Szukam osób podobnych do mnie..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez grsec 08 paź 2013, 21:12
tanczaca_skarpetka napisał(a):
Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

Chyba pomyliles forum ;]
grsec

przez tanczaca_skarpetka 08 paź 2013, 21:23
grsec napisał(a):
tanczaca_skarpetka napisał(a):
Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

Chyba pomyliles forum ;]

Nie wiem o czym mówisz :angel: Udzielam koledze niesrającemu ważnych rad życiowych

przez grsec 08 paź 2013, 21:27
Za twoje rady panie podziekuje takis twardy wiec co robisz na tym forum? Wracaj do anonow.
grsec

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tanczaca_skarpetka 08 paź 2013, 21:30
Anon? Chodzi ci o tych hakerów?

przez vifi 09 paź 2013, 00:19
Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy.
To bardzo jednostronna wersja. Raczej oboje powinni sobie pomagać, a nie jedna strona stać a druga robić wszystko wokół niej.

przez grsec 09 paź 2013, 08:15
Powinni ale myslenie jest jakie jest..
grsec

przez tanczaca_skarpetka 09 paź 2013, 09:03
Wiecie życie nie powinno być bolesne i często rozczarowujące. Ludzie zamiast się kłócić powinni żyć w zgodzie i szczęściu. Mogę wam wymienić kupę rzeczy, które mi się nie podobają we mnie i na świecie. Jednak to niczego nie zmienia

I to nie wynika z myślenia a z naszej ewolucyjnej przeszłości. Facet jest stroną aktywną, a kobieta bierną, przynajmniej na początku bardzo to widać. Dlatego też kobiety z problemami mają o wiele większą szanse na znalezienia partnera niż mężczyźni. Dlatego też gdy wszystko się sypie, jesteś na dnie finansowym, laski/żony często odchodzą.

Porozmawiajcie sobie z szczerymi dziewczynami, może być nawet siostra. Dowiecie się, że laski chcą tak na prawdę zdecydowanych, silnych psychicznie i zaradnych chłopaków i że czasami się śmieją z cipowatych gości.

przez jetodik 09 paź 2013, 10:24
tanczaca_skarpetka,
Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

przecież to typowy pantoflarski układ.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez ewelina123 09 paź 2013, 10:39
hej mam problem biorę 2.5 miesiąca anafranil na razy dziennie po 75mg wszystko było dobrze ale w ostatnich dniach cała drżę i czuję nie pokój a do tego boli głowa i nie jestem sobą świat wiruje. proszę o pomoc

przez Josie_86 09 paź 2013, 11:53
Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

Sayace ciężko o dziewczynę na poziomie? Proszę Cię, co za banał:/ Mogłabym teraz równie dobrze napisać, że każdy facet to świnia :x

Vifi
Raczej oboje powinni sobie pomagać, a nie jedna strona stać a druga robić wszystko wokół niej.

Dokładnie, jeżeli tak nie jest, to co to za związek

Tańcząca skarpetka
Porozmawiajcie sobie z szczerymi dziewczynami, może być nawet siostra. Dowiecie się, że laski chcą tak na prawdę zdecydowanych, silnych psychicznie i zaradnych chłopaków i że czasami się śmieją z cipowatych gości.

Nie zawsze tak jest no i zalezy to jeszcze od Twojej definicji słowa 'cipowaty':P

Ewelina123 poszukaj czy nie ma wątku o tym leku. Ja nic na jego temat nie wiem, więc nie pomogę..
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

przez grsec 09 paź 2013, 14:24
Josie_86 napisał(a):Vett z tym racja, żeby startować do nieśmiałych, może one też własnie myslą, że nikt na nie nie zwraca uwagi, poza tym chłopak zamknięty w sobie i niesmiały prędzej znajdzie zrozumienie i bratnią duszą w takiej dziewczynie, niż jednej z tych 'fajnych', które oblegają tych pewnych siebie macho

Tylko gdzie takie dziewczyny mozna spotkac nikt (no, prawie) na twarzy nie ma wypisanych tych cech :P
grsec

przez Josie_86 09 paź 2013, 23:12
Nieśmiałości? Chyba to można jednak poznać ;)

przez grsec 10 paź 2013, 00:59
Niesmiali raczej unikaja sytuacji w ktorych mogliby kogos poznac z uwagi na to ze sa niesmiali i swoja mowa ciala nie zachecaja do siebie :P
grsec

przez Josie_86 10 paź 2013, 10:09
Przesadzasz moim zdaniem. Chodzisz na jakieś imprezy, czy wyjścia na piwo, cokolwiek? Nieśmiałe osoby też wychodzą w towarzystwie swoich znajomych, zwsze masz szanse kogoś poznać, no chyba że spojrzysz na czyjeś założone ręce albo skuloną postawę i to Cię o razu zniechęci:/ A chyba nie chcesz być tym, który ocenia po pozorach

Sortuj wg