalne zachowanie.

przez jetodik 10 paź 2013, 23:19
tanczaca_skarpetka, tak czy siak z Twojej wypowiedzi wynikało, że kobieta tylko dostęp do cipuszki, a facet oczywiście zadowolić tą cipuszkę + to wszystko co napisałeś, to nie jest partnerski układ.
Chodziło mi bardziej o to, że facet w związku powinien pełnić funkcję podpory, fundamentu.

nie ma czegoś takiego jak powinien, choć faktycznie w takich kobiety celują, też nie zawsze, są wyjątki nieliczne.

btw, jak się jest nieśmiałym i z osobą nieśmiałą, to po pewnym czasie w związku ta bariera może zniknąć, nieśmiali ludzie np. w domu względem rodzeństwa bywają bardzo śmiali.
a i nieśmiałość jest mniejsza jak widać, że ktoś też się wstydzi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez grsec 11 paź 2013, 13:58
Dno, dno, dno, dno.
grsec

przez Josie_86 11 paź 2013, 14:18
Grsec czy Ty czasem nie wybierasz się teraz na studia? Jesteś chyba na tym etapie, nie? Masz 19 lat

przez grsec 11 paź 2013, 18:17
4 klasa technikum, na obecnym etapie jest martwienie sie o zdanie matury a nie o studia, nawet jesli zdam mature to nie wiem czy pojde na studia nie czuje zebym sie nadawal do studiowania. Prace mam.

Moze to dziwne ale nie moja wina ze w ostatnim czasie w naszym kraju dyplom uczelni wyzszej stal sie tak samo oczywisty jak np ukonczenie podstawowki.
grsec

przez Josie_86 11 paź 2013, 21:43
Po częsci Cię rozumiem:/ Sama mam skończone dwa kierunki, a nie pracuję..
A maturę zdasz na pewno:)

przez grsec 11 paź 2013, 22:04
Nie zanosi sie na to ze wzgledu na duze braki w przedmiotach maturalnych (a w szczegolnosci w tej naszej krolowie nauk). Niebawem mam wizyte u lekarza, zobaczymy co leki dadza do matury - moze zdarze nadrobic zeby zdac. Ale trzeba sil, motywacji, koncentracji, pamieci..
grsec

przez Josie_86 11 paź 2013, 22:37
W takim razie trzymam kciuki, żeby sprawa matury pomyślnie się zakończyła. Rozumiem Twój stres..

Sortuj wg